پسر کلیپ «شیب، بام» را سر کار گذاشتند؟
۱۹۲۹۴۷
۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
۱ 
تنابنده روی آنتن زنده صراحتا قول داد که برای «پایتخت 4» در نقش پسر بهبود از او استفاده کند. این قول آنقدر جدی بود که کسی فکر نمی کرد مو لای درزش برود.

مجله اینترنتی برترین ها





روزنامه هفت صبح: چند ساعت مانده به تحویل سال نو، همزمان با حضور محسن تنابنده در استودیوی برنامه «بهار نارنج»، احسان علیخانی از بیژن (پسری که کلیپ «شیب، بام» باعث شده بود نتواند ادامه تحصیل بدهد) دعوت کرده بود تا بیاید و راجع به اتفاق های زندگی اش با مردم صحبت کند.

در ادامه گفتگو با بیژن، تنابنده روی آنتن زنده صراحتا قول داد که برای «پایتخت 4» در نقش پسر بهبود از او استفاده کند. این قول آنقدر جدی بود که کسی فکر نمی کرد مو لای درزش برود.

پسر کلیپ «شیب، بام» را سر کار گذاشتند؟

حالا روز گذشته تنابنده در پاسخ به این سوال ایسنا که با رفتن مهران احمدی و حذف شخصیت بهبود، تکلیف نقش بیژن چه می شود گفته: «باید ببینیم چه پیش می آید.» یعنی با وجود این قول محکم، هنوز هیچ چیز مشخص نیست!
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:13 - 1394/01/19
من که گفتم حتما ازش استفاده میکنن آدم بد شانس هر کاریش کنی بدشانسه!! اگه قول میدی باید عمل کنی!!! این بهبود هم پول سینما بیشتره اونجا رو ترجیح داد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:23 - 1394/01/19
اتفاقا برعکس!کاملا مشخص بود یه چیزی رو هوا گفته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1394/01/19
حالا جوگیر شد و یه چیزی انداخت ... خودش هم کاره ای نیست که بخواد کسی رو حذف و اضافه کنه ... ولی ... ولی حالا که جلوی چشم 70 میلیون قول داده، دیگه زیرآبی ممنوع... جوگیر شدن اینا رو هم داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:15 - 1394/01/19
همه خوبی فیلم به بهبود بود.یه جوری به گوششون برسونید برگردوننش.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج