خارجی ها منتظر اجازه ورود به ایران
۱۶۰۵۷۸
۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
۲ 
یک کارشناس صنعت خودرو گفت: خودروسازان خارجی تمایل زیادی به حضور در بازار ایران دارند اما برخی محدودیت‌های بین المللی مانع این کار است.
خبرگزاری ایسنا: یک کارشناس صنعت خودرو گفت: خودروسازان خارجی تمایل زیادی به حضور در بازار ایران دارند اما برخی محدودیت‌های بین المللی مانع این کار است.

شهرام آزادی اظهار کرد: هم اکنون مصرف خودرو در بسیاری از بازارهای جهانی کاهش یافته است.

وی با بیان این‌که در این شرایط خودروسازان بزرگ بین المللی به فکر یافتن بازارهای جدید برای عرضه محصولات خود هستند، خاطرنشان کرد: بازار ایران با توجه به بزرگی آن و همچنین قدیمی بودن بسیاری از خودروهای در حال تولید دقیقا همان بازاری است که خودروسازان جهانی به آن نیاز دارند.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: خودروسازان بزرگ بین المللی این واقعیت را به خوبی درک کرده و در رایزنی‌های مستقیم و غیر مستقیم با خودروسازان ایرانی به دنبال مهیا شدن شرایط برای حضور در ایران هستند.

وی اضافه کرد: با این حال محدودیت‌های ایجاد شده از سوی برخی کشورهای غربی مشکلاتی را در این راه ایجاد کرده به گونه‌ای که خودروسازان خارجی دوست دارند به ایران بیایند اما به نوعی اجازه این کار به آنها داده نمی شود.

آزادی با بیان این‌که خودروسازان بین المللی تا زمان مهیا شدن شرایط مذاکره با خودروسازان داخلی را رها نخواهند کرد، تصریح کرد: مطمئنا با به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای شاهد هجوم خودروسازان بزرگ بین المللی برای حضور در بازار ایران خواهیم بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج