نسخه‌پیچی سعید جلیلی برای سازمان هواشناسی
۱۱۶۲۶۶۵
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳
۴ 
جلیلی گفت: ارتقای سازمان هواشناسی و علوم مرتبط با آن هم موجب ایجاد فرصت در ارائه خدمات زیرساختی می‌شود و هم بسیاری از خسارات را کاهش خواهد داد.

باشگاه خبرنگاران: جلیلی گفت: ارتقای سازمان هواشناسی و علوم مرتبط با آن هم موجب ایجاد فرصت در ارائه خدمات زیرساختی می‌شود و هم بسیاری از خسارات را کاهش خواهد داد.

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست مشترک با حضور جمعی از اعضای کارگروه هواشناسی دولت سایه گفت: ارتقای سازمان هواشناسی و علوم مرتبط با آن هم موجب ایجاد فرصت در ارائه خدمات زیرساختی به سایر بخش‌ها نظیر کشاورزی و نیرو می‌شود و هم بسیاری از خسارات و هزینه‌ها را کاهش خواهد داد.

نسخه‌پیچی سعید جلیلی برای سازمان هواشناسی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این راستا خاطرنشان کرد: معمولا با تغییر دولت‌ها، عمده توجهات به سمت ایجاد تحول در وزارت‌خانه‌ها معطوف می‌شود، ولی سازمان‌های تابعه آن‌ها کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند و امید داریم دولت جدید برای ارتقاء تک تک این نهادها برنامه تحولی خود را اجرا کند.

جلیلی ضمن اشاره به نقش مهم سازمان هواشناسی در امنیت پایدار بویژه در حوزه حمل و نقل و کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از خسارات احتمالی برخی پدیده‌های طبیعی، خاطرنشان کرد: اگر این زمینه وجود دارد که سازمان هواشناسی زیرساخت پیشرفت در حوزه‌های مختلف باشد و وضع فعلی آن با وضع مطلوب فاصله دارد، بنابراین باید با برنامه‌ی میان مدت چهار ساله زمینه تحول در سازمان هواشناسی فراهم شود.

وی تصریح کرد: کما اینکه وظیفه داشتیم به اندازه وسعمان به مسئولان دولت قبل کمک کنیم، همچنان این وظیفه را ثابت می‌دانیم و امیدواریم نقطه نظرات و برنامه‌های پیشنهادی کارگروه هواشناسی دولت سایه به مسئولان جدید این سازمان در جهت رفع کاستی‌های گذشته کمک کند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1400/07/28
من نمیدانم شغل این آقا چی هست. که تو هر سوراخی سرک می‌کشه دوست داره. تو چشم باشه به نفع. رییسی کنار رفت به امید این که یک منسبی بگیره
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1400/07/28
خوب کی به کیه اینم بدن رییس سازمان هواشناسی،کمتر از ضرغامی وزاکانی وقاضی زاده نیست که؟!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج