بایرن، جوانان نوظهور بارسلونا را می‌رباید؟
۱۱۶۰۲۳۶
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۵
۴ 
بارسلونا در این فصل به طور کلی اوضاع خوبی نداشته است و این اوضاع آشفته به این علت است که بارسلونا از لحاظ مالی وضعیت مناسبی نداشته است و همین قضیه موجب شده تا این تیم از نظر مهره و بازیکن افت کند و از نظر ورزشی هم شرایط برایش به هم بریزد.

فوتبالی: بارسلونا در این فصل به طور کلی اوضاع خوبی نداشته است و این اوضاع آشفته به این علت است که بارسلونا از لحاظ مالی وضعیت مناسبی نداشته است و همین قضیه موجب شده تا این تیم از نظر مهره و بازیکن افت کند و از نظر ورزشی هم شرایط برایش به هم بریزد.

اما همین اوضاع آشفته مالی باعث شده تا بارسلونا چند بازیکن جوان مثل پدری و گاوی را رونمایی کند که به نظر می رسد بازیکنان آینده داری هستند و آبی و اناری ها می توانند در سال های آینده روی آن ها حساب ویژه ای باز کنند.

اما همانطور که گفته شد اوضاع مالی بارسلونا آشفته است و این قضیه می تواند به این باشگاه ضرر برساند و با رشد پدیده هایش باعث این شود که آن ها نیوکمپ را ترک کنند.

به گفته روزنامه اسپورت کاتالونیا، بارسلونا باید مراقب این قضیه باشد چرا که به نظر می رسد بایرن مونیخ به چند بازیکن بارسلونا علاقه دارد. این روزنامه ادعا کرده است که بایرن مونیخ حتی با نمایندگان چند بازیکن بارسلونا تماس گرفته و به آن ها گفته که اگر شما دنبال چالشی جدید هستید، بایرن مونیخ منتظر شماست!

به نظر می رسد که این بازیکنان، کسانی مثل پدری و فرنکی دی یونگ بوده اند که عملکرد خوبی داشته‌اند و به نظر می رسد که آینده درخشانی در انتظار آن ها است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج