دوری چهار ماهه مریخی از ترکیب بارسلونا
۱۱۵۳۴۱۸
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
۱ 
مارتین برایتوایت، مهاجم دانمارکی و باتجربه بارسلونا چند ماهی قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

ورزش سه: به نظر می رسد نام مارتین برایتوایت به لیست بلندبالای مصدومان خط حمله بارسلونا اضافه شده است. البته کادر پزشکی باشگاه بارسلونا می خواهد قبل از هرگونه اظهارنظر رسمی در مورد وضعیت این بازیکن، از میزان کامل مصدومیت و مدت زمانی دوری مارتین برایتوایت مطمئن شود. مارتین برایتوایت ن از ناحیه مفصل کشکک زانوی چپ دچار آسیب دیدگی شده و به نظر می رسد طی روزهای آینده تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

ابتدا کادر پزشکی قصد داشت با روش های درمانی جلوی دوری طولانی مدت این بازیکن را بگیرد، اما این روش جواب نداد و عمل جراحی حالا تبدیل به تنها گزینه این بازیکن شده است. اما نشریات اسپانیایی مدت زمان دوری مارتین برایتوایت از میادین را چهار ماه تخمین زده اند و به نظر می رسد او تا ابتدای سال میلادی بعدی قادر به همراهی بارسلونا نخواهد بود.

بدین ترتیب مارتین برایتوایت به لیست مهاجمانی چون سرخیو آگوئرو، آنسو فاتی و عثمان دمبله اضافه شده و مشکلات رونالد کومان در خط حمله را افزایش داده است. در حال حاضر سرمربی هلندی بارسلونا می تواند از گزینه هایی چون ممفیس دیپای و لوک دی یانگ، بازیکن جدید خود در بخش هجومی برای بازی های پیش رو استفاده کند. مارتین برایتوایت فصل را خوب آغاز کرده و علیرغم شایعات فراوانی تابستانی در مورد جدایی از بارسلونا، نقش موثری در ترکیب این تیم ایفا کرده بود و حالا اخبار حاکی از دوری چهار ماهه این بازیکن است. برخی هواداران بارسلونا به دلیل تشابه ظاهری برایتوایت به رونالدوی برزیلی، به او لقب مریخی داده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج