اسکی‌بازان ایران به خط پایان نرسیدند
۱۱۵۲۵۹۰
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۵
۱ 
روز چهارم مسابقات اسکی چمن قهرمانی جهان به میزبانی جمهوری چک در رشته مارپیچ ترکیبی برگزار شد و دو نماینده ایران در مانش‌های اول و دوم موفق به اتمام مسیر مسابقه خود نشدند.

ایسنا: روز چهارم مسابقات اسکی چمن قهرمانی جهان به میزبانی جمهوری چک در رشته مارپیچ ترکیبی برگزار شد و دو نماینده ایران در مانش‌های اول و دوم موفق به اتمام مسیر مسابقه خود نشدند.

در مسابقات روز چهارم که جمعه ۱۹ شهریور برگزار شد، حسین کلهر، ملی‌پوش اسکی روی چمن ایران موفق به اتمام مانش نخست نشد و از رسیدن به مانش دوم بازماند. مهدی سولقانی، دیگر ملی‌پوش ایران نیز در مانش نخست جایگاه هشتم را کسب کرد اما در دروازه‌های پایانی مانش دوم از رسیدن به خط پایان مسابقه بازماند.

در رقابت‌های مردان میرکو هوپی از سوئیس جایگاه نخست را به دست آورد، مارتین بارتاک از جمهوری چک دوم شد و هانس انگرر از اتریش عنوان سوم را به خود اختصاص داد. در بخش مردان ۴۹ اسکی‌باز در خط شروع مسابقه حضور داشتند.

در بخش زنان نیز چیساکی مائدا از ژاپن همچون روز گذشته عنوان اول را کسب کرد. مارینو مائدا، دیگر اسکی‌باز ژاپنی در جایگاه دوم ایستاد و آلنا وسلا از کشور میزبان سوم شد. در مسابقه زنان ۲۶ اسکی‌باز در خط شروع حضور داشتند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج