رکورد ماندگار کارلوس کی‌روش در فوتبال ایران
۱۱۶۰۵۳۱
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳
۴ 
کارلوس کی روش بهترین نتایج خود در مدت زمان حضورش در ایران برابر آسیایی‌ها را برابر تیم ملی کره جنوبی گرفته است.

طرفداری: کارلوس کی روش در دوران حضورش در فوتبال ما 6 بار تیم ملی را برابر کره جنوبی هدایت کرد و در این بازی صاحب 4 برد و 2 مساوی و کسب 14 امتیاز شد.

عملکرد کارلوس کی روش برابر کره جنوبی باعث 11 سال بی شکستی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره جنوبی شد. کی روش برابر کره جنوبی 4 برد 1-0 شامل 3 برد در بازیهای رسمی و یک برد در بازیهای دوستانه دارد، 2 مساوی او هم یک بار در بازیهای رسمی و بار دیگر در بازیهای دوستانه بوده است.

اما به جز کی روش مربیان بی شکست دیگری هم در بازیهای ایران برابر کره جنوبی داشته ایم که بین آنها امیر قلعه نویی با 3 بازی بی شکست در راس آنهاست، در دوران قلعه نویی یک برد و 2 مساوی داشته ایم که البته شکست در ضربات پنالتی در آمارهای رسمی شکست محسوب نمی شود وگرنه تیم ملی در دوره او در یک چهارم نهایی جام ملتهای 2007 در ضربات پنالتی برابر تیم ملی فوتبال کره جنوبی شکست را تجربه کرد.

عملکرد مربیان بی شکست دیگر برابر کره جنوبی به شرح زیر است:

محمد رنجبر یک برد و یک مساوی، فرانک اوفارل یک برد و یک مساوی، جلال چراغپور یک برد و یک مساوی، محمد مایلی کهن یک برد و یک مساوی، حشمت مهاجرانی دو مساوی، علی دایی یک مساوی.

سایر مربیان ایرانی مثل حسین صدقیانی، ایگورنتو، پرویز دهداری، علی پروین، بلاژویچ، برانکو، افشین قطبی و... باخت برابر کره جنوبی را تجربه کرده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج