یک روزنامه: هم مجلس خوب است، هم دولت!
۱۱۶۰۲۸۲
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
۳ 
روزنامه دولتی ایران در یادداشتی به تمجید از قوای سه گانه پرداخت.

روزنامه دولتی ایران در یادداشتی به تمجید از قوای سه گانه پرداخت.

این روزنامه نوشت:

* از همان روزهای نخست آغاز به‌کار دولت سیزدهم، اعضای کابینه و در رأس آن رئیس جمهوری عازم استان‌های کشور شدند. در 6 سفری - که اتفاقاً در روزهای تعطیل هفته هم صورت می‌گیرد - به برخی نقاط کشور شاهد بوده‌ایم رئیس جمهوری و کابینه‌اش از زمانی که در اختیار داشتند برای تماس با مردم و شناخت مشکلات و دردهای آنان بهره گرفته‌اند.

* در همین دیدارها و گفت‌وگوهای رودررو و بی‌واسطه صدها نامه به رئیس جمهوری داده شده که آن‌گونه هم اطلاع دارم پاسخ داده می‌شود.

* بازسازی نظام مدیریت کشور از دیگر موضوعات مهمی است که می‌تواند از اهداف و همچنین دستاوردهای سفرهای استانی و حضور در جمع مردم باشد. متأسفانه در دولت قبل شاهد مدیریت نشسته در کشور بوده‌ایم و همین امر بخصوص در اواخر دولت دوازدهم سبب فاصله یا بهتر بگوییم جدایی مردم از مسئولان و از بین رفتن اعتماد به حکمرانان بود. اما حالا با حضور دولت سیزدهم و از سرگیری سفرهای استانی رابطه مردم و مسئولان رو به ترمیم است و می‌توان به حل مشکلات و مسائل معیشتی آنان امیدوارتر بود. بنابراین رئیس جمهوری و اعضای کابینه با حضور در جمع مردم هم مأموریت کم شدن فاصله دولت – ملت را کم می‌کنند و هم گره‌هایی را که بر سر راهشان وجود دارد باز می‌کنند.

* البته این ویژگی تنها در بین دولتمردان وجود ندارد. در دو قوه دیگر هم شاهد چنین سیاستی برای حل و فصل مشکلات مردم هستیم. هم در مجلس شورای اسلامی چنین نگاهی به سفرهای استانی وجود دارد و هم اینکه قوه قضائیه برای حل مشکلات مردم راهی شهرها و استان‌های مختلف شده و برای رفع آن چاره‌جویی می‌کنند.

* این نشان می‌دهد که همه اعضای قوای سه گانه یعنی همه آنانی که صادقانه از مردم رأی گرفته‌اند در تحکیم ارتباط خود با آنها در تلاش و کوشش هستند و این روش‌ها را بهترین راه برای حل مشکلات موجود کشور می‌دانند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1400/07/19
هیچ ماست بندی مدعی ترش بودن ماست خود نیست.
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1400/07/19
شما همه خوبین مردم بدن
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1400/07/19
دو سال صبر میکنم و بعد بر اساس نتیجه نظر میدم
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1400/07/19
روزنامه غلط می‌کنه .چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1400/07/19
باشه تو خوبی دیگران بد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج