اعلام شرایط استفاده از معافیت سه برادری
۲۵۵۵۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۳
۱۲ 
مشمولانی که تا پایان چهارم فروردین ماه سال 91 واجد شرایط معافیت سه برادری بوده اند درصورت استمرار شرایط معافیت، تنها تا پایان شهریور ماه سال جاری فرصت دارند تا برای ثبت و رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.
خبرگزاری مهر: مشمولانی که تا پایان چهارم فروردین ماه سال 91 واجد شرایط معافیت سه برادری بوده اند درصورت استمرار شرایط معافیت، تنها تا پایان شهریور ماه سال جاری فرصت دارند تا برای ثبت و رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.

یکی از موارد اصلاح شده در قانون خدمت وظیفه عمومی معافیت سه برادری بوده که در این بین برخی از مشمولان که تا چهارم فروردین ماه سال جاری واجد شرایط معافیت بوده اند ممکن است به دلیل عدم آگاهی و یا برخی مشکلات نتوانسته باشند تا تاریخ مذکور درخواست خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی( پلیس +10) به ثبت برسانند.

درصورتی که همچنان واجد شرایط معافیت هستند با مساعدت سازمان وظیفه عمومی فقط تا سی ویکم شهریور ماه مهلت دارند تا درخواست خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) به ثبت رسانده و در این صورت برابرمقررات سال 90 به وضعیت آنان رسیدگی می شود.

باید به این نکته  توجه شود که مهلت در نظر گرفته شده (تا پایان شهریور ماه سال 91) صرفا به مشمولانی تعلق می گیرد که تا تاریخ چهارم فروردین ماه سال جاری واجد شرایط معافیت فوق باشند، یعنی سه برادر آنان دارای کارت پایان خدمت بوده یا احیانا اگر برادری در حین خدمت بوده تا پایان اسفند ماه سال 90 مدت خدمت وی بیش از 9 ماه سپری شده باشد.           
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج