تیم‌های عربی می‌خواهند جلوی ایران قد عَلَم کنند
۱۱۷۰۵۶۵
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
۱ 
ملی‌پوش بسکتبال گفت: همه تیم‌های عربی می‌خواهند جلوی ما قد عَلَم کنند، اما شیر‌های ایران و بچه‌های خلیج فارس می‌خواهند خودشان را همیشه برای بالا رفتن نام کشور ثابت کنند.
خبرگزاری تسنیم: ملی‌پوش بسکتبال گفت: همه تیم‌های عربی می‌خواهند جلوی ما قد عَلَم کنند، اما شیرهای ایران و بچه‌های خلیج فارس می‌خواهند خودشان را همیشه برای بالا رفتن نام کشور ثابت کنند.
 
اصغر کاردوست در حاشیه تمرین امروز تیم ملی بسکتبال، درباره تغییر کادر فنی تیم ملی و حضور بازیکنان جوان و جدید در این تیم گفت: خیلی خوشحالم که خودم را کنار جوان‌ها می‌بینم. این اردو تلفیقی از جوان‌ها و باتجربه‌هاست و ما در واقع بین آنها هستیم. ما از لیگ وارد این اردو شده‌ایم و خدا را شکر بچه‌ها از آمادگی خیلی خاصی برخوردار هستند. با وجود آقایان حاتمی و هاشمی باید هماهنگی کامل را برای بازی با سوریه به دست بیاوریم. سوریه حریف دست و پا بسته‌ای نیست و می‌خواهد خودش را جلوی ایران نشان دهد و عملکرد خوبی داشته باشد. به همین دلیل بازیکنان این تیم انگیزه خیلی خاصی دارند.
 
وی افزود: همه تیم‌های عربی می‌خواهند جلوی ایران قد عَلَم کنند، اما شیرهای ایران و بچه‌های خلیج فارس می‌خواهند خودشان را همیشه برای بالا رفتن نام ایران ثابت کنند.
 
ملی‌پوش بسکتبال درباره غیبت حدادی، نیکخواه بهرامی و کامرانی و شرایط کلی تیم در غیاب این سه بازیکن گفت: اول صحبت‌هایم اشاره کردم که همه بچه‌ها از لیگ آمده‌اند و دارای آمادگی بالایی هستند. مربیان هم تا جایی که ممکن است، ما را به آن هماهنگی که برای بازی‌ها لازم است، می‌رسانند. وجود بازیکنان اصلی در تیم ملی خیلی مهم است. موضوع دیگری که خیلی مهم است، این است که در چند سال اخیر جوانگرایی کردیم.
 
کاردوست ادامه داد: وجود حدادی، نیکخواه و کامرانی خیلی برای تیم مهم است، چون آنها مهره‌ها و پتانسیل‌های قوی هستند. تا جایی که می‌توانیم، باید برای آینده سرمایه‌گذاری و تلاش کنیم. حدادی و نیکخواه و کامرانی وجودشان برای تیم ملی‌مان ارزشمند است و تا جایی که می‌توانستند برای تیم ملی افتخارآفرینی کردند. الان کار جوانان است که بیایند و خودشان را نشان دهند.
 
وی درباره دیدار دوستانه با سوریه و در پاسخ به این سؤال که این دیدار چقدر می‌تواند شبیه‌سازی برای بازی بحرین باشد؟ عنوان کرد: بیشتری تیم‌های عربی پتانسیل خیلی خاصی دارند. این سؤال را باید از مربیان بپرسید، ما به عنوان بازیکن در زمین تلاش‌مان را می‌کنیم و با آن هماهنگی در زمین می‌توانیم خودمان را نشان دهیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج