رسمی؛ ایران - کره جنوبی VAR نخواهد داشت
۱۱۵۹۸۷۸
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
۵ 
با اعلام دبیرکل فدراسیون بازی ایران و کره جنوبی بدون حضور وی‌ای آر برگزار می‌شود.
ورزش سه: حسن کامرانی فر راجع به بازی ایران و امارات نوع استفاده از کمک داور ویدیویی عنوان کرد: سبک‌ای اف سی این مدلی است و در دو بازی دیگر هم اتفاق نیفتاد و به گزارش داور داخل باکس اکتفا کرد.
 
کامرانی فر در مورد مشکلات میزبانی ایران گفت: ما برای میزبانی مشکل زیادی داشتیم و یکی از موارد این بود که وی‌ای آر داشته باشیم. ما تلاش زیادی کردیم و با شرکت‌های طرف حساب فیفا مذاکره کردیم تا برای این بازی بیاوریم. همه ما میدانیم که‌ای اف سی با هاکای قرارداد دارد، او به خاطر تحریم نمی‌تواند بیاید. ما پیش بینی کردیم که برای بازی مقدماتی هر بازی که خواسته باشید وی‌ای آر و سیستم داریم. ما ورزشگاه آزادی را با شرکت مورد تایید فیفا تجهیز کردیم و گفتیم اگر بگویند برای بازی ایران و کره وی‌ای آر می‌خواهیم، ما هم داشته باشیم.
 
دبیرکل فدراسیون در خصوص استفاده از وی‌ای آر توضیح داد: این که تا الان اعلام نکردند می‌خواهند یا خیر، دلیلش این است که‌ای اف سی با هاکای کار می‌کند و به این دلیل اختلاف نظر داریم. اما به هر حال ما تجهیزاتش را داریم و ما خوشحالیم که وی‌ای آر آورده شد. اما برای این بازی آفلاین استفاده خواهد شد وی‌ای آر استفاده نمی‌شود.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا مثل بازی با امارات خواهد بود؟ عنوان کرد: بازی با امارات آنلاین بود، اما این بازی داور انتخاب نشده. ما استادیوم را تجهیز کردیم و گفتیم که وی‌ای آر داریم.
 
او درباره شرایط بازی‌های آینده باتوجه به همکاری‌ای اف سی با شرکتی دیگر گفت: این یک معادله دو طرفه است. ما به‌ای اف سی اعلام کردیم که این شرکت طرف قرارداد فیفاست و ما با این شرکت قرارداد بستیم. برای بازی‌های بعدی میزبانی با‌ای اف سی است و باید تصمیم گیری کنند. ما وی‌ای آر را برای چهار بازی آوردیم و اینکه بخواهند از سیستم ما استفاده کنند یا خیر، نمی‌دانیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج