کریمی:‌ شایسته مساوی بودیم
۱۵۹۹۰۴
۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۱
۲ 
سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت:‌ استحقاق گرفتن یک امتیاز مقابل صبا را داشتیم.
خبرگزاری فارس: فیروز کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل صبای قم در جمع خبرنگاران گفت: بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم تفکرات مربیان به هم نزدیک بود و طبیعی بود که دست همدیگر را بخوانند فوتبال خوبی ارائه شد. به خصوص در نیمه دوم که ما استحقاق تساوی را داشتیم. با توجه به اینکه تازه کارم را در ملوان شروع کرده‌ام تمرین کمی با این تیم داشتم.

وی افزود: در تعطیلات لیگ فرصت خوبی است تا تفکرات تاکتیکی‌ام را به تیم القا کنیم من تفکرات فوتبالی‌ام را یا به زور یا با چوب یا با گلوله و تفنگ در مغز بازیکنان خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد شرایط فنی بازی گفت: گلی که صبا به ما زد به خاطر دفع اشتباه مدافع ما بود. صبا تیم بسیار قابل احترامی است.

کریمی در مورد حمایت هواداران از تیمش گفت: جا دارد از هواداران ملوان که در ورزشگاه حضور داشتند تشکر کنم آنها در کل مسابقه ساکت نبودند و تیم را حمایت می‌کردند. ما حتی بعد از اینکه گل خوردیم مورد حمایت تماشاگران ملوان بودیم کمتر تماشاگرانی را در ایران چنین روحیه‌ای دارند این مساوی را با تمام وجود به هواداران ملوان و مردم خوب انزلی تقدیم می‌کنم. هوادارانی که فوتبال را خوب می‌فهمند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با تشکر از مسئولان برگزاری مسابقه در قم گفت: زمین چمن ورزشگاه هم بسیار خوب و یکدست بود که جا دارد از هیئت فوتبال استان که چنین زمین خوبی را میها کرده بود تشکر کنم.

وی در مورد اینکه از نتیجه مساوی راضی است یا خیر، گفت: در خارج از خانه بازی کردم و مساوی هم بد نبود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج