برگزاری نخستین جشنواره ملی فیلم های تبلیغاتی
۲۰۸
۰۲ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۶
۴ 
نخستین جشنواره اینترنتی فیلم های یک دقیقه ای با عنوان جشنواره ملی فیلم های تبلیغاتی برگزار می شود.
نخستین جشنواره اینترنتی فیلم های یک دقیقه ای با عنوان جشنواره ملی فیلم های تبلیغاتی برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ام بی ای نیوز، این جشنواره به صورت کاملا اینترنتی برگزار خواهد شد و تمامی بخش های جشنواره فیلم اعم از انتخاب فیلم، داوری توسط هیات داوران، داوری توسط تماشاگران و ... در وب سایت رسمی جشنواره فیلم های یک دقیقه ای برگزار می گردد.
این جشنواره سعی بر آن دارد تا با ایجاد فضایی جهت رقابت و نمایش فیلم های تبلیغاتی، نسبت به آسیب شناسی و بررسی میزان تاثیرگذاری آنها گام بردارد.
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی، اختتامیه این جشنواره در تاریخ اول مهرماه 89 برگزار خواهد شدو فیلم‌های تبلیغاتی تا حداكثر مدت زمان 60 ثانیه در سه بخش: فیلم‌های تبلیغاتی صنعتی، فیلم‌های تبلیغاتی آموزشی و فرهنگی و فیلم‌های تبلیغاتی اطلاع رسانی توسط 5 داور كه احتمالا 2نفر آنها از خارج كشور دعوت می‌شوند، مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت.
هرچند برگزار كنندگان این جنشواره اعلام كرده اند كه آپلود كردن فیلم‌ها، بررسی و انتخاب فیلم‌ها توسط هیئت انتخاب، داوری فیلم‌ها توسط هیئت داوران و مخاطبان، اعلام نتایج و برگزاری اختتامیه همگی به واسطه وب سایت رسمی جشنواره صورت خواهد گرفت؛ اما هنوز از اینكه این جشنواره توسط چه سازمان یا نهادی پشتیبانی می شود و بر اساس چه متدولوژی نسبت به ارزیابی فیلمها اقدام خواهند كرد اطلاعاتی در دست نیست.
 
منبع : ام بی ای نیوز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج