راهکار رفع تعرق انگشتان هنگام بازی با موبایل
۱۱۵۴۱۹۴
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
۲ 
شرکت ریزر که محصولات مختلفی در حوزه بازی از هدست گرفته تا ماوس گیمینگ را عرضه کرده، دستکش انگشتی مخصوص گیمینگ با نام «Gaming Finger Sleeves» معرفی کرده که با جذب عرق نوک انگشتان، شرایط بهتری را حین بازی با موبایل فراهم می‌کند.

دیجیاتو: شرکت ریزر که محصولات مختلفی در حوزه بازی از هدست گرفته تا ماوس گیمینگ را عرضه کرده، دستکش انگشتی مخصوص گیمینگ با نام «Gaming Finger Sleeves» معرفی کرده که با جذب عرق نوک انگشتان، شرایط بهتری را حین بازی با موبایل فراهم می‌کند.

راهکار رفع تعرق انگشتان هنگام بازی با موبایل

در تولید این دستکش انگشتی از ۳۵ درصد فیبر نقره با خاصیت ضد میکروبی، ۶۰ درصد نایلون و ۵ درصد اسپندکس استفاده شده است. اسپندکس نوعی فیبر مصنوعی است که خاصیت کشش بسیار خوبی دارد، بنابراین محصولات ریزر علاوه بر زیبایی به خوبی کش خواهند آمد که با این وجود پوشیدن آن‌ها نیز ساده‌تر می‌شود.

اگر شما هم از طرفداران بازی‌های موبایل هستید، احتمالا عرق کردن انگشتان مشکلات زیادی به وجود می‌آورد. هر چند ایده اصلی این محصول برای برخی کاربران ممکن است مضحک به نظر برسد اما ابزار پوشیدنی جدید ریزر عملکرد واقعی و بسیار خوبی ارائه می‌کند و به تعرق انگشتان در هنگام بازی کردن با موبایل کمک می‌کند.

راهکار رفع تعرق انگشتان هنگام بازی با موبایل

همچنین به گفته این شرکت محصول جدید آن‌ها قابل شستشو است. بنابراین با خیال راحت می‌توانید در زمان‌های طولانی از آن‌ها استفاده کنید و نگران کثیف شدن یا بو گرفتن آن‌ها نشوید. ریزر عنوان می‌کند برای ساخت محصول پوشیدنی جدید خود از پارچه صاف و با حساسیت بالایی استفاده کرده است. علاوه بر این، طبق ادعا ریزر آن‌ها ضد لغزش هستند، بنابراین در هنگام بازی کردن مشکلاتی مانند لغزش انگشتان به وجود نخواهد آمد.

بسته به نحوه بازی شما، این محصول برای انگشتان دست کاربرد دارد. بازی‌های موبایل معمولا با استفاده از انگشت شست انجام می‌شود، با این وجود اگر برای انجام بازی‌ها از انگشتان بیشتری استفاده می‌کنید باید بسته‌های بیشتری از این محصول را تهیه کنید، زیرا هر بسته دارای دو آستین است.

راهکار رفع تعرق انگشتان هنگام بازی با موبایل

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج