گلیج: دیدم از اسنایدر کم ندارم
۱۱۵۹۰۲۶
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
۲ 
نفر سوم وزن ۹۷ کیلوی کشتی آزاد جهان می‌گوید دفعه بعدی اسنایدر آمریکایی را راحت می‌برد و به دنبال کشتی گرفتن با رشید سعدالله‌اف روس است.

تسنیم: نفر سوم وزن ۹۷ کیلوی کشتی آزاد جهان می‌گوید دفعه بعدی اسنایدر آمریکایی را راحت می‌برد و به دنبال کشتی گرفتن با رشید سعدالله‌اف روس است.

مجتبی گلیج که مبارزه رده‌بندی اش را با امتیاز عالی مقابل حریف مغول تمام کرد، در مورد عملکردش در این رقابت‌ها اظهار داشت: خوشحالم که توانستم به مقام سوم برسم، خیلی برای این مسابقات زحمت کشیدم. خداراشکر که دست خالی برنگشتم. کادرفنی در این مدت برای من خیلی زحمت کشیدند و توانستم جواب زحمات آنها را بدهم. هرچند مدالم برنز شد ولی برای شروع کار خوب بود.

وی ادامه داد: کشتی‌های خوبی گرفتم و از نظر خودم عملکردم قابل قبول بود.

گلیج در مورد مبارزه اش با اسنایدر تاکید کرد: با اشتباه خودم پوئن دادم و کشتی برده را باختم. امیدوارم در مسابقات بعدی رنگ مدالم را بهتر کنم. اسنایدر را ببرم و با رشید سعدالله اف مسابقه می‌دهم و بهترین نتیجه را خواهم گرفت.

گلیج گفت: می‌توانستم مبارزه با اسنایدر را کنترل کنم، اما کم تجربکی من بود. ما در لب خط در اردوها خیلی کار کرده بودیم، اما من از همان نقطه آسیب دیدم. ان شاءالله که در مسابقات بعدی اسنایدر را راحت تر از این شکست دهم. باورم این بود خیلی قوی‌تر از اینها باشد ولی دیدم دست کمی از او ندارم و تا لحظه آخر هم جلو بودم و درنهایت روی اشتباه خودم. کادرفنی داشت ثانیه‌ها را می‌شمرد و چیزی نمانده بود مبارزه تمام شود، ولی آن وقت دیگر چیزی به گوشت نمی‌رسد و همین باعث شد ببازم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج