اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما
۱۱۵۶۳۰۹
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۳
۱۰ 
این مطلب گزیده‌ای‌ست از رفتار سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته.

برترین‌ها: این مطلب گزیده‌ای‌ست از رفتار سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته.

جنجالی هفته...

چندی پیش بهاره رهنما که یکی از بازیگران معمولا پرحاشیه به حساب می‌آید، در یک لایو به فردی که او را پیرزن خطاب کرده بود، جواب کوبنده‌ای داد! او کاملا بداهه و بدون فکر کردن پاسخ داد: «عزیزی که به من می‌گویی پیرزن! بدان و آگاه باش که من اصلا از این حرفت ناراحت نمی‌شم. چون من وقتی پیر بشم حتما از آن پیرزن‌هایی هستم که خیلی دوست‌داشتنی می‌شم هر چقدر که پیرتر بشم! و دوم اینکه یک زن به اندازه کافی عاقله و وقتی پیشوند «پیر» بهش اضافه می‌شه یعنی یک زن فرزانه و قطعا من پیرزن خیلی جذابی هستم!»

این پاسخ بهاره رهنما بسیار مورد توجه دوستدارانش و حتی کسانی شد که خیلی او را قبول ندارند! واقعا اگر بهاره رهنما این روحیه‌ی عالی و سرشار از اعتماد به نفس را نداشت، تا این حد موفق نمی‌شد و خیلی وقت پیش بازیگری را کنار می‌گذاشت! به نظرم باید یک جلسه‌ی آموزشی با همکارش خانم سحر زکریای عزیز هم ترتیب دهد تا او هم دیگر اینقدر زود از حرف و حدیث‌ها ناراحت نشود و واکنش نشان ندهد!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما

 


افسوس هفته...

اول مهر زادروز خسروی آواز ایران مرحوم محمدرضا شجریان است و پسرش همایون با انتشار این عکس دونفره در کنار پدر برایش ابراز دلتنگی کرد و تولدش را از راه دور تبریک گفت.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما

روزبه معینی از بازیگران سینما و تلویزیون که در سریال آقازاده هم ایفای نقش کرده بود، همانند همایون شجریان تولد پدر فقیدش را با انتشار این عکس در کنار او تبریک گفت خداوند همه‌ی پدر ومادر‌های از دنیا رفته را بیامرزد.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما


تولدت مبارک هفته...

امید حاجیلی هم این عکس متفاوت را برای روز تولدش پست کرد با کپشنی متفاوت و جالب. او با انتشار این عکس از کودکی‌اش نوشت: «همین الان از پشت گوشی اعلام کردند که ۲ مهر تولدمه. ۳۸ تمام. آغاز دهه امیدیه مبارک... ۲ تا ۱۲ مهر» حالا این که چرا تولدش را یک دهه می‌داند جای سوال دارد! این پنجره‌های کانترطور که محل اتصال و برقراری ارتباط آشپزخانه به پذیرایی در خانه‌های قدیمی بود را به خاطر دارید؟

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماروشنک گرامی که بیشتر او را با بازی در سریال همگناه می‌شناسیم، این ویدویو و تعدادی عکس و ویدیوی دیگر از سورپرایز‌های تولدش به اشتراک گذاشت و از همه دوستانش تشکر کرد. تغییر چهره‌ی او هم برای طرفدارانش سوال‌برانگیز شده بود. گویا تمِ تولدش دوران قاجار بوده است!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنمانهال دشتی بازیگر سریال شهرزاد این عکس سه نفره را به مناسبت تولد مادرش منتشر کرد. با شناختی که از نژاد سگ نهال دشتی داریم، احتمالا برای ساکت و ثابت نگه داشتنش برای گرفتن عکس، چند ساعتی گرفتار بوده!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما


با آمدن پاییز و زرد شدن برگ درختان، سلبریتی‌ها هم به تکاپو افتادند و با انتشار عکس‌های پاییزی‌شان، رسیدن فصل نو را شادباش گفتند.
پاییزی‌ترین عکس این بخش، این عکس خانم مریم امیرجلالی عزیز بود که در یک منظره‌ی بسیار خوش آب و رنگ و احتمالا خارج از ایران گرفته شده است!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنمایکتا ناصر با لبخندی تصنعی، حال خوب روز اول مهرش را با دوستانش شریک شد. واقعا روز اول مهر چطوری برایتان حال خوب می‌آورد؟ برای ما که یادآور چیزی جز شروع سختی و زحمت صبح زود بیدار شدن و رفتن به مدرسه نیست؟!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماگویا بهنام تشکر عکس پاییزی در گالری‌اش پیدا نکرد، ولی به شدت اصرار داشت که به مناسبت فرا رسیدن پاییز عکسی از خود منتشر کند؛ بنابراین به گذاشتن یک ایموجی برگ پاییزی برای این عکس با بک‌گراند بهاری، اکتفا کرد!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماپریناز ایزدیار بر خلاف همکارانش که از آمدن پاییز و شادی‌هایش خوشحال بودند، از تمام شدن تابستان گلایه کرد و با انتشار این عکس نوشت: «حیف که تابستون کوتاهه». احتمالا خانم ایزدیار جز آن دسته از دوستداران خواب تا لنگ ظهر و تعطیلات تابستانی هستند!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماتابستانی که گذشت برای آناهیتا درگاهی و سگ بی حوصله‌اش هم تابستان عجیبی بود!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماولی به نظر می‌رسد تابستانی که گذشت به بهرام رادان خیلی هم سخت نگذشته باشد!
بهرام جان همچین نوشتی «همینش بمونه بسه» انگار چیز کمی است. والا برای ما آدم معمولی‌ها که تا قبل از کرونا حداقل یک استخر عمومی می‌رفتیم، ولی با آمدن کرونا دیگر باید استخر رفتن را در خواب ببینیم، این تفریحات خیلی هم زیاد است!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماشقایق دهقان این عکس را از گریمش در سریال قبله عالم به اشتراک گذاشت. این سریال را دنبال می‌کنید؟

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما
دوست عزیزی که در تصویر می‌بینید؛ فاطیما بهارمست همان دختر کوچولو و شیرین زبان مجری برنامه‌های کودک قدیم است که حالا با آیفون ۱۲ در حال شکار عکس راه‌راه‌های اطرافش است.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنمااینطور که به نظر می‌رسد خانم دکتر خیلی از آمدن پاییز خوشحال نشدند!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما


ما چقدر خوشبختیم هفته...

کیمیا گیلانی از مجریان صدا و سیما با انتشار این عکس خبر از ازدواجش همزمان با آمدن پاییز را داد. برایشان آرزوی خوشبختی داریم.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنمافریبا نادری این عکس دونفره‌ی سرشار از عشق و محبت و قلب‌های رنگی در کنار همسرش را منتشر کرد و نوشت: «عزیزم میدونم سالی که گذشت برات خیلی سخت بود و پر از استرس. بالاخره این غم میگذره و شادی سر میزنه. سایه‌ات بالا سرمون باشه همیشه. تنت سلامت و حالت خوش الهی»

خوب چه اشکالی دارد؟! خانم نادری دوست داشته این حرف‌ها را به جای رودر رو گفتن در فضای مجازی به همسرش بگوید! بترکد چشم حسود و بخیل؟!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما

 


یادش بخیر هفته...

عکسی قدیمی که غزل شاکری در کنار مادرش مرحوم فرشته طائرپور در پشت صحنه‌ی فیلم گلنار به اشتراک گذاشت.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما


اگر گفتید این کودکِ درآغوش مادر کدام بازیگر است؟!
راهنمایی: به حالت چشمانش خیره شوید...

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما

تصویری از مبینا نصیری، مجری صدا و سیما، در کنار رفقای مدرسه‌اش که به مناسبت روز اول مهر به اشتراک گذاشت.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما

 


سخن حکیمانه هفته...

این جمله‌ی انگیزشی را از فرشته کریمی، بازیکن موفق تیم ملی فوتسال بانوان به خاطر داشته باشید.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماپس حواستان باشد اگر کسی نقصی از شما به زبان آورد این جمله از مریم مومن را با احترام روانه‌ی صورتش کنید!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما
خیلی وقت بود از جملات پربار مریم کاویانی بی‌نصیب بودیم ها!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما


رفیقانه‌طوری هفته...

دو عدد نوستالژی در یک قاب!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماالناز جان این مقدار فاصله با افراد در این شرایط کرونایی نه امن است نه روشن و رنگی و آرام!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنماقابی زیبا از خاندان یکتا! خداوند برای هم حفظشان کند.

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما


کوچولو‌های هفته...

علیرام نورایی با انتشتر این عکس زیبا از پدر شدنش با آمدن نویان کوچولو خبر داد. قدمش مبارک باشد علیرام جان. کف پا برای نوزادان، حکم اثر انگشت را دارد؟!

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنمااین کوچولوی جذاب و بانمکی که در تصویر می‌بینید؛ آقا برسام درخشانی پسر سام درخشانی عزیز است. سام درخشانی این عکس را به مناسبت تولد پسرش به اشتراک گذاشت و او را «الن دلون» خطاب کرد و نوشت: همه تصورات منو عوض کردی! الان اصلا یادم نمیاد که چرا قبل از تولد تو فقط فرزند دختر دوست داشتم ...»

اعتماد به نفس بدون توقف خانم بهاره رهنما

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1400/07/03
پس امیر جدیدی کو، چرا ازش چیزی نمیذارین دارم نگرانش میشم خخخه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
زن در این جامعه مردسالار خشن اعتماد به نفس نداشته باشه که کلاهش پس معرکه ست باید گوشه خونه افسرده بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
زنها طول عمرشون زیاده هر گز در چهل سالگی پیر نمیشن کسی که زن 40 ساله رو پیرزن می بینه به زن ها نگاه جنسی و کالایی داره
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1400/07/03
کودکی مهران غفوریان؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1400/07/03
واه واه اين سام درخشانى كلا با اين پسردوستيش باعث نيشه بركه عقيده اى بار بياد
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1400/07/03
یکتا ناصر حس میکنم بدون ارایش خیلی بهتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج