هشدار بارسا به دمبله؛ یا تمدید می کنی یا...
۱۱۵۹۸۹۵
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
۱ 
به فاصله کمتر از یک سال تا پایان قرارداد عثمان دمبله، بارسلونا این بازیکن را برای تمدید تحت فشار گذاشته است.

ورزش سه: به فاصله کمتر از یک سال تا پایان قرارداد عثمان دمبله، بارسلونا این بازیکن را برای تمدید تحت فشار گذاشته است.

 عثمان دمبله با 105 + 40 میلیون یورو در سال 2017 از دورتموند به بارسا پیوست تا جانشین نیمار باشد اما به غیر از فصل گذشته، همواره با مصدومیت ها دست به گریبان بوده است. دمبله در جریان یورو 2020 مصدوم شد و گفته می شود به زودی قادر به همراهی بارسا خواهد بود.

در ابتدا سران بارسا قصد فروش او را داشتند اما همین مصدومیت، همه معادلات را به هم زد ولی حالا ورق برگشته و در بارسلونا معتقدند دمبله می تواند بسیار به کار کادر فنی بیاید و ستاره ای متفاوت در تیم فعلی است. لاپورتا نگاهی کاملا مثبت به حفظ دمبله دارد و نمی خواهد قبل از ژانویه، شانس تمدید با او را از دست بدهد. از قرارداد دمبله کمتر از یک سال باقیمانده و او از ژانویه می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود.

در جریان مراسم معارفه لوک دی یانگ بود که خوان لاپورتا رئیس بارسلونا اعلام کرد که قصد تمدید با عثمان دمبله را دارند و اینکه قرار است با موسی سیسوکو ایجنت او جلسه ای در این رابطه داشته باشند.

طبق ادعای اسپورت، بارسلونا این روزها دمبله را تحت فشار گذاشته تا در مورد تمدید قراردادش پاسخ نهایی را بدهد. ستاره فرانسوی که دیگر چیزی تا بازگشت به میادین فاصله ندارد، به خوبی می داند که اگر تا پایان فصل قصد بازی برای بارسا را دارد، باید قراردادش را تمدید کند.

اسپورت نوشته است که باشگاه برای دمبله شرط گذاشته که اگر قراردادش را تمدید نکند، به وی دقایق زیادی بازی نخواهد رسید و حتی ممکن است سکونشین شود. برخی منابع نیز ادعا می کنند تاخیر دمبله در پاسخگویی، برای دریافت پیشنهادی بهتر از سوی بارسلوناست اما بعید به نظر می رسد با مشکلات اقتصادی اخیر، بارسلونا تن به خواسته های مالی بالای دمبله بدهد. تکلیف مشخص است، یا دمبله تمدید کرده و وارد ترکیب اصلی می شود یا باید خود را برای نیمکت نشینی های طولانی آماده کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج