حرمت موی سپید پیرمرد را نگه نداشتند!
۱۱۶۱۸۲۴
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳
۲ 
کلودیو رانیری، سرمربی جدید واتفورد امروز در اولین حضور خود روی نیمکت این باشگاه شکست سنگینی را متحمل شد.

ورزش سه: کلودیو رانیری، سرمربی جدید واتفورد امروز در اولین حضور خود روی نیمکت این باشگاه شکست سنگینی را متحمل شد.

در تعطیلات بازی های ملی بود که باشگاه واتفورد اعلام کرد با کلودیو رانیری، سرمربی باتجربه و 71 ساله به توافق رسیده و او دوباره به لیگ برتر باز خواهد گشت. کلودیو رانیری پیش از این سابقه هدایت تیم هایی چون چلسی، لسترسیتی و فولام را در کارنامه داشته و در سال 2016 و با کسب عنوان قهرمانی روی نیمکت لستر، اتفاقی تاریخی را در لیگ برتر رقم زد.

اما اولین تجربه کلودیو رانیری روی نیمکت واتفورد به بدترین شکل ممکن رقم خورد و تیم تحت هدایت او در خانه با پنج گل مقابل لیورپول شکست خورد. مثلث هجومی مرسی سایدی ها امروز در اوج بودند و روبرتو فیرمینو سه بار و سادیو مانه و محمد صلاح هر کدام یک بار موفق به باز کردن دروازه واتفورد شدند. این سنگین ترین شکست کلودیو رانیری در دوران حضورش در لیگ برتر بوده است. فقط همچنین آلن اسمیت روی نیمکت کریستال پالاس مقابل لیورپول در آگوست 1994 با قبول شکست 1-6، شروع به اسفناکی سرمربی باتجربه واتفورد را در لیگ برتر تجربه کرده بود.

حرمت موی سپید پیرمرد را نگه نداشتند!

جالب اینجاست کلودیو رانیری در پنج بازی خانگی گذشته خود با تیم های مختلف در لیگ برتر مقابل لیورپول چهار پیروزی داشته و دیگر بازی را باخته بود. این سرمربی ایتالیایی بالاترین درصد میزان پیروزی خانگی مقابل قرمزها در تاریخ لیگ برتر با حداقل پنج بازی را به ثبت رسانده بود، اما امروز این آمار به کلی خراب شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج