«هم‌سایه» مثل «آرایشگاه زیبا» ماندگار می‌شود
۱۱۶۱۳۷۷
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
۱ 
محمدحسین غضنفری، کارگردان سریال «هم‌سایه» معتقد است که وقتی به مخاطب احترام گذاشته شود و سریال متفاوتی هم ساخته شود، اثر ماندگار می‌شود و سریال «هم‌سایه» هم مانند «آرایشگاه زیبا» ماندگا می‌شود چون این ویژگی‌ها را دارد.

خبرآنلاین: محمدحسین غضنفری، کارگردان سریال «هم‌سایه» معتقد است که وقتی به مخاطب احترام گذاشته شود و سریال متفاوتی هم ساخته شود، اثر ماندگار می‌شود و سریال «هم‌سایه» هم مانند «آرایشگاه زیبا» ماندگا می‌شود چون این ویژگی‌ها را دارد.

سریال «هم‌سایه» درباره زندگی مهاجران افغانستانی‌ها در ایران است و کارگردان سریال‌ معتقد است چون موضوع سریال جدید و متفاوت است اثر در ذهن‌ها ماندگار می‌شود.

«هم‌سایه» مثل «آرایشگاه زیبا» ماندگار می‌شود

غضنفری درباره عواملی که باعث ماندگاری یک سریال می‌شود گفت: «سریال«هم‌سایه» اولین کار جدی من پس از دو تله فیلم به شمار می‌آید و من هم می‌پذیرم که ضعف‌هایی در این زمینه داشته‌ام اما تلاشم در بهبود است چون باید به بیننده احترام گذاشته شود. به طور مثال سریال «آرایشگاه زیبا» خانم مرضیه برومند هیچ‌گاه از ذهن‌ها پاک نمی‌شود، نمی‌گویم که سریال‌سازی من در حد ایشان است، اما وقتی به مخاطب احترام گذاشته شود و موضوع متفاوت باشد آن اثر در ذهن‌ها ماندگار می‌شود و فکر می‌کنم که «هم‌سایه» هم مانند«آرایشگاه زیبا» در ذهن‌ها ماندگار می‌شود.»

او درباره متفاوت بودن موضوع سریال گفت: «سال‌های سال که بگذرد، اگر مردم یاد موضوعی از افغانستان بیفتند، به این سریال باز می‌گردند. موضوع سریال بسیار جذاب است، کدام کار را سراغ دارید که با این میزان از جزییات به این ماجرا پرداخته باشد.»

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1400/07/23
حتما بااون سریالاشون همه چرت پرت لی مفهوم اخه کجا ی پزشک ایرانی عاشق دخترافعانی میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج