انتخاب مربی روس برای تیم ملی جوانان بسکتبال
۱۱۵۸۱۹۹
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
۶ 
باشگاه کاله با عقد قراردادی یک ساله و قابلیت تمدید تا سه سال، هدایت تیم جوانان ۲۰۲۴ را به یک سرمربی روس سپرد.

خبرگزاری ایسنا: باشگاه کاله با عقد قراردادی یک ساله و قابلیت تمدید تا سه سال، هدایت تیم جوانان ۲۰۲۴ را به یک سرمربی روس سپرد.

به واسطه تفاهمنامه همکاری فدراسیون بسکتبال با باشگاه‌های خصوصی، حمایت و هدایت تیم‌های پایه دوره‌های مختلف به عهده برخی باشگاه‌ها و بخش‌های خصوصی مانند اکسون، کاله و ... سپرده شده است که در همین راستا، باشگاه کاله با یک مربی روسی برای هدایت تیم جوانان ۲۰۲۴ به تفاهم رسیده و قرارداد امضا کرد.

باشگاه کاله که تجربه حمایت تیم ملی جوانان ٢٠٢٠ را در کارنامه دارد، با «اِوگینی کیسورین» روسیه‌ای برای در اختیار گرفتن هدایت تیم ۲۰۲۴ ایران به تفاهم رسید. پیش از این سرمربیگری تیم ملی ۲۰۲۴ به بهرام رمضان سپرده شده بود و باید دید با این شرایط، تکلیف او چه خواهد شد.

طبق گفته محمدجواد فانی قائم مقام باشگاه کاله، این قرارداد به صورت یک بعلاوه دو سال امضا شده است و این سرمربی نام آشنا در کشور روسیه، قرار است تا تاریخ ۲۰ مهر وارد پایگاه اختصاصی ورزشی باشگاه کاله واقع در شهر آمل شود. در حال حاضر کارهای صدور ویزای این سرمربی در دست پیگیری می‌شود.

با توجه به نتایج تیم جوانان ۲۰۲۰ در جام جهانی لتونی، مدیران باشگاه پس از تشکیل جلسات همفکری و مشورتی با فدراسیون بسکتبال، با سه مربی فرانسوی، ترکیه‌ای و روسی مذاکراتی داشتند که سرانجام، با «کیسورین» روس به تفاهم رسیدند. این قرارداد یک ساله با قابلیت تمدید تا سه سال است.

این سرمربی روس که سابقه بازی در تیم ملی این کشور در المپیک سیدنی را هم در کارنامه دارد، عناوین مانند کاندید شدن برای سرمربیگری تیم ملی روسیه در سال ۲۰۲۱، سرمربیگری تیم اسپارتاک موسکو، سرمربیگری تیم ملی زیر ۱۶ و زیر ۱۹ سال روسیه، سرمربیگری تیم خیمکی روسیه را هم در رزومه خود داراست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج