موفق‌ترین‌ های تکنولوژی در سال 2015 را بشناسید
۲۸۱۹۶۰
۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
۹ 
در لیست قدرتمندترین افراد سال ۲۰۱۵ نام اشخاص سرشناسی به چشم می‌خورد که در بین آنها نام بسیاری از بزرگان دنیای تکنولوژی وجود دارد. افرادی چون خالق فیس‌بوک، بنیانگذار گوگل و ...
وب سایت برسام: در لیست قدرتمندترین افراد سال ۲۰۱۵ نام اشخاص سرشناسی به چشم می‌خورد که در بین آنها نام بسیاری از بزرگان دنیای تکنولوژی وجود دارد. افرادی چون خالق فیس‌بوک، بنیانگذار گوگل و ...

بیل گیتس (Bill Gates)

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

در لیست انتشار قدرتمندترین افراد، بنیانگذار مایکروسافت یعنی بیل گیتس در رتبه‌ی ششم قرار دارد. وی به همراه پل آلن ۴۰ سال پیش کمپانی مایکروسافت را راه‌اندازی کرد. هدف آنها این بود که بر روی میز هر فردی یک کامپیوتر باشد.

بیل گیتس ۶۰ ساله، اهل ایالات متحده آمریکا و ساکن همین کشور است. وی متاهل بوده و سه فرزند دارد. او همچنین ثروتمندترین فرد در دنیای تکنولوژی و فناوری بوده و دارنده‌ی مقام نخست در بین میلیاردرها در جهان است.لری پیچ (Larry Page )

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

نفر دهم در لیست افراد قدرتمند کسی نیست جز خالق گوگل، لری پیچ. وی اکنون مدیر عامل شرکت آلفابت می‌باشد.

لری پیچ ۴۲ سال سن داشته و اهل ایالات متحده آمریکا و ساکن همین کشور می‌باشد. وی ازدواج کرده و صاحب یک فرزند شده است. لری همچنین پنجمین فرد ثروتمند جهان در دنیای تکنولوژی و فناوری بوده و رتبه‌ی نوزدهم را در بین میلیاردرها در جهان به خود اختصاص داده است.جف بزوس (Jeff Bezos)

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

در لیست قدرتمندترین افراد در رتبه‌ی هفدهم، مدیر عامل و موسس فروشگاه اینترنتی آمازون، جف بزوس قرار دارد.

بزوس ۵۱ ساله و اهل ایالات متحده می‌باشد که در سیاتل اقامت دارد. او همچنین متاهل بوده و دارای چهار فرزند می‌باشد. بزوس در لیست ثروتمندترین افراد در سال ۲۰۱۵ در دنیای تکنولوژی و فناوری، رتبه‌ی سوم را به خود اختصاص داده و پانزدهمین میلیاردر جهان محسوب می‌شود.مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg)

فرد قدرتمند بعدی در این لیست کسی نیست جز خالق فیس‌بوک، مارک زاکربرگ. وی اکنون مدیر عامل شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک می‌باشد.

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

زاکربرگ ۳۱ سال سن داشته، متاهل بوده و به تازگی صاحب یک دختر شده است. او در بین ثروتمندترین کارآفرینان زیر چهل سال رتبه‌ی اول را به خود اختصاص داده است. وی همچنین چهارمین فرد ثروتمند در دنیای تکنولوژی و فناوری بوده و پانزدهمین میلیاردر جهان به حساب می‌آید.تیم کوک (Tim Cook)

در جایگاه بعدی این لیست نام مدیر عامل کمپانی اپل خودنمایی می کند: تیم کوک.

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

او ۵۵ سال سن دارد و اهل ایالات متحده می باشد. در آوریل ۲۰۱۲، تیم کوک به عنوان یکی از ۱۰۰ انسان تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.سرگئی برین (Sergey Brin)

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

فرد قدرتمند بعدی در دنیای تکنولوژی کسی نیست جز سرگئی برین. او در رده بندی افراد قدرتمند، مقام سی‌ام را از آن خود کرده است. سرگئی اکنون مدیر شرکت گوگل می‌باشد.

سرگئی برین ۴۲ ساله، اهل ایالات متحده بوده و دارای دو فرزند می‌باشد. او در دنیای تکنولوژی و فناوری ششمین فرد ثروتمند محسوب می‌شود و نفر بیستم در لیست میلیاردرهای جهان.مایکل دل (Michael Dell)

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

در رتبه ی پنجاه و نهم این لیست میشل دل قرار گرفته است؛ رئیس و مدیر عامل کمپانی Dell.

مایکل پنجاه ساله بوده و اهل ایالات متحده می باشد. وی متاهل بوده و دارای چهار فرزند است. همچنین او دهمین فرد ثروتمند در دنیای تکنولوژی و فناوری محسوب می شود و نفر چهل و هفتم جهان در لیست میلیاردرها در سال ۲۰۱۵ لقب گرفته است.ساتیا نادلا (Satya Nadella)

موفق ترین های تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ چه کسانی بوده اند؟

فرد شصت و یکم در لیست قدرتمندترین افراد کسی نیست جز ساتیا نادلا؛ مدیر عامل شرکت مایکروسافت. او به عنوان جایگزین استیو بالمر در چهارم فوریه ۲۰۱۴ میلادی این سمت را برعهده گرفت.

وی چهل و هشت ساله بوده و اهل ایالات متحده می‌باشد. ازدواج نموده و سه فرزند دارد. ساتیا نادلا در حیدرآباد هند چشم به دنیا گشوده و تحصیلات دانشگاهی خود را در آمریکا سپری کرده است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج