لحظه‌ای که آگوئرو با درد قفسه سینه زمین را ترک کرد!
۱۱۶۵۵۳۹
۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۸
۲ 
بارسلونا و دپورتیوو آلاوز در ادامه بازی‌های هفته دوازدهم رقابت‌های لالیگا به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا بارسلونا همچنان در کسب پیروزی ناکام باشد.

فوتبالی: بارسلونا و دپورتیوو آلاوز در ادامه بازی های هفته دوازدهم رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا بارسلونا همچنان در کسب پیروزی ناکام باشد.

لحظه‌ای که آگوئرو با درد قفسه سینه زمین را ترک کرد!

بارسلونا پس از شکست مقابل رئال مادرید و شکست مقابل رایو وایکانو اکنون در خانه مقابل دپورتیوو آلاوز متوقف شد تا هفته های کابوس واری را در لالیگا سپری کرده باشد.

با اخراج رونالد کومان و آمدن سرخی بارخوان، تغییراتی جزئی در ترکیب بارسلونا ایجاد شد به طوری که بارخوان در اولین بازی خود به عنوان مربی بارسلونا، سرخیو آگوئرو را به عنوان بازیکن فیکس از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داد تا آگوئرو اولین بازی فیکس خود را در بارسلونا تجربه کند. آگوئرو در این بازی با بدشانسی مواجه شد به طوری که در دقیقه 40 با درد قفسه سینه مواجه شد و بارخوان او را تعویض کرد و بدین ترتیب آگوئرو در اولین بازی فیکس خود در بارسلونا با درد زمین را ترک کرد.

لحظه‌ای که آگوئرو با درد قفسه سینه زمین را ترک کرد!

سرخی بارخوان پس از بازی گفت که آگوئرو به بیمارستان منتقل شده است و به نظر می رسد که در طول بازی با مشکلی قلبی مواجه شده چرا که درد ناحیه قفسه سینه می تواند نشان دهنده عملکرد نامناسب قلب باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج