هر آنچه لازم است درباره «کاشت ابرو» بدانید
۲۲۷۴۶۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
۱۴ 
ابرو را می توان کاشت آن هم با "موهای طبیعی خود فرد"، یعنی تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته می شود و در ناحیه ابروهایش کاشت (پیوند) می شود که چهره شخص را زیباتر و جذاب تر می کند. دکتر داود مقامی به سوالات رایج در زمینه کاشت ابرو پاسخ می دهد.
آیا ابرو را می توان کاشت؟

بله، ابرو را می توان کاشت آن هم با "موهای طبیعی خود فرد"، یعنی بطور خلاصه در کاشت ابرو (یا پیوند ابرو) تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته می شود و در ناحیه ابروهایش کاشت (پیوند) می شود که نتیجه آن داشتن ابروهایی با موهایی طبیعی، قابل رشد و زنده است که چهره شخص را زیباتر و جذاب تر می کند.
 
چرا اکثر خانم ها اطلاع ندارند که می توانند ابروهایشان را بکارند؟

متاسفانه از یک طرف بدلیل عدم اطلاع رسانی کافی در مورد کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی خود فرد، که یک اقدام زیبائی و تخصصی – پزشکی می باشد و نیازمند مهارت فراوان پزشک می باشد و از طرف دیگر به دلیل وجود تبلیغات زیاد و غیر اصولی در مورد تاتو ابرو و هاشور ابرو که یک کار آرایشی است، موجب شده که بسیاری از خانمها در جامعه ما، برای رفع مشکلات ابروهایشان از جمله اصلاح فرم و مدل ابروهایشان یا پرپشت کردن ابروهای خود بجای انجام کاشت ابرو با موهای طبیعی خودشان در کلینیک های تخصصی پوست و مو، بدلیل عدم آگاهی یا وجود جوهای تبلیغاتی غلط، بعضا به اشتباه اقدام به تاتو کردن یا هاشور کردن ابروی خود در آرایشگاه ها نمایند که تعداد زیادی بعد از تاتو کردن ابروهایشان دچار پشیمانی زودرس می شوند.

علل پشیمانی بعد از تاتو کردن ابروها (هاشور ابروها) چیست؟

1- تاتوی ابرو یک نقاشی رنگی و مصنوعی روی صورت است.

2- تاتوی ابرو شکل ثابت و یکنواخت و خسته کننده دارد.

3- شخص هر روز بطور مکرر مجبور است روی تاتوی ابرویش را با مداد ابرو بکشد تا عیوب تاتوی ابروها را بپوشاند و این مداد کشیدن های مکرر کاری خسته کننده و ملال آور است.

آیا کسی که قبلا ابروهایش را تاتو کرده می تواند کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، حتی کسی که قبلا چندین بار تاتو ابرو کرده است و حالا به دلایل مختلف مثل فرم یکنواخت تاتو، عدم قرینگی تاتوها، تغییر رنگ دادن قسمتی از تاتو و ... هر روز مجبور است مداد ابرو روی تاتوی خود بکشد که یک کار خسته کننده است، می تواند روی تاتو (یا تاتوهای قبلی) خود کاشت ابرو با موهای طبیعی انجام دهد.

علل از دست داد ابروها چیست؟

1- شایعترین علت از دست رفتن موهای ابرو، تاتو کردن ابروهاست (بدلیل آسیب ناشی از ضربات سوزت تاتو به ریشه موهای ابرو)

علل دیگر نداشتن ابرو عبارتند از :

2- کندن ابروها با دست بدلیل وسواس یا عادت (تریکوتیلومانیا)

3- بیماریهای هورمونی مثل کم کاری یا پرکاری تیروئید

4- وجود بیماریهای پوستی مثل: لوپوس پوستی، سالک

5- آسیب به ابروها بر اثرضربه هنگام تصادف، سوختگی، ماده شیمیایی، برق گرفتگی و ...

6- شیمی درمانی، رادیو تراپی (اشعه درمانی)

7- کم پشتی مادرزادی ابروها (عدم رویش مادرزادی)

چه کسانی می توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

همه کسانی که ابروهای خود را از دست داده اند و هیچ یک از موارد منع انجام کاشت ابرو را نداشته باشند، می توانند کاشت ابرو را انجام دهند به شرط آنکه در جلسه مشاوره حضوری با پزشک هیچ یک از موارد منع انجام کاشت ابرو را نداشته باشند.

قبل از اقدام به کاشت ابرو مهمترین و اولین اقدامی که هر شخص باید انجام دهد چیست؟

مهمترین اقدام، مشاورهی حضوری با پزشکی است که تجربه و مهارت و دانش لازم را در زمینه کاشت ابرو، دارا می باشد. بطوریکه با گرفتن شرح حال کامل، معاینات کامل و آزمایشات لازم و ارزیابی علل از دست دادن ابروها و توضیح نحوه کاشت و بررسی توقعات و انتظارات بیمار که آیا واقع گرایانه می باشد یا نه؟ و همچنین با بررسی سایر موارد، در نهایت پزشکی که مهارت فراوان در زمینه کاشت ابرو دارد می تواند تشخیص دهد که شخص کاندید انجام کاشت ابرو می باشد یا خیر؟

چند نکته:

1- کسی که تریکوتیلومانیا دارد باید ابتدا توسط روانپزشک درمان شود

2- کسی که بیماری زمینه ای دارد که از علل ریزش ابرو می باشد، ابتدا باید بیماری زمینه ای او درمان شود.

3- کسی که ابرو های کم پشتی دارد و جهت پر پشت کردن ابروهایش مراجعه کرده است باید ابتدا داروی طبی جهت رشد ابروها تجویز شود و سپس در صورت عدم نتیجه، کاشت ابرو انجام گیرد.

ابرو چیست ؟ وظایف و نقش آن در صورت کدام است؟

ابرو عضویست در صورت که تنها از تعدادی مو تشکیل شده است. در طراحی و کاشت ابرو باید توجه فراوان به جهت های خواباندن موها در حین کاشت در نواحی (تاج – بدنه - دم) داشت. به طوری که در ناحیه تاج ابروها موها باید به حالت عمود و رو به بالا قرار بگیرد و در ناحیه تنه ابرو زاویه خوب موها به تدریج به سمت دم کم شود. نکته مهم در جهت خواب موها در ابروها این است که نه تنها در نواحی مختلف ابرو (تاج – بدنه - دم) جهت خواب موها متفاوت است بلکه در هر یک ناحیه خاص ابرو (مثل تنه ابرو) که زاویه خواب هر تار مو با موی کناری اش متفاوت است.

به مصداق شعر پر مفهوم: تو مو میبینی و من پیچش مو – تو ابرو من اشارت های ابرو باید بگوئیم واقعا کاشت ابرو کاری بسیار تخصصی است و باید فقط و فقط توسط کسانی که تجربه زیادی در این زمینه دارند انجام شود.

وظایف ابروها:

وظیفه اصلی ابروها عبارتند از حفاظت از چشم در مقابل:

1- الف)جریان رو به پایین عرق از پیشانی ب) تابش نور آفتاب

2- نقش ابروها در بروز احساسات و عواطف درونی می باشد.

3- نقش دیگر ابرو های نقش خاصی است که در زیبائی و جذابیت صورت در شخص دارد بطوریکه حالت و فرم ابروها در صورت هر شخص با توجه به سایر اجزای صورت به طور خاص بر اساس قوانین کاملا معین و مشخص در علم پزشکی زیبایی مشخص شده است.

کاشت ابرو


تقسیم بندی ابرو چگونه است؟

ابرو را به سه قسمت تقسیم می کنیم:

1- تاج ابرو (Head): ناحیه داخلی ابرو می باشد، طول آن حدود (5-10 میلی متر) می باشد. شکل تاج عموما چهار گوش و گاهی نیم دایره (گرد) است و تراکم موها در ناحیه تاج ابرو ها کم می باشد.

نکته: قسمت داخلی تاج ابرو معمولا کمی داخل تر نسبت به خطوط عمودی است که از گوشه داخلی چشم می گذرد. قرار دارد اما اگر این قسمت خیلی داخل تر باشد چهره فرد عصبانی و مسن به نظر می رسد و اگر خارج تر باشد چهره فرد زیباتر و جوان تر می شود

2- بدنه ابرو (سینه ابرو) (Body): ناحیه بین تاج و دم ابرو می باشد، طول آن 30- 25 میلی متر می باشد. پر تراکم ترین، پهن ترین و شاخص ترین قسمت ابرو می باشد.

3- دم ابرو (Tail): ناحیه انتهای ابرو می باشد. طول آن حدود 10 میلی متر می باشد. باریکترین و کم تراکم ترین قسمت ابرو است.

نکات مهم در طراحی ابرو:

طراحی ابرو حتما باید بر اساس اصول و قوانین استاندارد و مشخص شده در علم زیبایی (با توجه به فاصله ها و زاویه های ابرو با سایر اجزای صورت) انجام شود، آنگونه که برای هر فردی باید ابرویی با فرم و شکل خاص، طراحی گردد که بهترین فرم و مدل ابرو از نظر زیبائی شناسی برای آن فرد بخصوص باشد.

اصول حرفه ای و تکنیک های ظریف برای کاشت صحیح و علمی ابرو چگونه است؟

1- کاشت موها با زاویه خواب مناسب در هر ناحیه: در کاشت ابرو اصلی ترین نکته دانستن جهت خواب موها در نواحی مختلف ابروها میباشد اما این فقط کافی نیست بلکه توانایی خواباندن موها در نواحی مختلف ابروها در حین کاشت هم نیازمند مهارت و سال ها تجربه در زمینه کاشت ابرو دارد به گونه ای که:

الف: در تاج ابروها: زاویه خواباندن موها باید به سمت بالا (عمودی ) کاشته شود.

ب: در تنه ابروها: اولا: زاویه خواب موها باید حدود 50-60 درجه و به صورت خوابیده بر روی پوست کاشته شود (اگر به دلیل نداشتن مهارت و تجربه کافی، موهای تنه با زاویه خواب صحیح کاشته نشود، در آینده موهای ابرو به شکل سیخ سیخ و بد شکل رشد خواهد کرد)

ثانیا: در قسمت های بالای تنه ابرو: خواب موها باید حالت پایین و خارج کاشته شود و در قسمت های پایین تنه ابرو، خواب موها باید به سمت بالا و خارج کاشته شود

ج. در دم ابروها: موها با زاویه 10 درجه و مماس بر پوست کاشته شود.

2- انتخاب موهایی با قطر مناسب: نیاید از موهایی با قطر ضخیم استفاده شود بلکه باید از موهای نازک و با قطر خاص استفاده شود.

3- ایجاد کوچکترین منافذ در پوست جهت کاشت: منافذ ایجاد شده در پوست ناحیه ابرو باید با دقت فراوان و با استفاده از تکنیک های مدرن امروزی (کمترین قطر) را داشته باشد.

4- کاشت موهای ابرو با بیشترین تراکم: فاصله بین منافذ ایجاد شده جهت کاشت باید به قدری نزدیک به هم ایجاد شود که حاصل کاشت ما به صورت ابرویی با حداکثر تراکم باشد.

5- توجه میزان و درجه انحنای هر تار مو جهت کاشت: با دید میکروسکوپی و دقیق باید به طور ظریف به میزان درجه قوس هر تار مو و حتی جهت قوس آن توجه فراوان شود و بر اساس میزان انحنای هر تار مو، آن تار مو را برای کاشت در ناحیه خاصی از ابرو استفاده شود و این کار نیازمند نگاه دید بسیار دقیق و ظریف بین پزشک می باشد تا میزان ظرافت کاشت ابرو بیشتر و بیشتر شود.

نتیجه یک کاشت ابرو با تکنیک علمی و صحیح توسط یک پزشک با تجربه (خلق ابروئی با موهای طبیعی) می باشد آنگونه که : هیچ کس متوجه کاشت ابرو شما نخواهد شد.

در کاشت ابرو از موهای کدام ناحیه استفاده می شود و آیا این موها، موهای خاصی می باشند؟

در واقع کاشت ابرو مثل کاشت مو یک نوع پیوند بافت زنده است به همین دلیل در این پیوند ناحیه دهنده دونر (Donor) ناحیه پشت سر می باشد و ناحیه گیرنده ابروها می باشند. اما کاشت ابرو کاری بسیار تخصصی تر و ظریف تر در مقایسه با کاشت موی سر است. به این معنا که برای کاشت صحیح و اصولی ابرو که بعدا موهایش با خواب صحیح و درست رشد کند باید بسیار ماهرانه و حرفه ای بتوانیم فقط تعداد محدود و خاصی از موهای پشت سر فرد را که از نظر قطر مو، رنگ مو، میزان انحنای هر تار مو مناسب برایی کاشت در ناحیه ابرو می باشد انتخاب کنیم و بعد هر فولیکول مو را بطور ماهرانه و با خواب صحیح به آن ابرو درون منفذ بسیار ریزی که در پوست ابرو ایجاد کرده ایم قرار دهیم. ریشه این موهای انتقال یافته (پیوند شده) زنده می باشد و در ناحیه جدید (ابروها) شروع به رشد می کند.

آیا کاشت ابرو درد دارد؟

خیر، به هیچ وچه دردی ندارد. یعنی برای انجام کاشت ابرو از بی حسی موضعی استفاده می شود (مثل دندانپزشکی) و در طول مدت زمان کاشت، فرد در کمال بی دردی می باشد.

آیا برای کاشت ابرو نیاز به بی هوشی می باشد؟

کاشت ابرو با بی حسی موضعی انجام می شود و نیاز به هیچ نوع بی هوشی ندارد.

آیا کاشت ابرو نیاز به بستری شدن می باشد؟

خیر، کاشت ابرو به طور سرپائی انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد.

مدت زمان انجام کاشت ابرو چقدر می باشد؟

حدودا 1-4 ساعت، بسته به تراکم و ضخامت و طول ابروها، این زمان قابل تغییر می باشد.

چه زمانی بعد از کاشت ابرو، موهای کاشته شده شروع به ریزش می کند؟

حدودا 2 هفته بعد از کاشت ابرو، موهای ابرو تدریجا شروع به ریزش می کنند ولی نگران نباشید چون سریعا به جای هر ساقه مویی از ابرو که ریخته شود یک تار (ساقه) موی جدید و جوان رشد می کند چون این ریزش مربوط به ساقه موها می باشد (که روی پوست است) ولیکن ریشه موها (در زیر پوست) زنده و با برجا می باشند و با هر ساقه موئی که می افتد بلافاصله ساقه نو جدیدی شروع به رشد می کند.

زمان شروع رشد موهای کاشته شده در ابرو و زمان تکامل نهایی رشد موها در ابرو چه موقع می باشد؟

این زمان قانون خاصی ندارد شاید بتوان گفت از همان لحظه کاشت، موهای ابرو شروع به رشد می نماید. چون کاشت ابرو یک نوع پیوند بافت زنده است رشد این برو تا 3-6 ماه بعد از کاشت به اوج خود می رسد بطوریکه شکل نهایی ابروی کاشته شده را 9 ماه بعد بطور کامل می بینیم .

چه زمانی بعد از کاشت ابرو می توان ابروهای کاشته شده را رنگ نمود؟

حدودا 3- 6 ماه بعد از کاشت ابرو بنابر نظر پزشک می توان موهای ابرو را رنگ کرد.

آیا کسی که قبلا ابروی خود را تاتو یا هاشور کرده است می تواند کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، کسی که تاتو یا هاشور ابرو دارد می تواند روی این رنگ مصنوعی و نقاشی خسته کننده شده تاتو، کاشت ابرو با موهای طبیعی انجام دهد و به جای شک ابروی نقاشی شده و مصنوعی، ابرویی با موی طبیعی داشته باشد. البته باز هم متذکر می شویم که شرط اصلی برای کاندید بودن یا نبودن کاشت ابرو، در جلسه مشاوره حضوری با تشخیص پزشک می باشد.

آیا موهای ابروی کاشته شده مثل موهای سر بلند می شود؟

عموما روال اینگونه است که بتدریج با گذشت زمان سرعت رشد موهای کاشته شده کم می شود و منطبق با رشد موهای ابرو می شود. (یعنی رشد موهای کاشته شده به تدریج کم شده و سازگار با منطقه گیرنده ابرو می شود)

آیا کسی که در اثر تاتو یا پاک کردن تاتو، دچار اسکار در ناحیه پوست ابروهایش شده، می تواند کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، البته به شرط آنکه ابتدا (تست کاشت) توسط پزشک در ناحیه اسکار انجام شود و اگر بعد از انجام تست کاشت، مشکلی نداشته باشد می تواند کاشت ابرو انجام دهد.

کسی که در اثر تصادف یا سوختگی دچار اسکار در ناحیه ابروهایش شده است آیا می تواند کاشت ابرو انجام دهد؟

به شرط آنکه ابتدا (تست کاشت) برای او انجام شود و پاسخ این تست مثبت باشد می تواند کاشت ابرو انجام دهد.

آیا در کاشت ابرو موهای کاشت شده طبیعی و قابل رشد می باشد؟

بله، این موها طبیعی و قابل رشد می باشد چون ریشه این موها زنده و از موهای سر خود فرد می باشد.

آیا برای کاشت ابرو می توان از موهای شخص دیگری استفاده کرد؟

خیر، به هیچ وجه نمی توان از موهای شخص دیگری برای کاشت ابرو استفاده کنیم بدیهی است که کاشت ابرو چون یک پیوند موی طبیعی از موهای خود شخص به خودش (پیوند از موهای پست سر به ناحیه ابروی خودش ) است، سازگار و قابل انجام است ولی از سوی شخص دیگر به دلیل عدم سازگاری بافتی نمی توانیم برای کاشت ابرو استفاده کنیم.

اما امروزه در آرایشگاه ها از موهای شخص دیگری که به صورت آماده می باشد استفاده می کنند و آن ها را بر روی ساقه موهای ناحیه سر یا ابرو یا مژه بوسیله رینگ، گیره، کراتین، چسب یا حلقه هایی می چسبانند که نام این کار اکستنشن مو، ابرو یا مژه است نه کاشت مو، ابرو یا مژه، در صورتی که در کاشت ابرو یا کاشت موی طبیعی، ریشه موی خود شخص را زیر پوست ناحیه مورد نظر می کاریم نه روی ساقه بیرونی موها، البته اکستنشن عوارض فراوانی از جمله ریزش موی شدید، عفونتهای پوستی و ... به همراه دارد که در کاشت به هیچ وجه این عوارض مشاهده نمی شود

چه زمانی بعد از کاشت ابرو فرد می تواند به حمام برود؟

یک روز بعد از کاشت ابرو، فرد می تواند به حمام برود اما ناحیه ابروی خود را باید فقط با سرم شستشو دهد.

آیا بعد از انجام کاشت ابرو شخص می تواند به آرایشگاه برود؟

بله واضح است که اندک زمانی بعد از کاشت ابرو با نظر پزشک می تواند به آرایشگاه برود ولیکن نباید از موچین جهت اصلاح ابرو ها استفاده کند چون موچین باعث کنده شدن موها از ریشه می شود.

مدت زمان کاشت ابرو چقدر می باشد؟

بسته به میزان تراکم، پهنا و طول و تعداد تار موهای کاشته شده و ...، مدت زمان کاشت ابرو بین 1-4 ساعت متغییر می باشد


برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
United States
13:32 - 1394/11/28
چیزه خوبی هست ممنون ازاین برنامه
Germany
02:44 - 1395/02/28
ممنون از پستتون، یک سوال داشتم از شما، دم ابروهای من خیلی پایین بود و حدود ۱۰ سال هست که با تیغ یا موچین برشون میدارم و مداد میکشم. سوالم اینه که این امکان هست اون موهایی رو که با موچین برمیدارم تو حالت دلخواه بکارم؟ ممنون
Germany
02:45 - 1395/02/28
ممنون از پستتون، یک سوال داشتم از شما، دم ابروهای من خیلی پایین بود و حدود ۱۰ سال هست که با تیغ یا موچین برشون میدارم و مداد میکشم. سوالم اینه که این امکان هست اون موهایی رو که با موچین برمیدارم تو حالت دلخواه بکارم؟ ممنون
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1395/10/12
سلام . من برخلاف خیلی ها از کاشت ابروم خیلی راضی ام . فقط به دکتر بستگی داره که خودش بکاره نه دستیارش . من کلینیک ... رفتم . به همه پیشنهاد می کنم این کلینیک رو .
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
سلام عزیزم میشه لطف کنین آدرس کلینیکی رو که مراجعه کردین برام بفرستین ممنون میشم خانومی
منیرنقی خانی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
سلام عزیزم ممکنه آدرس اون دکترو به من هم بدین،باسپاس فراوان
Nstrn
United States
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
میشه ادرسو لطف کنیو
Nstrn
United States
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
شماره تلفونشونو میدید
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1395/10/19
میشه لطف کنید واسم وادرس وشماره تماس دکترتونو برام ایمیل کنیدمنم میخام بکارم
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1396/03/23
سلام من حدود ٣ماه ونيم هست كه كاشت كردم خيلي هم راضي هستم اما بي اندازه درد كشيدم داروهاي بي حسي خيلي موضع رو بي حس نميكردن و درد پشت سرم يك هفته وحشتناك بود الان خيلي از ترميم بخاطر درد ميترسم
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
واسه چی ترمیم؟اونم به این زودی؟
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1396/06/27
سلام منم میخوام کاشت ابرو انجام بدم لطفآ آدرس اون دکترتون رو برام ب ایملم میفرستین؟
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1396/12/11
دو هفته از کاشت ابروم میگذره
.چه چیزی یا سرمی استفاده کنم برای رشد سریعتر ابروهای کاشته شدم؟؟؟
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
ابروهاتون بعد از کاشت تابلو نشده و غیر طبیعی نیست؟؟؟
United Kingdom
12:41 - 1397/02/29
سلام ادرس دکتر رو برای من هم بفرستید
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1397/05/07
سلام‌من‌حدود‌یک‌سال‌ونیم‌که‌ابرو‌کاشتم‌ولی‌مثل‌ابرو‌حالت‌خوابیده‌نداره‌وسیخ‌سیخ‌مونده‌روغن‌های‌زیادی‌زدم‌ولی‌درست‌نشده‌مجبورم‌تند‌تند‌کوتاه‌کنم‌که‌‌بازهم‌بدتر‌میشه‌ممنون‌میشم‌راهنمایی‌کنید
United States
12:34 - 1397/08/28
با سلام من عمل تیرویید انجام دادم آیا امکان کاشت برای من هست؟
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1397/09/15
سلام ادرس دکتر کاشت ابرو رو لطف کنید
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1397/10/11
منم یکساله کاشتم اصلا راضی نیستم چون خیلی تابلو میشی دروغه درد نداره تا دوهفته بخیه پشت سرم درد میکرد حتی موقع جراحی سوزنایی که به تاج ابروم میزد انقدروحشتناک بود انگاررفتی اتاق بازجویی به خدا پشیمونم ابروهایی که میکارن اصلا تو خواب خودش رشد نمیکنه بلندکه میشن به سمت چشمات میفتن خدایی هروقت تجربشو کردین حرف منو درک میکنین اینایی که تعریف میکنن مطمئن باشین منشیای دکتران دارن تبلیغ میکنن عکسای سایتاشونم با فتوشاپه
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1397/10/23
من از نوجوانی ابروهامو میکندم وبه خاطر همین ابرو نداشتم وتتو کردم،الان اون چندمویی که توی ابرومه وقتی میخوان دربیان ورم میکنه ودر نمیان تا خودم به زور اونارو درآرم وهمین باعث زخم شدن ابروم میشه،خسته شدم ازبس ابروهام زخمه،۶۰ سالمه موهای پشت گوشم وپشتو نمیدونم سفیدن،آیا برای پیوند ابرو میتونم اقدام کنم، ممنونم اگه جوابمو بدین
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1397/10/23
با سپاس فراوان من بخاطر اینکه ابروهامو از نوجوانی میکندم مجبور به تتو شدم،الان که اون چندتارموی باقیمونده ابروم میخوان رشد کنن بصورت جوش ورم میکنند تا بزور درشون بیارم وهمین باعث زخم شدن همیشگی ابروهام هست،سنم ۶۰ساله وخسته شدم دیگه وفرصتی ندارم،موهام سفید شده،آیا میتونم پیوند ابرو انجام بدم،لطفا خواهشا راهنماییم کنید.باسپاس فراوان
United States
15:02 - 1397/10/25
ابروهایه من خیلی کم و نازک هست میتونم با کاشتن ابروهامو پهن کنم؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/12/05
سلام من ریزش مو وابرودارم آیا ممکن کاشت هست یا خیر

ممنونم
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1398/08/17
من کاشتم خوبه ولی باید ترتیب خواب ابرو رو مطالعه کنید بعد اقدام کنید .که میگه تاج به سمت مخالف خودش وسط به سمت بالا دم به سمت پایین رو متدکربشید انشا الله ابروهاتون خوب میشه عصه نخورید باتوکل به خدا اقدام کنید .درصمن قبل از کاشت از فردی که میخواد ابرو بکاره تحقیق کنید که امانور نباشه.وگرنه دیگه نمیشه کاری کرد
ولی مطمینن ار ابروی اول فردی که به هر دلیلی ابروهاش کم شده خیلی خیلی بهتر میشه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج