رقابت نفس​گیر جان​سخت‌​ها در انگلیس+عکس
۱۷۹۹۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۴
۵ 
دو تن از شرکت کنندگان در رقابت هاي استقامتي جان باختند
از 1968 در تلفورد انگلستان رقابت های استقامتی برگزار می شود که به سخت ترین رقابت های استقامتی جهان شهرت دارد.
 تابناک: از 1968 در تلفورد انگلستان رقابت های استقامتی برگزار می شود که به سخت ترین رقابت های استقامتی جهان شهرت دارد.

این رقابت که توسط  "بیلی ویلسون" -بانام مستعار آقای ماوس- در مزرعه ای به مساحت 600 هکتار سازماندهی شده و تا کنون هر ساله در منظقه ولور همپتون انگلستان برگزار می شود و هر ساله تعداد زیادی ورزشکار زن مرد برای شرکت در این رقابت سخت و خارق العاده به تلفورد می آیند و تنها افراد کمی از شرکت کنندگان اولیه موفق به پشت سر گذاشتن کامل این رقابت ها می شوند.

این رقابت ها شامل عبور از باتلاق، گذر از روردخانه خروشان، عبور از میان آتش و موارد سخت دیگری خواهد بود. هزینه شرکت در این رقابت ها بین 1000 تا 6000 پوند است و محدودیت سنی این مسابقات برای شرکت کنندگان 16 سال به بالاست.

این رقابت ها هر ساله با استقبال زیاد ورزشکاران سراسر جهان در ماه ژانویه روبرو می شود و حداقل از بیست کشور جهان ورزشکاران برای شرکت در این رقابت سخت به انگلستان می آیند.


رقابت های سال 2012 این مسابقات که پانزدهمین دوره این رقابت ها هم هست با شرکت 10000 شرکت کننده همراه بوده است.

این رقابت ها هر ساله مجروحان فراوانی به جای می گذارد اما تنها در رقابت های سال 2000 و سال 2007 بود که دو تن از شرکت کنندگان در این رقابت ها جان باختند.  

 

عبور یکی از شرکت کنندگان از میان آب های گل آلودشرکت کنندگان در یکی از مراحل این رقابت ها می بایست از پل که بوسیله طناب ها ایجاد شده عبور کنندعبور شرکت کنندگان از میان مزرعه آتش گرفته یکی از مراحل سخت 25 گانه این رقابت هاستدر یکی دیگر از مراحل این رقابت شرکت کنندگان می بایست با طناب از رودخانه عبور کنندعبور شرکت کنندگان از میان مزرعه آتش گرفته، یکی دیگر از مراحل سخت 25 گانه این رقابت هاستبالا رفتن و پایین آمدن از موانع تعبیه شده در مزارع یکی دیگر از مراحل این رقابت هاستعبور شرکت کنندگان از میان مزرعه آتشعبور از رودخانه گل آلود که آب سردی هم دارد یکی از مراحل طاقت فرسای این رقابت ها بود

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج