اعتراف تلخ کومان پس از شکست سنگین از بایرن
۱۱۵۳۷۷۴
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۳
۱ 
رونالد کومان پس از شکست سنگین از بایرن اعتراف کرد که از هر لحاظ نسبت به حریف آلمانی ضعیف‌تر بودند.

ورزش سه: بارسلونا امشب هم برابر بایرن حرفی برای گفتن نداشت و بازنده تمام عیار بود. بایرنی ها سه گل در نوکمپ زدند تا شروعی توفانی در لیگ قهرمان داشته باشند و بارسا با این باخت خانگی نشان داد که فعلا در زمره مدعیان نیست.

اعتراف تلخ کومان پس از شکست سنگین از بایرن

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« داشته های ما همین است و باید چند هفته بگذرد تا دمبله، فاتی و آگوئرو با رهایی از مصدومیت بتوانند به جمع مان اضافه شده و تیم را تقویت کنند. امشب فقط سه مهاجم داشتم و از لحاظ تاکتیکی نیز مقاطعی بازی تحت کنترل ما بود ولی شیوه بازی بایرن ترسناک بود و الان تیم کاملا بهتری نسبت به ما محسوب می شوند.»

مصدومیت جوردی آلبا:« هم مشکل بدنی داشت و هم بیمار بود و نمی خواستم ریسک کنم. به همین دلیل تقاضای تعویض داد و قبول کردم.»

اعتراف تلخ کومان پس از شکست سنگین از بایرن

مقهور قدرت بایرن:« قصد گلایه و بهانه جویی ندارم ولی تفاوت کیفی دو تیم کاملا مشهود بود. بیشتر بازیکنان بایرن سال هاست کنار هم بازی می کنند و نیمکت غنی ای هم دارند. هم درون زمین و هم روی نیمکت به ما برتری داشتند. ما در تیم مان بازیکنان جوان زیادی داریم که طی سه سال آینده تبدیل به بازیکان بهتری می شوند. پذیرش این مساله شاید سخت باشد ولی ما نیاز به زمان داریم تا مصدومان برسند و مطمئنا بهتر از اینها خواهیم شد.»

کومان در پایان گفت:« اگر بخواهیم بازیکنان دو تیم را مقایسه کنیم، بیشتر متوجه تفاوت ها خواهیم شد. ما 19 یا 20 ساله های زیادی داریم که تجربه لازم را ندارند. زمان که بگذرد، تفاوت کیفی دو تیم کمتر خواهد شد. سوت ها علیه سرجی؟ می دانیم که او یک مدافع کناری نیست و دفاع تک به تک مقابل آلفونسو دیویس سرعتی غیرممکن است. سوت ها درست نبود ولی در مجموع، هواداران به خوبی تیم را حمایت کردند و درک می کنند که بارسا فعلا همین است و نباید انتظار بیشتری داشت.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج