قیمت میوه‌های زمستانه امسال چند است؟
۱۱۷۰۳۵۸
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
۵ 
قیمت انواع مرکبات در میادین میوه و تره بار تهران به‌طور میانگین هر کیلوگرم ۱۱ هزار تومان است که ۴۰ درصد پایین‌تر از قیمت انواع مرکبات در سطح شهر است.

همشهری: قیمت انواع مرکبات در میادین میوه و تره بار تهران به‌طور میانگین هر کیلوگرم 11هزار تومان است که 40درصد پایین‌تر از قیمت انواع مرکبات در سطح شهر است.

  با افزایش مصرف مرکبات در نیمه دوم امسال قیمت این محصولات بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و در این میان قیمت بالای لیموشیرین که از پرمصرف‌ترین مرکبات فصل سرماست باعث نگرانی مصرف‌کنندگان شده است. قیمت کنونی این محصول در نرخنامه سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران هرکیلو 15.900تومان است و در میوه‌فروشی‌های سطح شهر این محصول از 20تا 28هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت میوه‌های زمستانه امسال چند است؟

لیموشیرین در سایت‌های فروش آنلاین میوه و سبزی تا کیلویی 50هزار تومان هم قیمت خورده که برای این میوه قیمت عجیبی است. گرانی امسال لیموشیرین به کاهش 20درصدی میزان تولید این محصول و افزایش هزینه‌های تولید و عرضه نسبت داده می‌شود.

اما دیگر مرکبات در غرفه‌های میوه و تره‌بار میادین زیر 13هزار تومان هستند و به‌ویژه پرتقال با قیمتی کمتر از 10هزار تومان عرضه می‌شود درحالی‌که این محصول در میوه‌فروشی‌های سطح شهر تا 29هزار تومان قیمت دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج