گانتز: صدور بیانیه کافی نیست، ایران را تحریم کنید
۱۱۵۳۰۲۷
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
۴ 
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد قدرت‌های جهانی که به دنبال تجدید گفتگو‌های هسته‌ای با ایران هستند باید ایران را تحریم کنند تا به سمت توافق بیاید.

خبرگزاری فارس: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد قدرت‌های جهانی که به دنبال تجدید گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایران هستند باید ایران را تحریم کنند تا به سمت توافق بیاید.

«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) مدعی شد قدرت‌های جهانی که به دنبال تجدید گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایران هستند باید علیه آن تحریم اعمال کنند تا این کشور را به سمت رسیدن به توافق سوق دهند.

گانتز در کنفرانسی در تل‌آویو مدعی شد «زمان عمل فرا رسیده» و در ادامه از اعضای برجام خواست تا تحریم‌ها را اعمال کنند و افزود «بیانیه‌های مشترک کافی نیست.»

کابینه جدید رژیم صهیونیستی از زمان آغاز به کار، تلاش خود را به کار گرفته تا با فرستادن مقام‌های رژیم صهیونیستی به ایالات متحده و دیدار با مقام‌های آمریکایی و کشورهای امضاکننده برجام، از احیای توافق هسته‌ای ایران جلوگیری کند.

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اخیراً در سخنرانی ویدئو کنفرانسی در جمع سران تعدادی از لابی‌های رژیم صهیونیستی در آمریکا از تشکیل یک تیم مشترک با واشنگتن برای مقابله با ایران خبر داد.

طبق گزارش روزنامه «تایمز اسرائیل» نفتالی بنت در این نشست اعلام کرد، در دیدار با بایدن به او یک طرح «چهار ستونی» (چهار محوری) برای «توقف غنی‌سازی اورانیوم توسط ایران، سلاح سازی از آن، توقف برنامه موشکی بالستیک ایران و تجاوزگری منطقه‌ای آن» ارائه داد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در این نشست هم تکرار کرد که مخالف برجام است اما این را هم به رسمیت می‌شناسد که دولت آمریکا در قبال این توافق چه موضعی دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج