گروکشی فدراسیون والیبال کشور از باشگاه سایپا
۱۱۵۹۸۹۴
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
۲ 
فدراسیون والیبال به جای حمایت از باشگاه‌های ریشه‌دار و سازنده، در مسیر آن ها سنگ می‌اندازد که این مهم می‌تواند باعث دلسردی چنین باشگاه‌هایی شود.

خبرآنلاین: فدراسیون والیبال به جای حمایت از باشگاه‌های ریشه‌دار و سازنده، در مسیر آن ها سنگ می‌اندازد که این مهم می‌تواند باعث دلسردی چنین باشگاه‌هایی شود.

فدراسیون والیبال کشور، در پی اعتراضات کتبی و شفاهی در خصوص احقاق حق خود از صدور رضایت نامه برای سید محمد موسوی، نه تنها اقدام موثری انجام نداد، بلکه حمایت های خود از باشگاه سایپا را به حداقل های خود رساند.

بسی ‌وپنجمین دوره مسابقات والیبال باشگاه‌های برتر ایران از دوم آبان ماه به صورت رفت و برگشت آغاز خواهد شد و از این رو مراسم قرعه کشی این دیدارها روز 17 مهرماه با حضور مسئولین فدراسیون برگزار می شود. این در شرایطی است که فدراسیون والیبال همه ساله در راستای حمایت باشگاه هایی که هم و غم خود را به رشد والیبال کشور معطوف می کنند و با معرفی بازیکنان خوشنام به ورزش در مسیر پایندگی و رشد این رشته قدم برمیدارند، پرداخت ورودیه نقدی را به صورت اقساطی و یا حساب فی ما بین در نظر می گرفت.

این گزارش حاکی است؛ باشگاه سایپا نیز همه ساله مشمول این طرح فدراسیون والیبال می شد اما بعد از صدور بیانیه توسط باشگاه سایپا در راستای احقاق حق قانونی خود از صدور رضایت نامه سید محمد موسوی، فدراسیون والیبال حضور باشگاه سایپا در مراسم قرعه کشی را منوط به پرداخت نقدی ورودیه این دیدارها کرده است که این مساله واقعا جای تعجب و سوال دارد!

چه خوب بود فدراسیون های ورزشی با حمایت از باشگاه هایی که تمام سرمایه و زمان خود را صرف بازیکن سازی و پرورش استعداد می کنند و با حضور پرقدرت در رقابتهای لیگ برتر، به معرفی بازیکنان می پردازند، رغبت سایر باشگاه ها به حضور و ادامه تیمداری در ورزش را افزایش دهند، نه اینکه هر باشگاه تازه واردی تنها با یک نگاه به وضعیت باشگاه های نامدار آن رشته از حضور در عرصه های مهم آن پشیمان شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج