تلفن هوشمند با ظاهری عجیب و مدور
۱۱۵۹۰۰۴
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
۲ 
دیدن یک تلفن هوشمند با ظاهر غیر معمول می‌تواند بسیار جالب است، اکنون نوبت به Cyrcle Phone ۲.۰ است که توجه شما را به خود جلب کند.

انتخاب: دیدن یک تلفن هوشمند با ظاهر غیر معمول می‌تواند بسیار جالب است، اکنون نوبت به Cyrcle Phone ۲.۰ است که توجه شما را به خود جلب کند.

تلفن هوشمند با ظاهری عجیب و مدور

به نقل از جی اس ام ارنا، در حالی که صفحه نمایش این گوشی دایره‌ای شکل است، بدنه آن کشیده است و یک بیضی را تشکیل می‌دهد. البته ما مطمئن نیستیم که این ایده خوبی در طراحی است یا خیر.

تلفن هوشمند با ظاهری عجیب و مدور

این محصول دارای صفحه‌ای گرد، دو جک هدفون و دو پورت USB است. ابعاد گوشی ۱۳۰ میلی متر طول، ۱۰۳ میلی متر عرض و ۲۲ میلی متر ضخامت (۵.۱۱، ۴. ۴.۰۶، ۰. ۰.۸۷ اینچ) است.

استفاده از این گوشی با یک دست راحت نیست و صفحه نمایش تنها ۳.۴۵ اینچ قطر دارد. البته، ما نمی‌توانیم آن را به راحتی با یک صفحه مستطیل مقایسه کنیم حتی اگر با سطح آن مطابقت داشته باشیم. این به این دلیل است که برنامه‌های اندروید هنوز مستطیل شکل هستند و صفحه دایره‌ای گوشه‌های آن‌ها را قطع می‌کند.

وضوح صفحه نمایش ۸۰۰ در ۸۰۰ پیکسل، سیستم عامل اندروید ۱۰، تنها ۳ گیگابایت RAM (LPDDR۳) و ۳۲ گیگابایت حافظه (eMMC) است.

تلفن هوشمند با ظاهری عجیب و مدور

این گوشی دارای دو جک هدفون ۳.۵ میلی متری است که دو برابر بیشتر از پرچمداران امروزی است. دو پورت USB غیر معمول‌تر است، یکی microUSB و دیگری USB-C (۳.۰).

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج