حمایت مجلس از صنعت خودروسازی کشور
۱۶۳۴۳۱
۰۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۲
۱ 
رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گروه خودروسازی سایپا را در مسیر توسعه همه جانبه فنی و مهندسی عنوان کرد و گفت: برنامه های سایپا آینده موجب توسعه و ارتقا جایگاه این گروه در صنعت کشور خواهد شد.
سایپا نیوز: رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گروه خودروسازی سایپا را در مسیر توسعه همه جانبه فنی و مهندسی عنوان کرد و گفت: برنامه های سایپا آینده موجب توسعه و ارتقا جایگاه این گروه در صنعت کشور خواهد شد.  

دکتر غلامرضا تاجگردون در جریان بازدید از خطوط تولید و دیدار با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به برنامه های مدیریت ارشد گروه اظهار کرد: از آن جایی که مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا دارای دیدگاه های فنی و صنعتی و بدور از سیاست است خوشبختانه توانسته سایپا را در ریل توسعه قرار دهد.

وی افزود: مدیران کنونی سایپا چهره هایی غیرسیاسی هستند که همین امر نیز موجب شده این مجموعه با آرامش کامل در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گیرد.

وی به ضرورت برخورداری از دیدگاه های فنی و تخصصی اشاره کرد و گفت: مواجهه با صنعت خودرو باید کاملاً از زاویه دید تخصصی و صنعتی صورت گیرد که وجود این امر را می توان به خوبی در سایپا احساس کرد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به توانمندی های سایپا در زمینه تولید خودرو تصریح کرد: افزایش قدرت فناوری و استفاده از تجهیزات و ابزارآلات جدید در تولید خودرو در سایپا کاملاً مشهود بوده و نشان می دهد این شرکت در دو سال اخیر با وجود مشکلات پیش روی صنعت خودرو توانسته خود را به خوبی مجهز کند.

تاجگردون نیاز امروز صنعت خودروسازی کشور را ایجاد تنوع در محصولات تولیدی دانست و بیان کرد: ورود 13 محصول به سبد تولیدات سایپا تا سال آینده و طراحی پلت فرم جدید خودرو در این گروه نشان می دهد سایپا به خوبی راه پیشرفت خود را شناخته و در این مسیر قرار گرفته است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان ین مطلب که حمایت از صنعت خودروسازی کشور در دستور کار مجلس قرار دارد تاکید کرد: نمایندگان به دلیل داشتن ارتباط تنگاتنگ با مردم و وجود مشکلات بزرگ کشور در زمینه اشتغال، اهمیت صنعت خودرو را در این حوزه کاملاً درک کرده و به دنبال کمک به این صنعت هستند.

دکتر تاجگردون در ادامه گفت: مهم ترین مسئولیت دولت و مجلس در خصوص صنعت خودروسازی، دور نگه داشتن این صنعت از فضای سیاسی و کمک به حل مشکلاتی از جمله تحریم ها، مشکلات نقدینگی و ارزی، قیمت گذاری خودرو و سایر موارد است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: امیدواریم سایپا همین مسیر تخصصی و صنعتی که در پیش گرفته را به خوبی ادامه دهد و با ابقا این سیاست ها، حرکت خود را با قدرت بیشتر دنبال کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج