فيروز کريمي به شایعات پاسخ داد
۱۶۸۶۸۴
۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۱
۱ 
فيروز کريمي با بيان اينکه با باشگاه ملوان قطع همکاري نکرده است، گفت: اهل قهر و نازکردن نيستم ولي خواهان پايان يافتن توهين ها به مالک باشگاه و ايجاد اتحاد بين دوستداران ملوان هستم.
ایرنا: سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی شنبه شب در حاشیه دیدار با جمعی از پیشکسوتان فوتبال قزوین در خصوص ترک ناگهانی اش از تمرینات ملوان، گفت: بحث قطع همکاری و قهر کردن مطرح نبود، من به عشق ملوان و مردم فهیم و فوتبال دوست انزلی به این تیم آمدم اما یکسری افراد با فحاشی و توهین به مالک باشگاه که به طور شخصی تیم را اداره و هزینه های بالای حضور در لیگ برتر را تقبل کرده است، موجب دل سرد شدن وی شده اند که من به این موضوع معترض شدم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: آقای ''سیروس محجوب'' مالک باشگاه ملوان زحمات زیادی برای این تیم کشیده و شایسته نیست که با برخی اقدامات ناشایست مانند توهین و فحاشی وی را از فعالیت در فوتبال و سرمایه گذاری در تیم بزرگی چون ملوان دل سرد و ناامید کرد.

وی با بیان اینکه از سرمربی گری ملوان کناره گیری نکرده است، ولی خواستار ایجاد شرایط بهتر برای ادامه کار در این تیم می باشد که این موضوع با حمایت و همراهی مسوولان و فوتبال دوستان انزلی مهیا می شود، گفت: ملوان از بازیکنان، هواداران و مسوولان متعصب و دلسوزی برخوردار است بنابراین اگر همه دست به دست یکدیگر بدهند و یک دل بشوند، بدون شک تیم ریشه دار ملوان در لیگ برتر حفظ خواهد شد.

کریمی در خصوص دیدارهای تدارکاتی پیش بینی شده تیمش و ارتباط این موضوع با ترک تمرینات ملوان نیز گفت: برای برپایی اردو و انجام دو بازی تدارکاتی با صبا و سایپا برنامه ریزی کرده بودیم که عملی نشد و من نیز به این موضوع که موجب عقب افتادن تیم می شود، معترض شدم.

وی با بیان اینکه همه تلاشش را برای خدمت به ملوان به کار گرفته است، گفت: با این وجود برای موفقیت در ادامه لیگ برتر و حفظ تیم ریشه دار ملوان نیاز به حمایت و همراهی هرچه بیشتر مسوولان انزلی داریم.

رسانه ها دیروز (یکشنبه) از خداحافظی و کناره گیری فیروز کریمی از تیم ملوان بندرانزلی خبر داده بودند.

کریمی سومین سرمربی قوی سپیدهای فوتبال ایران در این فصل است.

تیم ملوان بندرانزلی هم اکنون با کسب ۱۱ امتیاز در رده شانزدهم و انتهایی جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج