رئیس جدید سازمان محیط زیست منصوب شد
۱۱۵۸۴۷۷
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
۴ 
رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر علی سلاجقه را به سمت "معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست" منصوب کرد.

ایسنا: رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر علی سلاجقه را به سمت "معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست" منصوب کرد.

رئیس جدید سازمان محیط زیست منصوب شد

متن حکم حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی سلاجقه

به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سمت «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با هیأت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.

تفصیل مأموریت‌ها و انتظارات از آن معاونت به پیوست این حکم ابلاغ می‌شود.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید ابراهیم رئیسی

علی سلاجقه رئیس سازمان محیط زیست شد. علی سلاجقه هم اکنون رئیس اتحادیه علمی انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران است. علی سلاجقه پیش از این مدیرکل آموزش و ترویج و مشارکت های مردمی و مدیرکل دفتر اقتصاد سازمان حفاظت محیط زیست نیز بوده است. علی سلاجقه عضو هیات علمی دانشگاه تهران است. علی سلاجقه همچنین عضو پژوهشگاه سوانح طبیعی کشور است. در کارنامه علی سلاجقه، سمت هایی از جمله ریاست انجمن آبخیزداری ایران، ریاست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، ریاست پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و ریاست دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران به چشم می خورد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج