پنجمین پیروزی متوالی شیمیدر در لیگ برتر فوتسال
۱۱۶۸۰۲۴
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷
۴ 
تیم بسکتبال شیمیدر قم در هفته ششم لیگ برتر در ادامه روند موفقیت‌های خود در یک بازی سخت ۹۱ بر ۷۹ آویژه صنعت پارسا مشهد را شکست داد.

خبرگزاری ایسنا: تیم بسکتبال شیمیدر قم در هفته ششم لیگ برتر در ادامه روند موفقیت‌های خود در یک بازی سخت ۹۱ بر ۷۹ آویژه صنعت پارسا مشهد را شکست داد.

در ادامه رقابت های هفته ششم لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز شیمیدر قم و آویژه صنعت پارسا مشهد در سالن بسکتبال آزادی تهران به مصاف یک دیگر رفتند که نماینده قم این رقابت حساس و نفسگیر را با پیروزی به پایان برد.

نیمه اول این رقابت با نتیجه ۵۸ بر ۴۳ به نفع شیمیدر به پایان رسید و نماینده قم در کوارتر سوم و چهارم نیز با حفظ برتری خود برابر تیم آویژه صنعت پارسا این رقابت جذاب را با برتری پشت سرگذاشت تا پنجمین برد متوالی خود را تجربه کند.

شاگردان مهران شاهین طبع در شیمیدر قم در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال روز جمعه ۲۱ آبان ماه جاری ساعت ۱۵ با مهرام تهران رو به رو می شود.

بلند قامتان شیمیدر قم در بازی نخست خود در لیگ برتر با نتیجه قاطع ۸۹ بر ۵۰ از سد تیم پدافند هوایی تهران گذشت و در دومین بازی نیز با نتیجه ۷۵ بر ۶۰ تیم سپاهان اصفهان را از پیش رو برداشت، شیمیدری ها در هفته چهارم نیز ۸۷ بر ۴۲ صنایع هرمزگان را اسیر هنرنمایی خود کردند و در بازی پنجم خود نیز ۸۴ بر ۵۰ اکسون تهران را شکست دادند. همچنین دیدار این تیم در هفته سوم لیگ برتر برابر مس رفسنجان به دلیل ابتلای بازیکنان این تیم به کرونا لغو و به زمان دیگر موکول شده است.

شیمیدر قم با سرمربیگری مهران شاهین طبع در گروه ب با تیم های فولاد مبارکه  سپاهان، صنعت مس رفسنجان، صنایع هرمزگان، اکسون تهران، آویژه صنعت پارسا و مهرام تهران همگروه است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج