خاطره‌بازی بازیگرِ «خواب و بیدار» در «سریالیست»
۱۱۶۱۲۲۳
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
۴ 
لیلا برخورداری، بازیگرِ نقش خاصِ کبری در سریال پلیسی «خواب و بیدار»، از خاطرات این مجموعه تلویزیونی خواهد گفت.

خبرآنلاین: لیلا برخورداری، بازیگرِ نقش خاصِ کبری در سریال پلیسی «خواب و بیدار»، از خاطرات این مجموعه تلویزیونی خواهد گفت.

در برنامه «سریالیست» که امشب (پنجشنبه ۲۲ مهر)، یک ساعت زودتر روی آنتن می‌رود، پدرام کریمی، میزبان بازیگران سریال «در کنار پروانه‌ها» است و شاهد احمدلو نیز پرونده سریال‌های پلیسی را باز می‌کند.

خاطره‌بازی بازیگرِ «خواب و بیدار» در «سریالیست»

محمود جعفری و وحید رحیمیان، بازیگران سریال «در کنار پروانه‌ها»، مهمانان اولین بخش از برنامه «سریالیست» هستند؛ سریالی که به‌تازگی به پایان پخش از شبکه دو رسیده و داریوش یاری، کارگردان آن نیز مهمان تلفنی برنامه خواهد شد.

در بخش نوستالژی برنامه، لیلا برخورداری، به برنامه می‌آید و از خاطرات سریال «خواب و بیدار»، ساخته مهدی فخیم‌زاده می‌گوید که با ایفای نقش خاص کبری در این اثر، توانست خود را به عنوان بازیگری حرفه‌ای معرفی کند.

اجرای بخش پرونده هفته را، شاهد احمدلو، بازیگر و کارگردان برعهده دارد که در گفت‌وگو با پدرام کریمی، به سریال‌های پلیسی می‌پردازد.

«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی، کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه‌ها پخش می‌شود و این هفته، استثنائا ساعت ۲۲:۱۰ روی آنتن می‌رود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج