قیمت انواع گوشی موبایل در بازار
۱۱۵۸۷۵۷
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
۱ 
پرفروش‌ترین گوشی فعلی بازار حالا گلکسی A ۱۲ سامسونگ است. نسخه ۶۴ گیگابایتی گلسی A ۱۲ تقریبا چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

 فرارو: آیفون ۱۲ با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت امروز حدود ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. آیفون ۱۲ مینی (۱۲۸ گیگابایت) هم با رشد نیم میلیون تومانی قیمت گذاری شده است و برای خرید آن باید ۲۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان هزینه کنید.

رشد قیمت این دو مدل اپل تنها اتفاق قابل توجه امروز بازار موبایل است و در بین گوشی‌های محبوب و اندرویدی سامسونگ و شیائومی تغییر قیمت محسوسی دیده نمی‌شود.

گلکسی A ۱۲ سامسونگ ظرف روز‌های گذشته با کنار زدن پوکو X ۳ Pro شیائومی به پرفروش‌ترین موبایل در فروشگاه‌های آنلاین تبدیل شده است و از ابتدای هفته نسخه ۶۴ گیگابایت این مدل، چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شده است. قیمت روز گوشی‌های بازار را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

قیمت گوشی‌های سامسونگ

A۲۱s یکی از معدود گوشی‌های پرفروش سامسونگ است که امروز ارزان شده و با افت ۱۵۰ هزار تومانی، تقریبا پنج میلیون و ۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار

قیمت گوشی‌های شیائومی

ردمی نوت ۱۰ پرو امروز هفت میلیون و ۹۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود. تقریبا ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت دارد و د همین برند شیائومی می‌شود با همیت بودجه سراغ Mi ۱۱ Lite رفت.

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار

قیمت گوشی‌های آیفون

آیفون ۱۲ (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) حدود یک میلیون تومان در فروشگاه‌های آنلاین تهران گران شد. به طور میانگین این نسخه آیفون را می‌شود با ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید. آیفون ۱۲ مینی (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) هم ۲۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته حدود نیم میلیون تومان افزایش قیمت دارد.

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج