اینستاگرام فارسی؛ بازیگرانی که در قرنطینه پیر شدند
۱۱۵۴۵۸۴
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
۵ 
این مطلب گزیده‌ای‌ست از رفتار سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته.

برترین‌ها: این مطلب گزیده‌ای‌ست از رفتار سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته.

جنجالی هفته...

شقایق دهقان چند روز پیش، بعد از خلاص شدن از بیماری کرونا، ویدیویی از خود منتشر کرد که در آن با آهنگ خواننده‌ی معروف همخوانی می‌کرد و حرکات ریزی هم انجام می‌داد! البته به قول خودش با رعایت شئونات اسلامی! پس از انتشار این ویدیو تعداد زیادی از طرفدارانش، روحیه‌ی او را تحسین کردند و از اینکه حالش بهبود یافته ابراز خوشحالی کردند. عده‌ای هم به حرکات و ویدیوی او خرده گرفته و مثل همیشه حاشیه ساخته و جنجال به پا کردند.

همین حال و هواهای خوب است که می‌تواند در این شرایط کرونایی کمی به ما روحیه دهد! کاش بتوانیم به جای اعتراض کردن با این گونه برنامه‌ها همراهی کنیم!

اینستاگرام فارسی؛

مرتضی یاسان یکی از خواننده‌های جوان کشورمان که هنوز خیلی مطرح نشده است، چند وقت پیش جنجالی به پا کرد که باعث شد اسمش بیشتر شنیده شود. گویا این خواننده یکی از موزیک ویدویوهایش را در صفحه‌ی شخصی‌اش منتشر کرد و یک جوان اماراتی از او و آهنگ‌هایش تعریف کرده و در آخر هم نوشته بود که این نوع موسیقی در کشورهای خلیج عربی بسیار طرفدار دارد. یاسان هم پس از تشکر و قدردانی از او یادآوری کرد که نام آب‌های کنار کشورش خلیج فارس است و همیشه هم فارس خواهد ماند! این واکنش او در فضای مجازی پخش شد و بسیار مورد توجه و تمجید قرار گرفت!

اینستاگرام فارسی؛


تولدت مبارک هفته...

این هفته تولد الهام پاوه‌نژاد یکی از بازیگران قدیمی بود و احسان کرمی این استوری را به مناسبت تولد رفیق قدیمی‌اش منتشر کرد و به او تبریک گفت.

اینستاگرام فارسی؛

عکسی که یکی از فن‌پیج‌های فرزاد حسنی از جشن تولد 44سالگی‌ او به اشتراک گذاشت. با اخلاقی که از او سراغ داریم جالب است که فرزاد حسنی در اینستاگرام، صفحه‌ی شخصی ندارد!

اینستاگرام فارسی؛

این شما و این آقای سام نوری خوشتیپ، بازیگر و خواهرزاده‌ی مرحوم فردین، که 21 شهریور تولدش بود و همانطور که می‌بینید جشنی با تم آبی به این مناسبت برایش تدارک دیدند. سام نوری هم این عکس را منتشر کرد و از همه دوستانش تشکر کرد.

اینستاگرام فارسی؛

سید علی صالحی این عکس دونفره را به مناسبت تولد سید مجید صالحی به اشتراک گذاشت و او را پسر عمو خطاب کرد! به نظر شما این دو بازیگر واقعا پسرعمو هستند یا از آن پسرعموهای سریال زخم‌کاری؟! مجید صالحی چند روز پیش پس از اتمام دوران کرونایی‌اش به آغوش خانه و خانواده بازگشت.

اینستاگرام فارسی؛

اتفاقا چند روز پس از تولد پدر خانواده صالحی، تولد کوچکترین عضو یعنی سگشان بود که این عکس از حنا و آروین، دوقلوهای مجید صالحی در کنار سگشان را به همین مناسبت منتشر کردند! حالا الان عده‌ای می‌گویند این چه وضعی است و این همه ریخت و پاش برای تولد یک سگ چه معنی دارد؟!

اینستاگرام فارسی؛


افسوس هفته...

کاظم هژیر آزاد، بازیگر نقش حاج مظفر در سریال زخم کاری که چند روز پیش پسر جوانش را به علت کرونا از دست داد، این عکس خبری دردناک را بازنشر کرد و از همه کسانی که با او همدردی کرده بودند تشکر کرد. او پس از مرگ پسرش و تا قبل از این استوری هیچ پست و استوری‌ای در صفحه‌اش به اشتراک نگذاشته بود! خداوند به دل همه‌ی مادر و پدرهای داغدیده صبر و آرامش عطا کند!

اینستاگرام فارسی؛

مناسفانه ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه‌ی خودمان هم به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است! او پس از یک غیبت چند روزه در فضای محازی این عکس را منتشر کرد و گفت که به کرونای دلتا مبتلا شده و روز 15ام بیماری‌اش را می‌گذراند. او همچنین از سختی‌های این دوران گفت و در آخر هم از کادر درمان و مدافعان سلامت تشکر ویژه کرد.

اینستاگرام فارسی؛

متاسفانه حمید خان استیلی هم در بستر بیماری است و ادموند بزیک با انتشار این استوری خبر از بیماری‌ او داد. برای حمید استیلی هم آرزوی سلامتی هر چه سریعتر را داریم.

اینستاگرام فارسی؛


من چقدر جذابم هفته...

با دیدن این چهره‌ از حمید گودرزی، به واقعیت گذر زمان و فشار زندگی و فشار دوران کرونا و قرنطینه پی می‌بریم!

اینستاگرام فارسی؛

عکسی هنری طوری از نسرین مقانلو در «ماساله شمال»! این دیگر چه مدل لوکیشن زدن است؟! به نظر می‌رسد همان ماسال، کاملا درست و واضح باشد خانم مقانلو!

اینستاگرام فارسی؛

باز هم بهاره رهنما و استایل‌های رنگی‌رنگی‌اش! کاش همه ما روحیه‌ای مثل بهاره داشتیم. او این عکس را به اشتراک گذاشت و نوشت:« اولین لباسی که برای درآمدنم از رخت مشکی عزای پدرم برایم دوخته شد، این لباس بود...» خداوند پدرتان را رحمت کند بهاره جان ولی قبل از این لباس شما لباس‌های رنگی دیگری را امتحان کرده بودید که مدارکش هم موجوده! (به شماره‌های قبلی این سری از مطالبمان رجوع کنید)

اینستاگرام فارسی؛

رضا گلزار همینطور پیش برود می‌تواند در پرورش اندام با راک رقابت داشته باشد!

اینستاگرام فارسی؛

این هم از محاسن سفید حامد بهداد! ما هیچ ما نگاه...

اینستاگرام فارسی؛

قبول دارید علی ضیا در این عکس شبیه تازه دامادها شده است؟ به نظرتان خبری شده؟

اینستاگرام فارسی؛

خاطره جان شما همیشه هنگام نفس عمیق کشیدن می‌خندید؟ یا این هم ژست جدید عکاسی است؟

اینستاگرام فارسی؛


ما چقدر خوشبختیم هفته...

عکسی که محمدامین کریم‌پور از خود و همسرش در مسابقه‌ی هفت‌خان با مجری‌گری محمدرضا گلزار به اشتراک گذاشت. در این قسمت از این مسابقه، عرفان علیرضایی هم با تماس تلفنی به دوستش کریم‌پوردر جواب دادن سوالشان کمک کرد و کلی هم مزه ریخت و تماشاگران را خنداند.

اینستاگرام فارسی؛

نرگس محمدی این عکس دونفره و عاشقانه را به مناسبت سالگرد ازدواجش با علی اوجی منتشر کرد.

اینستاگرام فارسی؛

بیستم شهریورامسال، 41امین سالروز ازدواج مهوش وقاری و مرحوم محسن قاضی‌مرادی هم بود. زوجی که تا چند وقت پیش عاشقانه در کنار هم بودند و حالا از هم دور هستند! مهوش وقاری با انتشار این پست، این روز را بدون حضور همسرش، تلخ‌ترین روز زندگیش خطاب کرد!

اینستاگرام فارسی؛


یادش بخیر هفته...

عکسی قدیمی از ارژنگ امیرفضلی، بازیگر هنرمند سینما و تلویزیون که به قول خودش پس از اثاث‌کشی از یک پیج قدیمی به اینجا آورده شده است!

اینستاگرام فارسی؛

عکسی بسیار زیبا و خوش آب و رنگ خواهر و برادری که الناز شاکردوست به مناسبت تولد برادرش منتشر کرد.

اینستاگرام فارسی؛


سخن حکیمانه هفته...

به نظرتان الان مهرداد صدیقیان اضطراب دارد یا به حد وحشتناکی خوشحال است؟ شاید هم از شدت اضطراب و از روی اجبار خوشحالی می‌کند!

اینستاگرام فارسی؛

از بس امروز از پیری و پا به سن گذاشتن حرف زدیم، احمد مهرانفر هم سخنی در این باره تلاوت کرد! طبق این جمله، پخته شدن و افتاده بودن ربطی به سن و سال و مو و ریش سفید ندارد!

اینستاگرام فارسی؛

بله درست است شستن چشم و جور دیگر دیدن خوب است اما واقعا نیازی به این همه ریخت و پاش و رفتن تا دریا نیست میلاد جان!

اینستاگرام فارسی؛


رفیقانه‌طوری هفته...

عکس دسته‌جمعی بانوان سریال زخم کاری با حضور زورکی مالک! چهره‌ی خشن رعنا آزادی‌ور در این عکس نشان می‌دهد که هنوز از نقش سمیرا خارج نشده است! به شدت نگران سلامتی مهدی پاکدل هستیم!

اینستاگرام فارسی؛

اشکان خطیبی در حال آموزش نکات ریز بازیگری به مهدی قربانی در پشت صحنه‌ی سریال خاتون.

اینستاگرام فارسی؛


کوچولوهای هفته...

عکس مادر و پسری که سیما تیرانداز در کنار پسرش منتشر کرد.

اینستاگرام فارسی؛

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1400/06/28
واقعا چقدر زمان گذشته مگه از کرونا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
کجا قزنطینه بودند اینا؟ برو بابا من تو شرایط غیر کرونایی هم قرنطینه بودم حالا برای این مرفهین بی درد غصه بخورم؟ خدا رو شکر زندگی کوتاهه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
اشکان خطیبی خودش نابازیگره هخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
مهرانفر که با پنجاه سال سن هنوز نقش پسرها رو بازی میکنه ریزنقشها بیبی فیسند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
انتظار دارید پنجاه ساله ها محاسنشون آبی باشه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
بازیگرهای ایرانی واقعا بی استعدادند نمونه اش همین دهقان ببینید چقدر بد از میمیکش استفاده کرد موقع لب زدن آهنگ...تو مجازی ببینید مردم عادی چه دابسمشهای جالبی میذارن
United Kingdom
11:21 - 1400/06/28
تو کشور ما هر کی از ۴۰ سال میگذره همچین همه از سفید شدن مو و چین و چروک صورتش متعجب میشن و افسوس میخورن که دیگه فکر میکنه باید بره غزل خداحافظی رو بخونه! البته به جز آقای گلزار و ضیا !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
گلزار که خیلی پیره پوست صورتش ور اومده اصلا
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1400/06/28
باز ک امیر جدیدی نبود توشون، خوب ازش عکس بذارین دیگ
United States
12:38 - 1400/06/28
ممنون میشیم از اشجان خطیبی که خودش هم به یک سری نکات بازیگری توجه کنه
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1400/06/28
فردین رو از سینما و هنر بیرون کردید حالا باافتخار و اعتبار ایشون ،خواهر زاده اش رو معرفی می کنید.
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1400/06/28
خداییش خود آقای گلزار از ژست عکاسی هاش خنده اش نمیگیره ؟؟ مخصوصا همین نگاه کج به افق که توی اون تبلیغ چمدون ها آخره شاهکار بود
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1400/06/28
خیلی هامون میدونیم خیلی بچه ها از خانواده های بی بضاعت هستن حسرت یه لباس نو یه اسباب بازی رو دارن و کیک تولد و بادکنک براشون رویاس گرفتن، تولد برای یه سگ که درکی از تولد و... نداره واقعا خیلی احمقانه است حیوانات آفریده خدا هستن نباید آزار ببین باید باهشون مهربان بود غذا براشون فراهم کرد ولی تولد گرفتن واقعا مسخره است کاش به فرزندانمون خوشحال کردن یه انسان رو اول یاد بدیم
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1400/06/28
به قیافه ضیا میخوره منتظر متولد شدن نوه اش باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج