پیامک خودروساز آلمانی به همتایان ایرانی!
۱۶۶۷۴۳
۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
۲ 
پیامکی در فضای مجازی با عنوان «خواهش های خودروساز برتر آلمانی از همتایان ایرانی» انتشار یافته که فارغ از جنبه طنز یا نویسنده آن، می تواند بیانگر واقعیت رابطه خودروسازان و مشتریان تولیدات این صنعت در ایران باشد که تاکنون به آن توجهی نشده و گویا انتظارها برای رفع مشکلات باید تا سال های دیگر هم ادامه یابد.
خبرگزاری مهر: پیامکی در فضای مجازی با عنوان «خواهش های خودروساز برتر آلمانی از همتایان ایرانی» انتشار یافته که فارغ از جنبه طنز یا نویسنده آن، می تواند بیانگر واقعیت رابطه خودروسازان و مشتریان تولیدات این صنعت در ایران باشد که تاکنون به آن توجهی نشده و گویا انتظارها برای رفع مشکلات باید تا سال های دیگر هم ادامه یابد.

در متن پیامک منسوب به خودروساز برتر آلمانی خطاب به خودروسازان ایرانی که در شبکه های مجازی و همچنین تلفن همراه مورد توجه قرار گرفته و بازتاب یافته، آمده است:

«با سلام خدمت مدیران خودروساز ایران از جانب یکی از مدیران برترین خودروساز آلمان

ما سالیان سالیان است با سخت ترین کیفیت، تعبیه پیشرفته ترین سیستم های ایمنی، گسترده ترین برنامه های بازاریابی، پرهزینه ترین تبلیغات و بهترین خدمات پس از فروش، خودرو تولید می کنیم.

با تمامی این تدابیر و برنامه ریزی های یکپارچه برای کسب رضایت مشتریان در سراسر جهان، همیشه تحت فشار مصرف کننده برای تولید محصولات با کیفیت تر و کاهش قیمت هستیم و هر روز بیشتر مجبوریم با رقبای خود به صورت شانه به شانه رقابت کنیم.

بنا بر این، برای پایان سختی هایی که همیشه مجبوریم تحمل کنیم، می خواهیم شما خودروسازان ایرانی ما را به شاگردی قبول کنید و همچنین به این پرسش های ما هر چه زودتر پاسخ دهید:

1 - چگونه شش ماه تا یکسال قبل از تحویل خودرو از مشتری پول می گیرید در حالیکه قرار است خودرو بعدها تولید شود؟

2 - مشتریان چگونه حاضرند پول بدهند و انتظار طولانی با مراجعات مکرر را تحمل کنند؟

3 - با توجه به ثبات چند دهساله این گونه مدیریت در خودروسازان ایرانی، چگونه ادعا می شود در ایران ثبات مدیریت وجود ندارد؟

4 - اگر در اینجا (آلمان) یک پیچ و مهره را در خودرو کم بگذاریم یا شل ببندیم، شر وجود ما را از این عرصه کم می کنند، اما در ایران چگونه رفتار می کنید که هیچ اتفاقی نمی افتد و حتی هر روز خودرو ها را گران تر می کنید؟

5 - چه مهارتی دارید که مشتری مجبور می شود، پس از تحمل ماه ها انتظار به جای خودرو نقره ای ثبت نام شده، خودرو سفید تحویل بگیرد و سکوت کند؟

و آخرین خواهش: اصلا ما می خواهیم در ایران کار کنیم تا دیگر مجبور نباشیم سختی های تولید در کشور خودمان را تحمل کنیم و از این پس مانند شما شویم.

با احترام خدمت تمام خودروسازان ایرانی

امضا همراه با حیرت و انتظار برای دریافت پاسخ»
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
ROMANIA
11:42 - 1393/10/15
جواب یک کلمه هست شماباید مثل ما دلواپس شوید همین
ROMANIA
23:30 - 1393/10/15
بهشون بگن ما ملت هستیم که بخاطر حفظ منافع مملکتمان و پشتیبانی از صنعت کشورمان حاظریم اگر فرغون هم بدن سوار بشیم /ای کاش مسئولان و خودرو سازان قدر این حمایت ملت را میدانستند و محصولات میهنی و با کیفیتی تحویل میدادن کاش یک کم یه فکر ملت بودن خودروسازان بجای سود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج