جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
۱۹۵۱۷
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
۱۳ 
گوش‌ها یکی از تاثیرگذارترین اجزای صورت در زیبایی چهره هستند و اگر گمان می‌کنید گوش‌ها زیر مو‌ها پنهان می‌شوند و در زیبایی چهره‌تان نقشی ندارند سخت در اشتباه هستید.

برترین‌ها: گوش‌ها یکی از تاثیرگذارترین اجزای صورت در زیبایی چهره هستند و اگر گمان می‌کنید گوش‌ها زیر مو‌ها پنهان می‌شوند و در زیبایی چهره‌تان نقشی ندارند سخت در اشتباه هستید. حتما شما هم افرادی را دیده‌اید که لاله هر ۲ گوش آن‌ها و در موارد نادری لاله یک گوش‌شان برجسته‌تر از حد معمول است؛ بهتر است بدانید این مسئله یا جنبه ارثی دارد یا در اثر ضربه رخ می‌دهد. متاسفانه در کودکی این مسئله سوژه مناسبی برای تمسخر همبازی‌هاست و عواقب این مسئله اعتماد به نفس نداشتن در فرد و ایجاد مشکل در روابط اجتماعی حال و آینده اوست.

ولی جای هیچ نگرانی نیست زیرا این مشکل هم مانند سایر نقایص زیبایی قابل اصلاح و ترمیم است. اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش) راه‌حل آن است؛ جراحی ساده و پیش‌پا افتاده‌ای که اعتماد به نفس از دست رفته را برمی‌گرداند.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

گوش‌های بزرگ یا...؟

تمامی گوش‌های طبیعی زیبا هستند ولی مهم‌ترین فاکتور در زیبایی گوش‌ها هماهنگی آن‌ها با سر و صورت است. اغلب افراد ترجیح می‌دهند، گوش‌های‌شان نزدیک به سرشان باشد و از حد ابرو تا قاعده بینی ادامه یابد. اگر یک گوش به‌طور کامل رشد نکرده باشد نیاز به جراحی دارد.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

اگر گوش کامل رشد نکند غضروف و لاله گوش حالت طبیعی ندارند و نیاز به بازسازی دارند ولی آنچه خیلی شایع است گوش‌هایی هستند که نسبتا جلوتر از حالت طبیعی در صورت قرار گرفته‌اند و به نظر بزرگ می‌آیند در حالی که این گوش‌ها معمولا اندازه طبیعی دارند ولی به لحاظ ژنتیک یا رشد کافی نکردن به طرف عقب نرفته‌اند و بیشتر در معرض دید هستند که در عوام به آن‌ها «بلبله گوش» یا «گوش برجسته» می‌گویند که این نحوه رشد نکردن یا فرم طبیعی گوش را با یک جراحی ساده می‌توان برطرف کرد و گوش را که مرتب در معرض دید قرار دارد با تغییراتی در غضروف گوش اصلاح کرد و گوش را به ۲ طرف پشت سر انتقال داد که حدود یک تا ۲ سانتی‌متر با خود جمجمه فاصله داشته ولی در همان محل طبیعی خود قرار می‌گیرد.

بازسازی گوش‌ها

اصولا گوش‌ها در چند مورد نیاز به ترمیم و جراحی پیدا می‌کنند؛ اول گوش‌هایی که برجسته هستند معمولا اندازه طبیعی دارند ولی نسبت به سر برجسته‌تر قرار می‌گیرند. این نقص که در اصطلاح بلبلی گفته می‌شود می‌تواند در یک گوش یا هر ۲ آن‌هادیده شود. دوم گوش‌هایی که با هم تقارن ندارند در واقع لاله یک گوش نسبت به گوش دیگر کوچک‌تر یا بزرگ‌تر است یا نقص خفیف دارد.

دسته دیگری از گوش‌ها که نیاز به ترمیم دارند گوش‌هایی هستند که به لحاظ مادرزادی لاله گوش در آن‌ها تشکیل نشده و ممکن است با نقایص مجرا و شنوایی گوش همراه باشند و در آخر گوش‌هایی که لاله گوش در آن‌ها آسیب دیده یا کنده شده یا در اثر ضربه (کشتی‌گیران) یا سوختگی کنده شده، سرمازدگی یا پارگی نرمه در اثر استفاده از گوشواره‌های سنگین یا کشیده شدن ناگهانی گوشواره به وجود آمده است که این موارد مورد بازسازی قرار می‌گیرند.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

نترسید، درد ندارد

عمل زیبایی گوش با ۳ روش بی‌حسی موضعی، نیمه‌بی‌هوشی و بی‌هوشی قابل انجام است و در مورد نحوه جراحی با بیمار صحبت می‌شود. بی‌هوشی تنها راه این عمل نیست. در روش بی‌حسی موضعی از محلول‌های بی‌حس‌کننده و موضعی مانند لیدوکایین استفاده می‌شود و این ماده تنها در محلی که جراحی صورت می‌گیرد تزریق می‌شود و به این صورت لاله گوش بی‌حس می‌شود و بیمار دردی احساس نمی‌کند ولی داروی بی‌حسی تنها درد را از بین می‌برد و شاید ترس در بیمار باقی بماند. ولی در روش نیمه بی‌هوشی علاوه بر بی‌حسی لاله گوش، دارو‌های ضداضطراب و ضد درد به بیمار تزریق می‌شود. این دارو‌ها فرد را به خواب عمیق فرو می‌برد و در روش بی‌هوشی همانند سایر عمل‌ها بیمار در بی‌هوشی کامل تا پایان عمل به سر می‌برد.

فقط با چند بخیه

روش عمل در گوش‌های برجسته به این صورت است که ما از پشت گوش شروع به جراحی می‌کنیم و محل برش ما پشت لاله گوش است. ابتدا باریکه نازکی از پوست پشت گوش برداشته می‌شود سپس برای خواباندن غضروف و نزدیک کردن آن به سر و همچنین برای جلوگیری از برگشت غضروف لاله گوش به حالت اولیه، پشت غضروف را در قسمت‌های لازم تراشیده و با کمک بخیه‌های دائمی چند چین ایجاد می‌کنیم و در آخر برش پوستی را می‌دوزیم و از آنجا که محل برش پشت گوش است بعد از عمل، جای برش قابل دید نیست و هدف اصلی نزدیک کردن لاله‌های گوش به سر و قرینه‌بودن آن‌هاست. اگر تنها یک گوش مشکل داشته باشد می‌توان با نزدیک کردن آن به سر و همانندسازی با گوش دیگر تقارن لازم را بین هر ۲ گوش ایجاد کرد.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

عوارضی بسیار کم

عمل جراحی گوش عمل سنگینی نیست ولی بهتر است توسط متخصص جراحی گوش انجام شود که در این رشته تجربه کافی داشته باشد، زیرا در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید، به طور مثال ممکن است فرم گوش به حالتی که دلخواه است درنیاید یا خیلی باریک یا پهن شود یا مقداری جلو بماند یا زیادی به عقب برگردد یا برش‌هایی که بر غضروف گوش می‌دهیم از بیرون حالت برجسته روی غضروف ایجاد کند که دید داشته باشد.

در سن پایین عمل کنید

بهترین زمان برای برطرف ساختن کل نقایص مادرزادی صورت قبل از سنین دبستان است. زیرا این بچه‌ها در مدرسه امکان دارد توسط بچه‌های دیگر مورد تمسخر قرار بگیرند و اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. در نتیجه بهتر است قبل از این‌که بچه به محیط مدرسه وارد بشود این عمل را انجام دهد تا دچار آسیب‌های روحی- روانی نشود.

برخی والدین به اشتباه گمان می‌کنند اگر از روش‌هایی مانند بستن گوش با چسب یا با وسیله‌ای دیگر استفاده کنند می‌توانند نقایص مادرزادی گوش فرزندان خود را برطرف کنند در حالی که این روش‌ها کاربردی نیست شاید بتوان با روش‌هایی مانند جراحی کوچک یا سوهان زدن غضروف در ماه‌های اول تولد تا حدودی نقایص گوش نوزاد را برطرف کرد. ولی این روش‌ها در ســنین بــالاتر کـاربردی ندارند و در مواردی اگر بستن گوش‌ها سفت باشد باعث ایجاد خونمردگی و بدشکلی گوش‌ها در کودک می‌شود و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی

توصیه‌های بعد از عمل

  • بیمار چند ساعت پس از عمل مرخص می‌شود.
  • پانسمان بعد از عمل تا ۵ روز روی گوش‌ها باقی می‌ماند و در درجه اول بهداشت محل زخم توصیه می‌شود.
  • شست‌وشوی مرتب زخم و استفاده از کرم‌های آنتی‌بیوتیک که پس از عمل به بیمار داده می‌شود از نکات اولیه پس از عمل هستند که رعایت آن‌ها توصیه می‌شود.
  • طی هفته اول بعد از برداشتن پانسمان بیمار به طور شبانه‌روزی از هدبند استفاده می‌کند که البته بهتر است هر ۳-۲‌ساعت حدود نیم ساعت هدبند را بردارد. هفته دوم شب‌ها از هدبند استفاده می‌کند و در طول روز ضرورتی به استفاده از هدبند نیست.
  • خونمردگی و تورم ناشی از عمل هم پس از مدت کوتاهی برطرف می‌شود.
  • اغلب به بیماران توصیه می‌شود، پس از جراحی تا ۲ هفته افراد به پشت بخوابند تا به گوش‌های‌شان فشار نیاید، برخی از افرادی که تحت جراحی زیبایی لاله گوش قرار می‌گیرند ممکن است احساس کنند غضروف به مقدار لازم به سمت عقب کشیده نشده است در این‌گونه موارد می‌توان یک جراحی کوچک ثانویه برای رضایت بیشتر بیمار انجام داد.
  • درد ناشی از عمل با قرص‌های مسکن کنترل می‌شود.
انتشار یافته: 285
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:14 - 1391/01/09
mamnonanam az tozihat kameleton dar mored amal gosh mikhastam bebinam age motkhases mishnasid behem morefi konid mamnon
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
بابا نکشیمون با کلاسه خارجی
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1391/09/21
baziha migan age in amal khob anjam nashe be dalil adam tagharon bayad dobare amal beshe ya inke bade chan mah barmigarde sar jash.
ag jarahe khob ba sabeghe soragh darid moarefi konid mamnon
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
خیلی لاکچری هستی فینگلیش تایپ کن کی بودی تو
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1392/04/08
سلام تورو خدا راهنمایی کنید تهران عمل کردم پزشک فوق تخصص بود .2ماهه الان برگشته به حالت اولش.چیکار کنم.اگه دوباره همون دکتر عمل کنه هزینش به گردن پزشکه یا خودم.مرسی
پاسخ ها
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
شماره دکترش داری
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
چرا برگشته زیاد توضیح بده تا بهت بگم چکار کنی
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1392/04/15
من میخوام عمل کنم اما یکمی میترسم راستشو بخواهید که دوباره بیافتم دنبال جراحی کردن منم حال حوصله ندارم ممنون میشم اگه یک دکتر خوب تو هر نقطه ایران بهم معرفی کنید
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
من ب شما یک دکتر معرفی میکنم خودم اهواز عمل کردم
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1392/04/27
میشه بگید چند درصد احتمال برگشت به حالت قبلی است.ممنون
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1392/05/01
ضمن تشکر می خواستم بدونم کشتی گیر ها بعد از عمل باز هم میتونن کشتی کار کنند؟
-
19:02 - 1392/06/06
سلام. میگن وقتی عمل گوش انجام دادی بعد از چند ماه بر میگرده سر جاش آیا راه حلی هست برای این مشکل ؟
ممنون میشم ج بدید
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1392/06/26
سلام.ممنونم از توضیحاتتون.
گفتید بهترین سن 5-6 سالگیه. من 22 سالمه، اگه تو این سن عمل کنم تأثیری داره؟
بعدشم تا حالا کسی به من نگفته که این مشکلو دارم ولی خودم این احساسو دارم.
بازم ممنونم.
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1392/08/16
man amal kardam goosham b halate avalesh bar nagasht ama ykami jelotar umado hanuzam forme delkhahe man nist.kheyli dus daram bedunam amale sanavie chetore???
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
با یک جمعیت خز رو به رو هستیم که کلا قادر به تایپ فارسی نیستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
جذاب های لعنتی نمیگید فینگلیش تایپ میکنید عاشقتون میشیم
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1392/08/19
گوش من در کشتی شکسته و قسمتی از درون آن باد کرده و بسیار صفت شده آیا پماد یا دارویی است که آن را از بین ببرد
Iran, Islamic Republic of
03:39 - 1392/09/28
هزینه ی دو گوش چقدر میشه باوجود قرینه نبودن
پاسخ ها
mohamadreza
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
سلام.هزینش چن شد عمل کردی؟
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1392/10/13
س؛من سهیل 20ساله از یزد خواستم بگم بعدا از عمل اختلال در شنوایی ایجاد میشود یان راهنمایم کنید کمی ترس دارم ؛ممنون میشم
United States
20:49 - 1392/11/16
سلام من ميخوام اين عمل رو انجام بدم لذف كنيد شماره ي دكتر خوب به من بديد
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1392/11/26
سلام آقای دکتر. میشه لطف کنید بگید آیا بعد از عمل جراحی لاله گوش به حالت اولیه بر میگردد یا خیر؟ چون تعدادی که عمل جراحی لاله گوش کردن گفتن بعد از چند ماه بر میگردداگه نه تضمین هست که بر نگردد . ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1392/11/29
سلام من میخوام جراحی اتوپلاستی انجام بدم و گوش های من از زمان تولد به صورت برجسته بود و من بیمه طلایی هستم میخواستم بدونم از هزینه عمل کاسته میشه یا نه مرسی!
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1392/12/06
سلام هزینش چقد میشه؟ من ۲۰سالمه و هر دو گوشم رومی خوام عمل کنم. تو اراک
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1392/12/15
سلام.خیلی ممنون توضیحاتتون در مورد جراحی زیبایی گوش خوب بود استفاده کردیم.فقط اگه میشه هزینه عمل رو برام بفرستید ممنون میشم.
United Kingdom
20:23 - 1392/12/16
سلام یه متخصص تو تهران بهم معرفی کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1393/01/11
سلام.میخواستم بدونم هزینه عمل هر 2گوش جقدر میشه؟
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1393/01/19
سلام.من19سال دارم مشکل فاصله گوش از سر دارم،میخوام بینم میشه منم عمل کنم،آخه همه مسخرم میکنن،منم خجالت میکشم.تورو خدا راهنماییم کنید
و اینکه تو تبریز دکتر خوبی پیدا میشه؟
ممنون
پاسخ ها
محمدمهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
2.500.000 هزینه دکتر و 1.000.000 هزینه بیمارستان
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1393/02/07
سلام .من دختری هفت ماهه دارم که فاصله گوش ها از سرش زیاد است و این مساله که بعدها از این موضوع خجالت بکشد مرا آزار میده.میخواستم بدونم آیا این عمل روی شنوایی و یا حتی سردرد های احتمالی تاثیر دارد ؟و اینکه اگه این عمل را در سن 4 یا 5 سالگی انجام دهد امکان برگشت آن چقدر است ؟ لطفا دکتر متخصص که در این کار بسیار خبره باشد را به من معرفی کنید .ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1393/02/13
سلام.میتونید آدرس دکتری که تو تبریزه برای من بفرستید
ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1393/02/18
سلام من لاله ی گوش ازاد داشتم حدود سه سال پیش عمل کردم ولی پشت لاله ی گوش چپم برجسته شده لطفا راهنمایی گنید شماره تلفن 09335996784
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1393/02/27
سلام من دو سال پیش لاله ی گوش ازاد ازاد داشتم در تهران عمل کردم ولی الا پشت گوش چپم برجسته شده ومعلومه خواهشا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1393/03/19
منم همین مشکلو دارم مخوام عمل کنم ولی اطمینان کامل ندارم لطف کنید یه راهنمایی بکنید ایا بعد عمل دوباره به حالت اول بر می گردن یانه ممنون یه متخصص خوب معرفی کنید
پاسخ ها
عرفان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
منم میخام عمل کنم لطفا راهنمای کنیدهزینه ش چنده و دکتر خوب تو ارومیه هست
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1393/03/24
سلام من 16 سالمه و میخوام عمل کنم ولی میگن بعد از مدتی به حالت اول برمیگرده میخواستم بدونمحقیقت داره

و اینکه گوشای من برجسته نیس و درازه ایا با این عمل درس میشه؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1393/03/30
سلام من 19سالمه ميخواستم خواهش کنم یه دکتر خوب در شیراز معرفی کنید ممنون میشم
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
سلام
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1393/04/24
اگه کسی عمل جراحی زیبایی گوش رو انجام داده خواهشااا پیام بزاره و بگه کی عمل کرده ؟؟ و آیا گوش به حالت اولش بر گشته یا نه؟؟ هزینه ایی که پرداخت کرده رو هم بگه ممنون میشم
پاسخ ها
Ali
Netherlands
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
بر نمیکرده
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1393/04/25
سلام من قصد دارم عمل زیبایی گوش انجام بدم ولی یکم استرس دارم میترسم مشکلی پیش بیاد یا دوباره به حالت اول برگرده...میشه ی دکتر باتجربه تو تهران معرفی کنید؟
هزینه عمل تقریبا چقدر میشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1393/04/28
ممنون از توضیحاتتون. میخواستم بدونم ایا غضروف بعد از عمل به هم جوش میخورد یا نه فقط بخیه های داعمی تا اخر عمر گوش را سر جایش نگه میدارد؟
Iran, Islamic Republic of
04:46 - 1393/04/31
سلام میخواستم بدنم هزینه عمل جقده ممنون میشم که که یک متخصص در این مورد بم معرفی کنید
پاسخ ها
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
با سلام‌من ۲ماهه عمل گوش انجام داده ام اگر کسی انجام داده لدفا کمکم کنه خواهش میکنم خعلی دارم زجر میکشم ممنون از همه .
Iran, Islamic Republic of
05:12 - 1393/05/07
میخواستم بدونم هزینش چقدره؟
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1393/05/11
من هفت ماه پيش پيش یه دکتر تو مشهد که بهترين دکتر بود عمل کردم ولي بعد از دوهفته کاملا به حالت اولش برگشت واين اين عمل اصلا به نظر من در سنين بالا بيفايده است چهار مليون هم هزينش شد
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1393/05/12
سلام .من دوتا گوشم بر جستگی داره و ارثی هم هس میخوام ب سرم نزدیکشون کنم چون جدیدا مورد تمسخر قرار گرفتم 21 سالمه لطفا کمکم کنید ....ی دکتر خوب تو اصفهان و هزینشو بهم بگین ....آیا ب حالت اولیه بر نمیگرده بعد از عمل؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1393/05/17
سلام بعضیا ها واقعا خیلی دیگه حساس شدن من یه دوست دارم که یه مدتی حساس شده به گوشاش و میخواد عمل کنه به نظر من و بقیه اشکالی تو گوشاش نیست ولی گوش به حرف ما نمیده. در ضمن این شخصی که با اسمه ناشناس پیام داده که میگه بعد دو هفته بر گشته اصلا چنین چیزی امکان نداره .تازه گفتن بعد از یک هفته میتونید باند رو بردارید و حمام کنید و از هدبند استفاده کنید حالا برای ایشون چطوری برگشته ... راستشو دروغش...
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1393/05/23
جالبه کسی در مورد بر گشتنه گوش بعد از عمل جراحی زیبایی صحبت نمیکنه حتی دکترا هم در مورد این سوال چیزی نمیگن تو سایتاشونم در مورد این سوال توضیح ندادن.
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1393/05/25
سلام 22سالمه یک گوشم برآمده تر از اون یکیه میخوام عمل کنم یه دکترخوب تو کرمانشاه بهم معرفی کنید که بعد ازعمل جای بخیه مشخص نباشه ممنون
United States
15:17 - 1393/06/06
من 16سالم گوشام بزرگ نيست فقط يه کم اومده جلو ممنونم ميشم اگه يه دکتر خوبم تو ارميه به معرفى کنيد
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1393/06/10
سلام با تشکر از سایتتون
من یکی از گوشام نسبت به اون یکی نا متقارنه میخواستم بدونم هزینه جراحیش تقریبا چقدره؟ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1393/06/11
دختر من 9سالش و گوش هاش بل میخوام عمل کنه لطفا به من بگید احتمال برگشتش چقدر ویک جراح خوب به من معرفی کنید
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1393/07/16
سلام دوستان من میخوام عمل جراحی به هر دو گوش هام بکنم ولی نمیدونم هزینه اش چقدره راهنماییم کنید ممنون میشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
سلام من۴۵۰۰ عمل کردم و دکترم خوب بود دکتر علی اکبری
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1393/07/18
آغاتوروبه خدااین قیمت ها رو کمتر کنید مشتریاتون هم بیشتر میشه ما هم گوش وال نمی مونیم:-(
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1393/07/24
سلام. مرسی از توضیحاتتون.
من 26سالمه و مشکل فاصله ی گوش از سر دارم به همین خاطر سالهاست موهامو طبق همین مشکل حالت میدم. چند سوال داشتم
هزینه ی عمل چقد میشه در تهران؟
اگه متخصص خوبی سراغ دارید لطفا معرفی کنید؟
آیا امکان برگشت به حالت قبل وجود داره؟
بازم ممنون
Germany
21:18 - 1393/08/22
سلام مرسی از توضیحات
من 17 سالمه و به نسبت گوشم از سرم فاصله داره و این قضیه اذیتم میکنه...
ولی اینجوری که دوستان میگن انگار بعداز عمل دوباره به حالت اول برمیگرده گوش!!
میشه کسی راهنمایی کنه؟
درمورد هزینه و دکتر خوب
ممنون.
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1393/09/01
!!!من 17سال سن دارم .بیرجند متخصص جراحی گوش نداره.یکی راهنماییم کنه کجا برم.ایا واقعا تاثیری هم داره!!
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1393/09/11
سلام ممنون از سایتتون من هردو گوشام از سرم فاصله داره بعده چند ماه عروسیمه میخوام بدونم هزینه عمل در تبریز چند میشه خواهشا جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1393/09/13
سلام... ببخشید هزینه اش چقدر میشه من گوشم برجستگی داره وتضمینی هست که به حالت اولش برنگرده؟
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1393/09/13
میخواستم بدونم صد در صد بعد از عمل گوش به حالت اولیه برمیگرده ؟ راهی هست که این اتفاق نیوفته ؟ واقعا باعث آزاره ...
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1393/09/30
سلام همه فقط سوال میکنه یکی نیس جواب بده؟
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1393/10/09
سلام.
هزینه عمل حداقل3وحداکثر6میلیون درمیاد..بیمه هم عمل زیبایی رو قبول نداره.
مگه اینکه توی تصادفی چیزی نقض عضو شده باشید وگرنه تمام هزینه را خودتان میپردازید
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1393/11/07
من پنج سال پیش عمل کردم دکتر گفت بخه همیشگی داری اگه پاره شه دوباره میره به حالت قبل حالا داره خون میاد نمی دونم پاره شده یا نه خدا رحم کنه:-(
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1393/11/16
منم ۲ هفته پیش عمل کردم ولی برگشته ،دکترم هم ۲۰ سال سابقه داره. و با هم فرق دارن.کمک
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1393/12/03
سلام اگه امکان داره یک دکتر متخصص عمل جراحی گوش در شیراز یا تهران به ما معرفی کنید.مچکرم
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1393/12/19
با سلام .ایا می شود عمل نقص تشکیت کامل لاله گوش دراویل تولد انجم داد ممنون میشم راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1394/01/10
سلام خسته نباشين ميشه لطف كنين دكتر خوب تو كرج باتهران معرفى كنين،متشكرم
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1394/01/18
سلام 38 سال دارم می واستم بدونم تو این سن مشکلی نداره؟ و هزینه دو تا گوش چقدر می شه؟
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1394/01/19
سلام من میخام عمل کنم ولی میترسم بعد از عمل دوباره به حالت قبل برگرده یه دکتر خوب تو اصفهان میخام توروخدا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1394/01/29
سلام ی دختر سه ماهه دارم که ی گوشش نقص مادرزادی داره یعنی لاله گوشش تشکیل نشده میخواستم بدونم چه سنی عملش میکنن ,ی سوال دیگه اگه نوزاد ی چشمش چرک کنه میتونه به گوش ربط داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1394/02/24
با سلام خدمت همه دوستان.
من خودم شهریور 1392 زیبایی گوش انجام دادم.اون موقع هزینش 1350000تومن بود.تا الانم گوشام ب حالت اولیه برنگشته.البته بستگی ب دکتر هم داره.بعضیا بخیه دائمی میزنن که تا آخر عمر بخیه باید توی گوش بمونه.بعضیا فقط پشت گوش رو خراش میدن و بعدش بخبه میکنن و بعد از 2هفته باید بخیه هارو باز کنبد و غضروف ب هم جوش میخوره.
بعضی از دکترا هم علاوه بر خراش دادن غغضروف،ی مقدار از پوست رو هم جمع میکنند که راه برگشت نداشته باشه.
بستگی ب دکترتون داره که از چ تکنیکی میخواد استفاده کنه.
هزبنه عمل در اهواز 3میلیون تومن هستش.
اینم شماره منه.باز اگه کسی سوال داشت در خدمتم.
اینقدرم نترسید.کل عمل شاید 1ساعت زمان ببره.
به هیچ عنوان درد نداره.
من خودم از بی حسی موضعی استفاده کردم.اصلا درد نداشت.
یا حق
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
چي چيو درد نداره.فقط هنگام عمل دردي نداره چون بي حسي زدن بعد از ٤ساعت كه بي حسي بره درد وحشتناكي داره.من چند شبه خواب ندارم .همش در حال ناله ام.كدئين هم جواب نميده با اينكه هر٤ساعتًم ميخورم..ديگه ديوانه شدم از دردش
United States
16:54 - 1394/02/26
سلام با تشکر از سایتتون
من یکی از گوشام نسبت به اون یکی نا متقارنه استخوان نیس گوشته میخواستم بدونم هزینه جراحیش تقریبا چقدره؟و استان مرکزی پزشک متخصص گوش وجود داره یا ن
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1394/03/06
سلام من اسفند 93 گوشم رو عمل کردم یکی از گوشام برجسته بود ولی الان بعده 2 ماه گوشم جلو اومده و ناراضی ام و تصمیم به عمل مجدد دارم آیا با عمل مجدد دوباره امکان بازگشت هست؟
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1394/04/19
سلام من دریک حادثه ای نصف گوش چپم ازبین رفته یه دکترخوب میخوام خوزستان ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1394/04/19
سلام,آیا کسی تو شهر کرمان جراحی گوش انجام داده ممنون میشم یه دکتر خوب معرفی کنه در ضمن هزینه جراحی دو تا گوش چه قدر میشود با تشکر!
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1394/04/30
آقا محمد که شهریور 92 عمل کردید میشه بگید پیش کدوم دکتر عمل کردید؟
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1394/04/31
سلام من می خام یه گوشمو عمل کنم ولی خیلی می ترسم نمیدونم باید چیکار کنم شب و روزم به هم ریخته ترو خدا رهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1394/05/05
سلام من 18 سالمه لاله ی گوشام برجستس اگه میشه یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1394/05/07
Tسلام میخواتم بپرسم هزینه عمل گوش چقد میشه
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1394/05/15
آقا محمد که شهریور 92 عمل کردید؟
شمارتون نیس که؟
چندتا سوال مهم داشتم ازتون؟
آیا بعد از عمل رد بخیه ها پشت گوشاتون باقی مونده؟ یعنی از پشت محل برش معلوم میشه؟
تهران عمل کردید یا شهرستان؟
اسم دکترتون؟
خواهشا ج بدید؟
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1394/05/29
سلام آرش 25ساله از بوشهر .میخواستم بدونم هزینه عمل زیبایی گوش چقده؟ عوارضی هم داره امکانش هست دوباره به حالت قبل برگرده؟ یه جراح خوب اگه شناخت دارین تو بوشهر برام معرفی کنین؟ ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1394/06/14
سلام.من 18 سالمه تو این سالها اینقد از دست این گوشا سختی کشیدم که همین الان بگن بیا برو اتاق عمل با کله میرم فقط یه دکتر خوب معرفی کنید.کسایی که عمل کردن بگن چجوری بوده ممنون
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
من تازه عمل كردم درد گوشام وحشتناكه.ولي چون ساليان سال بخاذر بدبرمي گوشم عذاب كشيدم بايد عمل ميكردم.اما يه لحظه دردش ساكت نميشه .فقط موقع عمل بخاطر مواد بي حسي آروم دودم كه البته اونم استرساي خاص خودشو داشت و سخت بود.دكتر سرنست انجام دادم تهران....خيلي تعريف ميكنن حالا بايد ببينم چي ميشه
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1394/06/16
دوستان من عمل کردم هردو گوش داخل کرمانشاه هزینه ش شد 2700 ودوتانی ک میگن برگشته بنظر من بایدبعد از درست مراقبت بشه مث به هیج وجه روی گوش ها نباید خوابید یا دستکاری کرد چن مثه بقیه بافت ها نی دیر جوش میخوره دوستان بعد یه هفته پانسمان عوض میشه بعد 15 روز بخیه هاشو میکشن و باید از یه هد بند نرم ب مدت چند هفته استفاده بشه البته گای اوقات برش دارین ک هوا بخوره ویادتون باشه به مراقبت خودتون بستگی داره
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1394/06/17
سلام میخواستم بپرسم اینکه میگن گوش به حالت اولیه برمیگرده راسته
منم گوشام با سرم فاصله داره اگه بدونم عوارضی نداره میخوام گوشامو عمل کنم لطفا اگه یه متخصص با تجربه میشناسید معرفی کنید
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1394/07/05
سلام دوستان ی دکتر خوب تو اهواز معرفی کنید با هزینه ی پایین تر لطفا
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1394/07/26
سللام لطفا ادرس یه دکتر خوب و ارزونو بدید اهواز یا اصفهان تهران هر کجا لطفا مرسی
Iran, Islamic Republic of
04:43 - 1394/09/10
سلام دوستان منم همین مشکل دارم ولی میترسم عمل کنم یعنی به نزر شما چی کار کنم منم خیلی خجالت می کشم گوش خودمو می بینم
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/09/28
سلام.کمک.من میخام گوشای پسرم رو عمل کنم .یه دکتر در استان اصفهان میخام.
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1394/09/30
د لامصب جواب بددین
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1394/10/01
سلام..من فاصله گوش ازسر دارم یکم کسیم تا حالا چیزی بهم نگفته اما خودم این حسو دارم..بااین نظراتی که دیدم اکثرا گوشاشون ب حالت قبلی برگشته میخواسم بدونم جریانش چیه که اینطور میشه..21 سالمه..با تشکر
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1394/10/12
با سلام من 16 سالمه يكي ازگوش هاي من مادر زاد قرينه نيست و مثل اون يكي مانل ني ميخاستم بدونم امكان ترميم وجود داره و اين نوع ترميم در كرمانشاه وجود داره با نه لطفا جواب بدين
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1394/10/13
سلام .من گوشامو یه مقار خواستم عقب ببرم.آیا دوباره به حالت اول برمیگرده.هزینش چقدر میشه
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1394/11/08
سلام دوستان منم همین مشکلو دارم میشه ی دکتر خوب تو اهواز معرفی کنید تشکر
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1394/11/20
سلام ..من ساکن اهوازم خواستم ی دکتر خوب بهم معرفی کنید میخوام گوشام عمل کنم لطفا ی دکتر خوب و با سابقه بهم معرفی کنید ...ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1394/11/21
سلام تشکیل نشدن لاله گوش در ماهای اول تولد عمل می شود مرا راهنمای. کنید
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1394/11/30
این چه سایتیه چرا هیچ کس جواب نمیده
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1394/12/03
سلام دوستان.
من خودم شش ماه پیش عمل کردم الان کاملا توضیح میدم.دوهفته بانداژ سرم بود.بعد دوهفته رفتم بانداژ را باز کرد.گف بعد یک هفته دیگه بیا بخیه هارا برداشت.بعدش گف باید ده روز هم شبانه روزی هت ببندی.بعد ده روز شش ماه فقط شبا هنگام خواب.
و هزینه عمل دکتر فقط هزینه بیمارستان گرف.یک روز هم خوابیدم تحت مراقبت در
در کل یک میلیون هشصد و پنجاه هزار تومان هزینه برداشت.
و بعد عمل فقط ۳۰یا۲۵درصد گوشا میاد جلو.هفتاد درصد مادام العمر هس.
فقط بعد چهار ماه برین ورزش.در کل باید یک سال مراقب باشین.
به خدا بعد عمل ادم روحیه میگیره.
یا حق دوستان.کاملا مراحل را توضیح دادم.
اهل تبریز هستم.
۱۸سالمه.

درکل بهترین دکتره با اطمینان گف صد درصد گوشات عقب نمیان فقط بیست درصد اومدن.همین.یا حق
پاسخ ها
بهنام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
داداش اسمه و شماره تلفن دکتر رو داری؟
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1394/12/04
باسلام خدمت دوستان هم وطن.
من2سالمه و یه گوشم نسبت به دیگری حالت قرینه مانند داره،میخواسم بدونم اقا بعد از جراحی ارتوپلاستی دوباره بخالت قبل خودش برمیگرده یانه؟؟؟؟واین جراحی واسه یه گوش حدودا چقده؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1394/12/12
من میخوام دو تا گوشامو عمل کنم.هزینش چقد میشه.لطفا منو راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1394/12/21
سلام من گوشام هردوتاش بزرگ و بلبلیه اما یکیشون بیشتر از اون یکی این مشکلو داره میخواستم کسایی که عمل کردن یه دکتر خوب بهم توتهران پیشنهاد کنن
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1395/01/08
سلام هزینه جراحی چقدر مبشه
United States
17:07 - 1395/01/14
باسلام. من میخوام دوگوشموعمل اتوپلاستی کنم هزینه ی عملشون چقدرمیشه؟
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1395/01/15
با سلام .خدمت همه دوستان
بنده حدود دوسال پیش عمل زیبایی گوش رو انجام دادم .و الان حدود بیست درصد به جلو برگشته.نتیجه مطلوب رو نگرفتم ولی در حال حاضر دیگه مشکل بر جسته بودنش رو کسی متوجه نمیشه به جز خودم.
پس با این دید اقدام به عمل کنید که صد در صد گوش به سر نمیچسبه.جای بخیه هم نمیمونه
هزینه عمل هم سال حدود دو و نیم شد..
ولی عملش با حال بود.بدون ترس و درد ..
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1395/01/20
با سلام خدمت دوستان گل .
من مبخوام عمل زیبایی گوش انجام بدم اگه کسی دکتر خوب داخل شیراز میشناسه لطفا راهنمایی کنید و از دوستی که عمل کرده لطفا شمارشو به ایمیلم ارسال کنه چندتا سوال داشتمم ممنون از دوستان گلم
Iran, Islamic Republic of
03:58 - 1395/01/21
سلام شماره یک دکتر جراح گوش خوب شیراز کسی داره بده ممنون
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1395/01/25
من دو روز پيش عمل كردم. بدون بيهوشى (با بى حسى)
زمان عمل معمولا يك ساعت طول ميكشه اما برا من طولانى تر شد، چون علاوه بر برجسته بودن ، گوش راستم بدفرم بود و اصلاح اون زمان برد.
منكه نترسيدم، ولى اگه بعضيا استرس زياد دارن و طاقت ندارن ميتونن نيمه بيهوشى عمل كنن (650هزار تومن تفاوت قيمت بود).
شرايط و مراقبت عمل با توضيحاتى كه بعضى دوستان گفتن فرق داشت،
مثلا بخيه ها جذبيه و نيازى به كشيدن نداره.
بلافاصله كه از اتاق اومدم بيرون دوتا قرص سفالكسين با دو تا استامينوفن خوردم و از اون به بعد هر ٦ ساعت يدونه از هركدوم ميخورم.
از فرداى روز عمل بايد روزى دوبار حموم رفت و پماد جنتامايسين هم روزى دو تا چهاربار پشت گوش زد.
موقع خواب بهتره شش ماه اول هدبند زده بشه.
روند كلى هم يكسال طول ميكشه تا گوش قشنگ فرم بگيره.
اما بعد ازده روز تا دو هفته ورم كم ميشه، جورى كه بدون پانسمان و هدبند هم ميشه بيرون رفت.
البته اين روند درمان منه، ممكنه برا بعضياى ديگه كمى فرق داشته باشه.
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1395/01/30
سلام خدمت دوستان منم قصدشو دارم عمل کنم ولی ایا برمیگرده به حالت اولیه هزینه عمل چقدر میشه ؟
متخصص خوب در تهران کی هستش که کارش خوب باشه
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1395/02/08
باسلام من هفته پیش در شیراز رفتم مشاوره برای عمل زیبایی گوش هزینه عمل گفت میشه 5 میلیون و گفت اصلا بر نمیگرده به حالت اولیه دکتری که رفتم فوق تخصص زیبایی داشت برای برج 4 نوبت گرفتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
سلام دوست عزیز
شما عمل گوش رو انجام دادید؟نتیجه گرفتید؟
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1395/02/11
سلام یه گوشم برجستگی جزئی داره یه دکتر خوب میخواستم تو کرمانشاه بهم معرفی کنین ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1395/02/17
سلام من لاله یکی ازگوشهام ازمادرزادگی تشکیل نشد کمی گوشت اضافه داره چکارکنم دکترعالی میخوام راهنمایی کنین
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1395/03/03
سلام.
من میخواستم عمل کنم هردوتاشون قرینه نیستن و فرق داره.
18سالمه میخواستم یه دکتر خوب تو تهران به معرفی کنید .
هزینشون چقد میشه.
ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1395/03/03
سلام.
من میخواستم عمل کنم هردوتاشون قرینه نیستن و فرق داره.
18سالمه میخواستم یه دکتر خوب تو تهران به معرفی کنید .
هزینشون چقد میشه.
ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1395/03/09
سلام . خدمت دوستان گلم ، من در بندر عباس زندگی میکنم میخواستم بدونم
بعد از عمل گوش به حالت اولیه بر میگرده یا نه لطفا جواب بدید و بگید هزینه چقدر میشه؟ ممنون
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1395/03/10
سلام حدود 40سالمه تو این سن می تونم گوشم رو جراحی کنم یانه؟وهزینه دوگوش که از سرم فاصله داره چقدر است؟
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1395/03/12
بستگى داره با چه روشى جراحى بشين
و همينطور كدوم استان عمل شيد
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1395/03/19
سلام من گوشم سه سال پیش عمل کردم و بعد عمل بدتر از اولی شد واقعا میخام بدونم اگه بازم عمل کنم مثل همون میشه راهنمایی میخام
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1395/03/19
سلام میخواستم بدونم هزینه عمل دو تا گوش ک بیرون زده هستن چقد میشه
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1395/03/20
بنظرم اگه میخواین عمل کنید برید پیش دکتر فوق متخصص چون این عمل اینطور که میگن آسون نیست حتی میشه اونو مثل عمل بینی سخت دونست بعد میخواستین عمل کنید حتما به دکترتون بگید گوشتون رو عقب تر ببره چون بعد از مدتی بر میگرده .ولی در کل ارزش سختیشو نداره
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1395/04/15
سلام من گوشام توکشتی شکسته آیامیشه عمل کردبه حالت اولیه برگرده
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1395/04/19
سلام میخواستم بدونم بیمارستان میلاد خوبه واسه عمل زیبایی گوش راسته بعد از یه مدت به حالت اول بر می گرده
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1395/05/03
سلام به همگی.
من خودم پنجشنبه همین هفته میخوام گوش هام رو عمل کنم و حال تک تک شما رو درک میکنم. بعد از عمل قول میدم همه چیز رو با جزئیات بهتون بگم. خودم قبل عمل تو این سایت اومدم ولی هرچی پرسیدم کسی نگفت کجا عمل کرده و هزینه عمل چقدر شده.
من پیش دکتر مجید کاظمی عمل میخوام بکنم و هزینه عمل هم 3500000 شد.
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/05/14
سلام خدمت همه دوستان .
من حدود یک ماه پیش عمل کردم شیراز پیش دکتر خلعتبری 5 میلیون ازم گرفت .کارشون خوب هست گوش ها کاملا چسبیده به سر ولی احتیاج به زمان و مراقبت داره چون با وجود اینکه چسبیده یکی از گوش هام حالت برجستگی داره بدون استفاده از هد بند .طول میکشه تا گوش ها شکل واقعی خودشون رو نشون بدن
Iran, Islamic Republic of
03:40 - 1395/05/31
سلام من اسماعيل از اهواز هستم 22 سالمه لطفا قبل از عمل کردن ألبوم عمل کنندگان را مشاهده کنید میبینید تمام یا بیشتر عمل شده ها گوشهایی افتضاح تر وبدتر از اول خداهند داشت من خودم بعده عمل أرزوی مرگ کردم چون نه تقارن داشتن نه زیبایی انگار رو سرم پرس شدن .لطفا به دکتر خود بگویید زیادی نچسبونه که انگار از جلو نگاتون کنن گوشی نبینن
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1395/05/31
با سلام. اگر میخواید گوش هاتون رو عمل کنید برید پیش دکتر هادی سرمست.من پیش مجید ... عمل کردم ولی الان میگم کاش پیش سرمست رفته بودم تازه 500000تومن هم کمتر میگیره یعنی 3 تومن میگیره
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1395/05/31
سلام درخواست ی دکتر خوب دارم اهواز باشه متخصص زیبایی گوشت
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1395/06/04
سلام
هموطن های خوبم
خواهر و بردار دینی ام
خواهش میکنم دست تو آفریده خدا نبرید این کار اگه برا زیبایی باشه گناه است
منم گوشم از سرم فاصله داره مورد تمسخر هم قرار گرفتم ولی خیلی از آدم های مشهور و به خصوص فوتبالیست ها هم از این مدل گوش ها دارند
سعی کنید چیزهایی کسب کنید که مورد تحسین دیگران بشيد
و فراموش نکنید: "مسخره گر سخت کیفر خواهد شد"
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
يعني چي اين حرف.اتفاقا خدا قشنگ آفريد ولي به خاطر رعايت نكردن خودم كه هميشه بد روي گوشام خوابيدم الان ميخوام درستشون كنم.چه ربطي داره حرفاي شما.لطفا چرت و پرت نكيد
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1395/06/09
من ن پول دارم عمل کنم نه خونوادم میزارن همچین کاری کنم
همه مسخره میکنن منو
حتی خونوادم، بخاطر همین دوس ندارم با هیچ دختری دوست بشم چون میترسم اونم منو مسخره کنه و کلا از مسخره شدن میترسم حتی دانشگاه رفتن رو هم بیخیال شدم
میخوام تا ابد سینگل)مجرد( بمونم.
راستی یه سری ب مادرم گفتم میخوام گوشامو عمل کنم گفت گوشات خیلی هم خوشگلن اما موقع جر و بحث بازم حرف گوش رو وسط میاره
از همشون متنفرم از همشون

بعضی وقتا هم ب بعضی چیزا فکر میکنم ک انجامبدم اما اینکه مسخره میکنن منو آذارم میده و کلا بیخیال همه چیز میشم

واقعا از مسخره شدن میترسم تصور کن 18 سالمه و 12 ساله مدرسه میرم و پیش دانشگاهی رو پشت سر گذاشتم و هر روز مسخره کردن منو

خدارو شکر تونستم این حرف ها رو اینجا بزنم داشتم تو خودم میریختم همه چیز رو ،،تا حالا با هیچ کس درد و دل نکردم در این مورد
هههههععععععیییییییییییی
پاسخ ها
ايناز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۳۰
الهي بميرم برات عزيزم دركت ميكنن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
سلام من همونم ک س سال پیش کامنت گذاشته:)
9 ماهی میشه ک عمل کردم
خیلی درد سر داره اصلا دهنتون رو میـ *ـساد

پیشنهاد نمیکنم ک عمل کنید، حالا هر طور خودتون صلاح
میدونید

اعتماد به نفستون هم برمیگرده ضمنا
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
03:58 - 1395/06/14
سلام.همتون درک میکنم فداتون بشم.من ۲۱ سالمه .تاحالا کسی بهم نگفته گوشات مشکل دارن من خودم حس میکنم اول جایی ک چشمام ب صورت ک میخورن خودم و تو ایینه نگا میکتم گوشام هست .اتفاقا گوشام کوچیکن اما سکم برجستن.فقط ب خواهرم گفتم برا جراحی.منم میترسم خانوادم راضی نشن .اما اگه ی دکتر خوب معرفی کنید و اطمینان داشته باشید ازش برا جراحی ک گوش ب فرم اولیه برنگرده خوبه .ک من خانوادم و راضی کنم
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1395/06/18
سلام دوستان عزیز همتونو درک میکنم. منم گوشام برجستگی داره اگه کسی دکتر خوب تو شیراز سراغ داره بهم بگه .ممنون
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1395/06/21
سلام جناب دکتر سوال داشتم من پیش یه دکتر رفتم گفت به غضرف گوشت حرارت میدیم میچسبونیم انتها ولی بیبشتر جاها گفتن برداشتن قسمتی از غضروف کدومش بهتر من هیچی نمیدونم ممنون میشم نظرتونو بگید؟هزیینشم بگید بی زحمت
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
دكتر سرمست هم حرارت ميده هم غضروفو ميبره ولي بوي سوختگي اون قسمتي مه حرارت ميده خيلي خيلي بده من كه حالت تهوع بهم دست ميداد.البته سريع و كوتاه بود براي هر گوش سه بار انجام دلد حدودا چند ثانيه طول كشيد و بوش هم از بين رفت ظرف همون چند ثانيه ولي همون مدت كوتاهش هم خيلي بد بو بود
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1395/06/26
سلام به همه.منم همین مشکلو داشتم گوشام خیلی فاصله از سرم داشت خیلی اذیت میشدم مسخرم میکردن گوش بل از این حرفا دیگ.سال پیش همین موقه رفتم گوشامو عمل کردم واقعن فک نمیکردم عملش به این راحتی باشه نه دردی احساس کردم نه ناراحتی.واقعن اگه این مشکلو دارین برین عمل کنید هزینه عمل با بیمارستان کلن 4 ملیون شد.اگه دوس دارین میتونم عکس قبل و بعد عملو نشونتن بد............... برییییییییییییین عمل کنید هیچ ترسی نداره
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
سلام کسری جان راسته که میگن به حالت اولش برمیگرده ؟ و یه سوال گوشهات کاملا بعداز یکسال چسبیده مانده ، ار 100 درصد چه قدر ارزش عمل رو داره ؟ و لطفا ایمیلتو بزار
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1395/06/29
سلام
دكتر خوب تو مازندران سراغ ندارين؟
Turkey
03:38 - 1395/07/04
حالا یه دکتر معرفی کنید یا شماره
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1395/07/17
سلام ببخشید من گوشهام فاصلش خوبه فقط مشکلم بزرگیشه ایا با عمل میشه کوچکش کرد
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1395/07/23
سلام یک دکتر خوب تو شیراز برا عمل اتوپلاسی به من معرفی کنید با تشکر...
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1395/08/06
سلام من گوش هام از سرم فاصله داشتند مجبور به عمل شدم.من گوشامو تو اردبیل توسط دکتر مسعود انضاری تومرکز جراحی حافظ عمل کردم وقیمتشم شد 4میلیون.عزیزای من این عمل درد نداره با بیهوشی کامل انجام میشه فقط یه هفته استراحت میخواد. دکترشم حرف نداشت
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1395/08/13
سلام. من هفته پیش شیراز پیش دکتر گندمی عمل کردم. هزینشم با بی حسی شد 3.5 چیزم از برگشتن به حالت اولیه و این چیزا نگفت. برا من از بخیه های جذب شونده استفاده کرده. در ضمن اصلا هم پول اضافی بابت بی هوشی ندین کاملا با بی حسی راحتین
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1395/08/16
سلام. کسایی که میترسن برگرده به حالت اول برین تو اپارات توضیحات دکتر هادی سرمست رو بشنوین همه چیزو توضیح داده
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1395/08/24
سلام
منم ميخوام عمل كنم پيش دكتر سرمست.
اگه بي حسي باشه خودمم بيدارم يا خواب اور ميدن
اخه ميترسم؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1395/08/28
من خودم چهارروز پیش توی مطب دکتر هادی سرمست توی تهران عمل کردم خیلی راحت وبدون درد برای دوتا از گوشام که برجسته بود زیاد خیلی خیلی راضیم نترسید غضروف را بر می داره که بدون برگشت باشه بهترین انسانترین و با تخصصترین دکتری بود که من تا بحال دیدم سوالی بود درخدمتم
پاسخ ها
Laleh
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
سلام منم ميخوام پيش دكتر سرمست عمل كنم به نظرم خيلي گوشارو ميچسبونه به سر واسه شما اينطوري نيست كه انگار پرس شده به سر؟
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1395/09/18
سلام من یک سال پیش عمل کردم اما پشت یکی از گوشام گوشت اضافی اورده باید چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1395/09/23
جان مادرتان این عمل رو انجام ندین من یه هفتست عمل کردم ده بار آرزوی مرگ کردم تورو خدا گول عکسهای قبل و بعد از عمل رو نخورید واقعا من که دارم دیوانه میشم میخام کارمو ول کنم دانشگاهو که دیگه ول کردم
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1395/10/04
سلام من میخوام عمل کنم لطف میکنید یه فوق تخصص در اهواز به من معرفی کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1395/10/08
با سلام من پیش دکتر نبی الله شریعتی انجام دادم یک سال پیش اما از عملشون راضی نیستم رفتم پیشش التماسش کردم ک لااقل ی کمی گوشهامو قرینه کنه قبول نکرد و گفت مشکل روانی داری و ی نانه نوشت برم پیش روانشناس .هرچقد التماس و گریه کردم قبول نکرد گوشهام اصلن بر نگشته ها ولی یکیش از یکی بیشتر برش داده شده .توصیه ام اسنه ک جراحی نکنین همه عکسهای تو نت الکیه بعد عمل گوشهای ادم پرس میشه ب سرش.الانم دارم میرم پیش ی دکتر دیگه ی بار دیگه جراحی کنه شاید ی کم قرینه شه اگه خاستین این شمارمه تو تلگرام فقط جواب میدم سوالت رو چون میدونم در چ حالی هستی
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1395/10/09
اگه دکترس خوب باشه امکان برگشتش خیلی کمه من خودم عمل کردم کامل قرینه نشده اما راضیم الانم برا عمل مجدد ک کامل شبیه بشه اصفهان هستم پیش دکتر جعفری پور
بعد عمل کامنت میزارم براتون هزینه دو گوش تقریبا دو و نیم میلیون البته در اصفهان
پیش دکترای مختلف رفتم از هادی سرمست گفته تا نراقی و شریعتی در تهران
بهتره بگین غضروف رو بچسبونه ک بر نگرده
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/10/10
یکی ادرس دکتر خوب بهم بده ک تو مشهد پیشش عمل کرده وراضی بود۶
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1395/10/10
باسلام من میخواستم عمل کنم لطفا یه دکتر خوب که داخل شیراز عمل کرده و راضی بوده و برنگشته به حالت اول معرفی کنید
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1395/10/11
بعنوان برادر بزرگترتون میگم انتظار قرینگی کامل نداشته باشید صدرصد قرینه نمیشه راحت سی چهل درصد فرق خاهد داشت
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1395/10/13
سلام منم گول عکسهای قبل و بعد از عملو خوردم گوشهام الان نه قرینگی داره نه خوشکلی نه سالمی هم خودم از قیافه افتادم هم مثد یه آدم دردمند شدم میخام برم یه بار دیگه عمل کنم ولی روم نمیشه دیگه مرخصی بگیرم یا میترسم همه بفهمن خلاصه یه جورایی زندگیم بعد عمل خراب شد خواهشا این عملو انجام ندین
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1395/10/14
سلام من ۲۲سالمه نصف گوش چپم تشکیل نشده به طور مادرزادی ولی شنوایی دارم تو روحیم اثر بد گذاشته افسرده شدم به خودکشی هم دست زدم پدرمادرم بیخیالن خودمم تنهایی نمیتونم یکاری کنم فقط ارزوی مرگ میکنم
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1395/10/15
سلام :من میخوام عمل کنم لطفا راهنماییم کنید چرا همه میگن عمل نکنید من گوشهام از سرم فاصله داره اگه عمل کنم چه چیزی باعث پشیمونیم میشه لطفا از آنهایی که این عملو کردن تقاضای راهنمایی میخوام
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1395/10/16
سلام به همه....دوستان ببخشید من پسر خالم گوشاش خیلی دراز بود رفت پیش یک دکتر فوق متخصص دکتره واقعا خوب عمل میکنه....الان از عمل راضیه....دکتر نرگس رزم ارا تربت حیدریه برید پیشش...هر کس که این مشکلو داره بره پیشش واقعا خوب عمل میکنه......
ولی بنظر من دست تو خلقت خدا نزنید چون گناه داره
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1395/10/20
با سلام من جراحی ثانویه داشتم ولی بازم شبیه هم نشده برای جراحی سوم میخام اقدام کنم دکترا بیشتر دنببال پولن و زیاد اهمیت نمیدن اما من میرم پیش خانوم دکتر چون هم بیشتر اهمیت میدن و هم دلسوز ترن ولی نمیدونم پشیمون شم یا نه ولی تا حالا دو بار از عمل پشیمون شدم بار سومم خبر میدم کسانی ک عمل کردن عمل کردن و راضی ان ب ایدی من پیام بدن تو تلگرام اگه دکتر خوب معرفی کردین پول خوبی میدم .......
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1395/11/12
من ۲ماهه عمل کردم دارم میمیرم خدایا خودت بهم کمک کن
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
سلام چرا از عملت ناراضی هستی یا درد داری
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1395/11/15
کیا تو تبریز عمل کردن و پیش کی خاهشا جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1395/11/15
سلام از عمل ناراضیم گوشهام نامتاقرنه و همچنین خیلی بد فرمه وسطش اومده تو بالا و پایینش بیرونه زندگی واسم خیلی سخت شده
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/11/16
اکبر جان کجا عمل کردی و کدوم دکتر معرفی کن تا بعدی ها بدبخت نشن گناه داره مردم منم عمل کردم قرینه نیستن اول تهران و بعد اصفهان فردا هم میرم پیش دکتر غیاثی ای جماعت کسی پیش ایشون عمل کرده
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1395/11/16
مشهد.......... عمل کردم مگه شما واسه عمل ثانویه نرفتی..... اصفهان .یعنی چی شد جواب نگرفتی
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1395/11/18
سلام اونایی که میگن گوشهاشون برگشته جای اولش بعد از چند وقت این اتفاق واسشون افتاده من آرزومه گوشهام برگرده سرجای قبلیش فقط بگین تا چند وقت احتمال برگشت داره.تورو خدا جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1395/11/20
اقای دکتر سلام خسته نباشید یه مدت تصمیم گرفته ام جراحی زیبایی گوش انجام دهم اما واقعا"خجالت می کشم پیش دکتر برم .....لطفا" یه مشاوره بدهید چکار بکنم؟مشکرم
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1395/11/22
سلام. منم این مشکل رو دارم و واقعا ازش رنج میبرم، بعضی وقتا اگر کسی نا خواسته راجبش حرفی بزنه ارزوی مرگ میکنم، همه ی اعضای خانواده ام گوش های زیبایی دارن اما فقط من این مشکل رو دارم. همه ی خواستگارامو رد میکنم چون نمیخوام کسی منو اونجوری ببینه و ذهنیتش راجبه قیافه ی قشنگ من از بین بره، خیلی خجالت میکشم که به خونوادم بگم میخوام این عمل رو انجام بدم. میخوام تمام سعیم رو بکنم و از فردا اقدام کنم
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1395/12/07
سلام خدا .میخواستم اینجا حرفامو بگم .میدونم همه کارات بی حکمت نیست و حتما به صلاحمون بوده که اینطور افریدی مارو.اما خدا خودت میدونی خیلی وقتا کاراتو نمیتونیم بفهمیم و خودمو نو اروم کنیم یا کاری کن حکمت کاراتو بفهمیم و اروم شیم یا کمکمون کن بعضی مسایل زود حل شه اخه واقعا مسخرس بخاطر این چیزا فکرمون مشغول شه و از زندگی بیفتیم
بعضی وقتا تصمیم خیلی سخت میشه نه میبینی پول داری و بعضی حرفا رو ک میبینی نا میشی از اینده چون ممکنه از قبل بدتر شیم
خدایا خودت کمک کن .یکم به زندگیمون معنی بده و اعتماد بنفسمون رو نگیر.
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1395/12/11
نمیدونم چرا بعضیا میگن عمل نکنید بخدا من عمل کردم خیلیم راضیم فقط دوماه مشکل داشتم اونم واسه خوابم نه اینکه درد داشت واسه اینکه میترسیدم گوشم برگرده قبل از عمل که اصن اینطوری نشد برید عمل کنید این صدبار البته پیش اوستاش الان دوساله از عملم میگزره هیچ مشکلیم ندارم درحال حاظرم سربازم ۱۶ ماه خدمت نبود ۴ ماه دیگه برید عمل کنید دوستان عزیزم
پاسخ ها
saeed
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
سلام اقا کسری همه میگن بر میگرده به حالت اول ایا درسته یکم میشه بیشتر توضیح بدید ؟ چه قدر راضی هستید از عمل
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1395/12/14
۱۰۰ درصد راضیم اقا سعید
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1395/12/16
اقا کسری پیش کدوم دکتر عمل کردی چقد پول دادی و چقد قرینه دراومده
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1395/12/17
بچه هایی که میگن راضین لطف بگن که پیش کدوم دکتر عمل کرده اند؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1395/12/17
بچها لطفا کسایی که عمل کرده اند راهنمایی کنید که بقیه هم بهره ببرن و دعا گو شما هم باشن ، دکتر خوب داخل شیراز سراغ دارید که 100 درصد کارش عالی باشه
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1395/12/18
آقایایون لطفا خودتونو بدبخت نکنید نرید دنبال عمل من یکی بدبخت شدم بعد از عمل
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/12/22
سلام من می خواستم عمل کنم ولی قبلش می خواستم بدونم آ با بعد از عمل گوش ها به حالت قبلی برمیگردد
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1395/12/22
دوستان میخاستم بگم منم این مشکل داشتم رفتیم پیش دکتر تقی زاده تو ارومیه بخیه نزد غضروف برداشت تو این حالت احتمال برگشت صفر هست خیلی هم الان خوبه راضیم
پاسخ ها
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
علی آقا هزینه عملش چه قدر شده ، و یه چیز دیگه میگن بعداز چند ماه به حالت اولیش بر میگرده
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1395/12/29
من 17سال سن دارم میخوام ببینم بعد عمل گوش هام به حالت اول بر میگرده تورو خدا جوتب بدید
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1396/01/03
سلام دوستان من ۶ روز پیش اصفهان پیش دکتر جعفری پور انحام دادم هزینه هر دو گوش ۲/۵۰۰/۰۰۰ شدبا بیحسی خیلیم راحت بودم بدون درد الانم دو روزه پانسمان رو برداشتم ولی هنوز بخیه ها رو نکشیدم گفت بعد ۱۰ روز بخیه ها رو بکشم فعلا خدا رو شکر راضیم از وقتی پاسمان رو برداشتم شب و روز هدبند میبندم فقط روزا هر سه ساعت نیم ساعت هدبند رو برمیدارم که گوشام هوا بخوره.درکل فعلا همه چی خوبه و از فرم و شکلشون راضیم حالا تا ببینم چی میشود
پاسخ ها
کریم
United Arab Emirates
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
سلام نم میخام پیش دکتر مصعود جعفر پور عمل کنم نوبت دارم مبشه بگی الان چتوری
کریم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
سلام میشه بگید الان چتو هست
United Arab Emirates
19:14 - 1396/01/19
سلام لطفا اونایی که لاله گوششون مادرزادی تشکیل نشده عمل کردن خواهش میکنم بگن کجا عمل کردن وهزینه اش چقد میشه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1396/01/20
سلام من میخوام گوش هامو پیش دکتر محمدی عمل کنم کسی از ایشون شناختی داره .لطفا اگه چیزی ر موردش میدونی بگید یا دکتر خوب با قیمت مناسب می شناسید در شیراز بگید.
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1396/01/28
سلام به همه دوستان.اقا هزینش بستگی به دکترتون داره فقط دکتره که تعیین میکنه که میتونه از یک میلیون بگیره البته بیمارستان دولتی با دفترچه میتونه چهار و پنج میلیونم پیادتون کنه.من عمل اولو انجام دادم اصلا به هیچ وجه راضی نیستم چون تو عمل اول پوست پشت گوش کشیده شد و میخام دوباره این دفعه روش غضروف برداری انجام بدم که حالت برگشت نداره
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1396/02/12
منم میخوام عمل کنم بنظر من دکتر جعفری پور جراح خوبیه هزینه عملشم خ پایینه
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1396/03/06
سلام دوستان من نزدیک عروسیمه،مشکل فاصله ی گوش از سر دارم،نمیدونم چیکار کنم،داغون شدم.وضعیت مالیم هم نامناسبه.فقط از خود خدا کمک میخوام.التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1396/03/07
سلام
دوستان از بين پزشكهاى اصفهان واسه جراحى زيبايى گوش
كدوم يكى رو پيشنهاد ميديد
١)دكتر جعفرى پور
٢)دكتر سهرابى
٣)دكتر طرزى
؟؟؟

اميدوارم مشكل دوست عزيزمون(شاداماد)هرچه زودتر حل بشه.
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1396/03/11
سلام ،با توجه به نظرات تقریبا ده بیست درصد راضی بودن از عملشون ،ادم مونده چیکار کنه ،نه میشه تحمل کرد نه میشه کاری کرد
خدایا خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
04:40 - 1396/03/15
من ی‌سال پیش عمل کردم گوشام نسبت ب حالت قبلی بهتر شده ولی اون چیزی ک من میخواستم نبود بعد ی مدتی برگشتن حالت قبلی
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1396/03/23
اخه چه خاکی بریزم تو سرم یکی راضیه یکی نیست
راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1396/04/03
سلام دوستان تو مسهد کسی هست از عملش راضی باشه، میشه اسم و ادرس دکترشو بگه
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1396/04/05
سلام دوستان
تو اصفهان به کدوم دکتر مراجعه کنم واسه جراحی زیبایی گوش ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1396/04/23
سلام من چند سال پیش تو تصادف لاله گوشم رت از دست دادم الان میخوام واسه گذاشتن پروتز چسبی اقدام کنم تو اینترنت کلینیک امید سرج کردم .نمدونم کجا برم واسه این کار و هزینه پروتز چقد میشود.؟ممنون میشم راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1396/04/23
سلام من چند سال پیش تو تصادف لاله گوشم رت از دست دادم الان میخوام واسه گذاشتن پروتز چسبی اقدام کنم تو اینترنت کلینیک امید سرج کردم .نمدونم کجا برم واسه این کار و هزینه پروتز چقد میشود.؟ممنون میشم راهنماییم کنید
United Kingdom
19:14 - 1396/04/26
دوستان کسی یه دکتر ماهر تو تبریز برای جراحی گوش می شناسه؟
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1396/04/29
دوستان کسی جراح اتوپلاست ماهر تو رشت میشناسه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1396/04/30
سلام من تقریبن ۲هفته هست ک عنل کردم گوشام از سرم فاصله داشتن الان ک عمل کردم راضیم پیش دکتر قدیری تو اصفهان عمل انجام دادم هزینه عمل هم ۰ ۳۰۰۰۰۰تومن شد
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1396/04/31
با سلام
19سالمه میخوام عمل انجام بدم خیلی واسم مهمه تورو خدا جواب بدین یه دکتر فوق تخصص خوب میخوام تهران باشه من خودم شهرستانم کمکم کنید لطفا
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
عمل کردی یا هنوزی
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1396/05/04
سلام .دکتر خوب واسه عمل لاله ی گوش در شیراز کسی سراغ داره ک هزینشم کم باشه
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1396/05/04
سلام .دکتر خوب واسه عمل لاله ی گوش در شیراز کسی سراغ داره ک هزینشم کم باشه
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1396/05/16
سلام خسته نباشید
من از بچگی یکی گوش هام شکسته مادرزاد بوده اکثر جا ها مورد تمسخر قرار گرفتم میشه راهنماییم کنین واسه عمل که پیش کدوم دکتر در کرمان برم
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1396/06/23
با سلام
من امروز پس از کلی استخاره عمل کردم!
یکی از گوشام برجسته بود،انشاالله چند روز دیگ باید پانسمانش رو بردارم و هدبند ببندم
امیدوارم خوب پیش بره...
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1396/07/01
سلام کسی جراح گوش در ارومیه سراغ داره که کارش خوب باشه لطفا راهنمایی کنین
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1396/08/05
سلام من 4 ماهه که تو تهران پیش دکتر هادی سرمست عمل کردم هزینشم 4 تومن شد .. تا یه هفته حسابی درد و سختی داره بعد باز کردن باندم حسابی پشیمون میشید .. تا 2/3 ماهم کلن افسرده ولی تازه بعد 3 ماه گوشا حالت طبیعی پیدا میکنن و خدا رو شکر الان راضیم .. اگه میخواید عمل کنید باید یکم صبور باشید تا نتیجه معلوم شه و نگهداری بعدشم خیلی مهمه تو نتیجه عمل .. موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1396/10/22
سلام من سه هفته اس عمل کردم تو مشهد پیش دکتر سروری تو گوگل بزنین میاره, روشش اینه که غضروف میشکنه و بخیه میکنه کارش عالیه , منکه راضی ام , یک شب درد داره فقط بعد ده روز بخیه میکشه, هزینه هر گوش یک و پونصد , مراقبت بعد عمل خیلی مهمه , به خدا توکل کنید درست میشه , منکه فک کنم تو این مدت یه دور قران خوندم از بس استرس برگشت داشتم اما تو این سه هفته راضی ام , ان شاالله که راضی بمونم سوالی داشتین درخدمتم همینجا
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/11/16
سلام داداش منم مثل شما برج ۱۰عمل کردم هزنیه عملم پنج میلیون شد ولی یکی از گوشام داره به حالت اول بر میگرده بنظر شما مشکل از دکتر هست یا نه
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1396/11/28
من رکورد دار عمل گوش تا حالا دو بار عمل کردم و این دفعه سوممه اول بار پیش دکتر نبی الله شریعتی بار دوم در اصفهان دکتر جعفری پور و بار سوم در ارومیه ک فردا دوازده و نیم ظهر عمل میکنم و میام میگم ک چجوری شده ...@irmarand تلگرام به سوالتتون جواب میدم مدیر اینا ک اینقدر استرس دارن ایدیمو پاک نکن لطفا بیان جوابشونو بدم گناه دارن
با سپاس از مدیر
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1396/11/29
عمل کردم در ارومیه الانم نیم ساعته تو راهم پیش دکتر یوسف امینپور
شکل گوشمو ک نشون داد خوشم نیامد بد دراورده حالا هی میگه پفه پفش بخابه درس میشه نمیدونم صبر میکنم تا بخابه ولی عملش سخت نیس اه دکترتون خوب باشه
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1396/12/05
سلام
دکتر زیبایی گوش در کرمان وجود دارم
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1396/12/20
دوستان یه توضیحی بدم خدممتون اول اینکه کسایی که میگن دکتر خوب معرفی کنید برید پیش آقای دکتر اکبر بیات کارشون عالی هست و قرینه درمیاره و جای نگرانی نیست من خودم انجام دادم و راضی هستم 3میلیون هزینش میشه با بی حسی انجام میدن من انجام دادم و هیچ دردی متوجه نشدم مثل وقتی که میرید دندان پزشکی
پاسخ ها
Laleh
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
چند وقته عمل كردين ؟
علیرصا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
سلام چندماهه عمل کردید
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1397/01/04
سلام دوستان...دوبار عمل اتوپلاستی انجام دادم نتیجه صفر
الان تقریبا افسرده شدم روم نمیشه جایی برم.نمیدونم چیکار کنم.واقعا چرا این عمل مث عمل بینی جواب نمیده
ای خداااااااا
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1397/01/17
من می خوام عمل کنم اما نه پولشو دارم نه هم خانوادم راضین روز به روز دارم افسرده تر میشم نمیدونم چکار کنم تو رو خدا تورو اونی که قبولش دارین یه دکتر تو اهواز که کارش خوبه بگین باور کنین هیچ امیدی به هیچی ندارم
پاسخ ها
عمل كرده موفق
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
سلام
نگران نباش دوست من-منم مثل شما كلى اذيت ميشم تا٣٠سالگى اين مشكل رو با خودم يدك ميكشيدم-از اونطرفمم خونواده مم راضى نبودن خودمم كلى استرس داشتم-ولى بالاخره رفتم عمل كردم ولى قانع نشدم شهر خودم اهواز عمل كنم،رفتم اصفهان عمل كردم و خداروشكر الان بيش از٧ماه كه گذشته هيچ برگشتى صورت نگرفته،عملش هم بدون درد بود
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
سلام اهواز دکتر مددی نیا خودم اونجا عمل کردم
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/01/21
منم میخوام عمل کنم ولی میترسم
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/01/24
من دی ماه ۹۶ عمل کردم اولش همش ورم بود و هم دردناک بود (البته اگه چیزی بهش میخورد) هم زشت. واقعا نگران بودم الان با گذشت حدود چهار ماه تازه شکلشو نشون میده واقعا زیبا شدن گوش های من هم برجسته بودن و هم بزرگ. خدا رو شکر راضیم. دکتر هادی سرمست عملم کرد. ۵ میلیون هم گرفت. ضمنا مراقبت های زیادی هم میخواد هدبند تا ۶ ماه باید موقع خواب روی گوش باشه خیلی مهمه.
پاسخ ها
Laleh
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
دكتر سرمست خيلي گوشو به سر نميچسبونن؟شما الان راضي هستين
به Laleh
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
نه نمی چسبه کاملا طبیعی درمیاره. اوایل عمل ممکنه چسبیده باشه ولی بعداً 20% دوباره بر می گرده. من کاملا راضی هستم.
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1397/02/06
سلام دوستان یه دکتری که اتوپلاستی بلد باشه.اطمینان به کارش داشته باشید و هزینه پایین تو شهر مشهد اسمشو ادرسشو بدین.بخدا خسته شدم ازین گوشای مسخره خسته شدم ازین که همه چیم عالیه فقط این گوشافاتحه قیافموخونده
بروبکس اگه سراغ داشتید تو مشهد بگین
مرسییی
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/02/07
ببینید بچه ها اینا که میگن عمل ناموفقه اشتباه میگن من غضروفه گوشمو بریدم هیچ اصلا برنگشت و نخواهد گشت چون غضروف برداشته شده برید ب دکترتون بگید غضروفو بردارع دردم ک اصلا ندارم تا امپوله بی حسیو بهتون بزنن ترست میریزه همین هزینشم زیر۴تومنه
United Arab Emirates
12:20 - 1397/04/30
الهي بگردم همتون رو منم مشكل شماها رو دارم و همتون رو درك ميكنم از مشكلات خجالت كشيدن و مطرح كردن با خانواده من ٧ روز ديگه وقت عمل دارم با دكتر سروري تو مشهد چون يكي از دوستان تو كامنت گفته بودن كه راضين منم نتيجشو بهتون ميگم حتما بعد از عمل
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1397/05/10
خدایی .خدایی اینهایی که عمل گوش کردن بگن من میخوام کمک بگیرم
پاسخ ها
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
خدایی اینایی که عمل زیبایی گوش کردن کمک کنند مرسی
morteza
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
لدفا کمک کنید من عمل زیبایی انجام داده ام هیچکس نیست یه کمک کوچیک بهم‌کنه خسته شدم از خودم خدایی هر کس که انجام داده شماره میزارم مرسی اگه کمکم کنید مرسی
کورش
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
سلام من عمل کردم اصلا راضی نیستم بعداز چند ماه تقریبا بر میگرده از 100 درصد شاید 20 درصد بهتره می شه
سه بار عمل کردم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
با سلام خدمت اقا مرتضی گل.اقا من عمل کردم من این کارو انجام دادم تا حدود بیس روز عالیه بعد بیس روز تا دو ماه میشی همون اولی که بودی یه چی میگم گوش کن عمل نکن فک نکن عمل بینیه که خوب میشه تکو توک بد میشه.ن اصلا اینطور نیس اصلا به هیچ وجهه خوب نمیشه.
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1397/06/07
سلام منم نوبت عمل دارم هفته ی بعد دعا کنید انشالله که خوب شه حتما خبرشو میدم
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1397/06/08
از خانوما کسی عمل کرده ؟؟؟راضی بوده باشه
وکسی پیش دکتر ای چالوس عمل کرده ؟
پاسخ ها
سه بار عمل کردم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
نکن عمل نکن اول اینکه هیچ تغییری نمیکنی و بعد چن ماه عین عین عین اول میشی تازه بخاطر اینکه چن روزی گوشات خوب بوده بعد برمیگرده مثل اول میشه اعتماد به نفس میشه صفففففففر نکن خواهر من نکن.
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1397/06/13
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستانی که عمل اتوپلاستی رو دوس دارن....
اقا.خانوم.خواهر.برادر عزیز من عمل نکن.نکن.نکن.
من به عنوان یه شخصی که سه بار عمل کردم فهمیدم تنها عملی که جواب نمیده در هیچ صورت عمل اتوپلاستیه اونی هم که میگه راضیم یا هنو تو ماهه اوله یا هنو بخیه پاره نکرده یا دروغ و الکی میگه.منظور از بخیه پاره کردن این نیس که گوشتون حتما کشیده بشه به جایی طی چن وقت که گوش حالت ارتجاعی و دوست داره مثل اول بشه میزنه هم بخیه هارو پاره میکنه.شما هرکاری کنید باز گوش برمیگرده.
این از ما به شما.یا علی
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۶
شاید شما خیلی حساس هستید منم عمل کردم یک بار
ولی هیچ کدوم از مسائلی که می گید رو نداشتم
فکر می کنم یا شما دکترتون رو خوب انتخاب نکردین یا اینکه خودتون زیاد حساس هستید
آیا خانواده و اطرافیانتون هم با نظر شما موافق هستن؟
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1397/06/17
سلام آقای دکتر لاله گوشم از مادر زادی بسته هست آیا جراحی میشه پیش کدوم دکتر باید برام
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/06/30
یک دکتر برام معرفی کنید برای چپیه گوش یکی ازگوشام چپه نمیدونم چیکارکنم خیلی معذب میشم
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/07/05
سلام به همگی من ۵ ماه جراحی اتو پلاستی کردم دکتر کامل غضروف گوشمو بریده که قابل برگشت نیست من بسیار راضی هستم در تهران پیش دکتر هادی سرمست عمل کردم.
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
مريم خانم ايا گوشهاي شما هم مثل گوش كشتي گيرا شده؟؟؟منم پيش سومست عمل كردم و خيلي ميترسم ورماي داخل گوشم همينطور زشت باقي بمونه.اگه اينطوري باشن كه بازم بايد با موهام گوشامو بپوشونم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
چند ماه عمل کردین؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1397/07/18
۴۵۰۰
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
ممنونم
چقد زمان باید بگذره تا خوب بشه و اینکه من سرکار هستم ضایع نیست چقد باید مرخصی گرفت؟
اینکه میگن باید تا چن ماه هد بند زد دزسته؟
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/08/03
یکشنبه جراحی میکنن جمعه پانسمان سر برداشته میشه بعدش ۳ هفته یک هدبند نرم شبانه روز و بعدش ۲ ماه فقط شبها
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/11/02
سلام بعدعمل میشه کارسنگین کردمثلاسنگ کاری؟
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1397/11/06
سلام من این عملو انجام دادم بسیار راضیم هزینه هم۳۵۰۰شد دردهم نداره .فعلا هم برگشتی تو کار نبوده .اینجورم که من دیدم بخیه میزد فکر نمیکنم برگرده.دوستان من ۳۰سالمه بسیارم راضیم.ولی پیش دکتر حرفه ای برید که راصی باشید
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
شماره دکتر داری
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1397/12/05
سلام ..من یک برادر زاده 3 ساله دارم که هنگام تولد یه گوشش کامل تشکیل نشده ..بردن دکتر ..دکتر گفته که گوشش شنوایی داره و قرار بود در سن 5 یا 6 سالگی گوشش رو عمل کنن برای زیبایی ظاهری گوش..ولی چند وقت پیش یه دکتر دیکه برده بون ...دکتر بهشون گفتا هچه زودتر باید عمل بشه چون ممکن شنوایی اون یکی گوششم از دست بده..نظر شما چیه؟
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1398/01/02
سلام.کرمان کسی دکتر خوب سراغ داره واسه این عمل.آیا انجام داده.لطفا
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/02/04
سلام به همگی .من ۵ ماه پیش عمل کردم تا سه ماه ازار دهنده بود به خاطر ورم و چسبندگی زیاد به سر ولی بعدش هم طبیعی شد و هم حدودا ۲۰ درصد برگشت .پیش دکتر اکبری انجام دادم.تهران.
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1398/02/23
سلام من هم تقریبا دوهفته هست که عمل کردم نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر شده اما نظرات شمارو که خوندم کلی حالم گرفته شد با چه سختی بعده چن سال تونستم پول جور کنم که عمل کنم اگه قرار باشه بعده چن ماه برگرده که متاسفم واسه خودم و اون دکترم که اصلا از برگشت گوشام چیزی نگفت من یه دخترم تو این 24 سال که عمر کردم واقعا عذاب کشیدم هرجا رفتم روسریمو درنیاوردم میگفتن مگه کچلی؟!یعنی به شدت اعتماد به نفس ادمو میاره پایین امیدوارم که از هیچ کدوممون برنگرده
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
سلام.کجا عمل کردین
Belgium
10:23 - 1398/02/23
سلام شما که دوهفته پیش عمل کردید پیش کدوم دکتر و جای بخیه مشخص نیست یعنی معلوم نمیشه
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
من دوهفته قبل پيش دكتر سرمست تهران عمل كردم.دردش تا ديروز وحشتناك بود .....گوشم شبيه كشتي گيرا شده و ميترسم همينطور باقي بمونه.٢٤ساعته باي. هدبند ببندم كه خيلي سخته.كلا عمل سخت با كلي دردسره
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
هزینش چقدره؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/04/04
کاش منم پول داشتم
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/05/07
من ٣٠تير ٩٨با دكتر سرمست عمل كردم.بعد از عمل درد بسيار زياد ميشه و با ميكن هم كنترل نميشه كرد.كل سرو گردن و گوشها بخصوص پشت گوش ها به شدت درد ميكنه.خدا كنه نتيجه عملم خوب باشه با اين همه تحمل درد
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
ساره خانم بیا تل میشه بگید کجا عمل کردی الان چطور هستی
این آیدی تلگرام @azzoa9
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/05/18
من اهواز عمل کردم شکر خدا
تماس بگیرید سوال کنید یا بیایید تلگرام ج بدم
azzoa9@
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
دوهفته از عملم ميگذره.تازه از امروز درد كمتر شده.ولي داغون شدم حسابي.روزي ٤بار بايد يه نفر باشه براتون پماد بزنه پشت گوشا رو و ضدعفوني كنه.خيلي دردسر داره .ولي با همهي دردسراش باز برگردم به عقب عمل ميكنم چون خيلي اين سالها اذيت شدم بابت گوشهاي سابقم.فقط يه مساله اي اذيتم ميكنه و اونم شكستگياي غضروفي كه دكتر براي گوشهام انجام داد ...يمي از گوشهام شبيه گوش كشتيگيرا بر از برآمدگي شده.ميترسم همونطور بمونه
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1398/05/19
برید پیش دکتر مددی نیا اهواز
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1398/05/19
برید پیش دکتر مددی نیا اهواز
United Kingdom
23:05 - 1398/06/02
ساره خانم منم پیش سرمست میخوام برم، نگرانم فقط اگه امکان داره لطفا توضیح میدین چطوری بود
این ایدی تلگرامه@pejmansas
United Arab Emirates
01:45 - 1398/06/06
والا يك ماهه عمل كردم.اولا مراقبتهاي بعد از عملش خيلي دردسر داره....روزي ٤بار بايد با بتادين و گوش باكن اول پشت گوش يعني بخيه رو پاك كنم بعد پمادايي كه تجويز كرده بازم با گوش پاكن بزنم.كه البته به تنهايي نميشه حتما بايد يك نفر كمك كنه و انجام بده....هر ٦ساعت
دوما هميشه بايد هد بند بزنم كه خيلي سخته
سوما ورمي كه كرده واقعا زشته و اعصابم بهم ميريزه هربار عكس ميگيرمو ميبينم....نميدونم چرا اين حجم از ورم از بين نميره .من فقط دلم خوشه به گذر زمان.....
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
منم ورم کرده اما الان کم شده دو روز پیش بخیه رو کشید
اما راضیم از کار دکتر دیگه خدا کریمه
United Arab Emirates
01:46 - 1398/06/06
كلا پردردسره مخصوصا هفته ي اول...و خوبيش اينه كه صورتم تپل شده چون گوشها رفته عقب.اما متقارن نيستن كه سرمست همون روز اول گفت.در هر حال من به عقب برگردم باز هم عمل ميكنم چون واقعا گوشهاي برجسته منو عذاب ميدادن.الان از چهرم راضيم.اما خب دردسر داره ديگه.خدا كنه بعد از ٦ماه از نتيجه راضي باشم.من ٦ماه ديگه ميام حتما توضيح ميدم
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
کجا عمل کردین
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/06/10
من الان دوماهه ک عمل کردم
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/06/16
من تهران پيش دكتر سرمست عمل كردم.بخيه ها جذبي بود .يك ماه شده و ديروز منشيش گفت تا دوماه شبانه روز بزنم بعدش ديگه نميخواد هد ببندم.
پاسخ ها
فاطی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
الان چطورین؟اخه من شنیدم بخیه خوب نیس و غضرفو برداری اثرش داعمی هستش
دوبارعمل کردم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
از عملت راضی هستی ؟غضروفتو برداشتن ؟زشت و غیر طبیعی نشده ؟
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1398/07/28
بچه ها من خونمون اهوازه و 21سال سن دارم.تورو خدا اگ کسی دکتر خوبی سراغ داره معرفی کنه و اگ پیشش عمل کرده لطفا.خواهش میکنم خیلی دارم عذاب میکشم.
پاسخ ها
بهداد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
سلام
دوستان منم مثل خیلی از شما استرس داشتم اینکه عمل کنم خوب میشه نمیشه برمیگرده برنمیگرده و....ولی بالاخره بعد از سالها تصمیم رو عملی کردم و عمل کردم الان بیش از ۲سال که عمل کردم و راضی هم هستم من ساکن اهواز هستم،اون زمان که میخواستم عمل کنم دکترهای اهواز میگفتن باید بیهوش بشی ولی خب من میدونستم با بی حسی موضعی هم انجام میشه خلاصه تصمیم گرفتم برم اصفهان و بابی حسی موضعی(بدون درد!قبل عمل همش به سایت های مختلف مثل اینجا سر میزنم که دیدگاه ها روبخونم الان بعد از مدتها به ذهنم خطور کرد بیام اینجا و با پیام گذاشتنم ۱جورایی بهتون کمک کنم که به هدفتون برسید،با خیال راحت برید عمل کنید مطمئن باشین بعدها حسرت میخورید که چرا زودتر اقدام نکردید
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1398/10/27
من گوشم و عمل کردم،الان ۳ سالی میشه،نه برگشته و نه عوارضی داشته
دکتر من دکتر پورموسی از ساری بود
عالیییییی بود
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1398/10/30
تازه امروز عمل کردم خیلی درد دارم فعلا تا ببینیم بعدا چی میشه
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/10/30
عمل نکنید که پشیمون میشید بار اول پیش هیربد بهنام عمل کردم غضروف گوشمو برداشت گوشام باهم فرق داشتن داخل خیلی زشت و غیر طبیعی شد بار دوم هم رفتم پیش دکتر محمدعلی اکبری که خیلی ازش تعریف میکنن اونم بیشتر غضروف برداشت و خراب ترش کرد خلاصله که خیلی ناراحتم و اعصابم خرده دوباره عین همون زمانی که گوش برجسته داشتم با موهام گوشامو میپوشونم خیلی زشت شده کاش هیچوقت عمل نمیکردم و اعتمادبه نفسمو بالا میبردم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج