استارت ۴۰متری در کرج جنجالی شد
۱۱۶۴۴۹۵
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
۲ 
استارت بلند مهاجم تیم پیکان و خطایی که گرفت سرآغاز یک جنجال بزرگ در ورزشگاه کرج بود.

ورزش سه: استارت بلند مهاجم تیم پیکان و خطایی که گرفت سرآغاز یک جنجال بزرگ در ورزشگاه کرج بود.

تیم پیکان تهران روز گذشته موفق شد هوادار تهران را در هفته دوم لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر شکست بدهد و اولین برد فصل را دشت کند.

در دقیقه 11 این مسابقه اما اتفاقی رخ داد که منجر به گل اول پیکان و البته اعتراض شدید کادرفنی و بازیکنان هوادار شد. در این صحنه در شرایطی که انتظار می‌رفت نیما انتظاری بازیکن هوادار با رسیدن به توپ کنار خط طولی زمین و دفع آن برای تیمش بازیسازی کند، ابراهیم صالحی کاپیتان خودروسازان با استارتی بلند و سریع از پشت انتظاری خودش را به توپ رساند. در این لحظه برخوردی میان انتظاری و صالحی رخ داد که موعود بنیادی فر آن را خطا به سود پیکان تشخیص داد و سوت زد.

استارت ۴۰متری در کرج جنجالی شد

این صحنه با اعتراض شدید کادرفنی و بازیکنان هوادار همراه بود و آنها اعتقاد داشتند انتظاری خطایی روی صالحی نکرده است. از سوی دیگر علیرضا کوشکی پشت ضربه ایستگاهی ناشی از همین خطا ایستاد و با ارسالی خوب توپ را برای فلاح فراهم کرد تا او گل اول پیکان را بزند. بعد از به ثمر رسیدن گل بازهم اعتراضات اعضای تیم هوادار به تصمیم داور ادامه داشت. حتی رضا عنایتی سرمربی هوادار نیز بعد از بازی در مصاحبه‌اش به این مساله اشاره کرد و تصمیم بنیادی‌فر را غلط دانست.

با این حال اما شب گذشته این صحنه جنجالی در برنامه فوتبال برتر مورد بررسی قرار گرفت. جالب اینکه علی خسروی، سعید مظفری زاده و حسین زرگر 3 کارشناس داوری برنامه تصمیم موعود بنیادی فر را در این صحنه تایید و اعلام کردند بازیکن هوادار روی ابراهیم صالحی خطا کرده و مشکلی از این بابت وجود نداشته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج