فحاشی وست به سوییفت
۲۹۸۱۷۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
۱۱ 
بین «کانیه وست» و «تیلور سوییفت» دوباره جنگ درگرفته است. اگرچه گزارش رسانه ها نشان می داد که در ماه های اخیر آرامش بین این دو خواننده حاکم است، کانیه وست در یکی از آهنگ های آخرین آلبومش به تیلور سوییفت فحاشی کرده و همین اتفاق جنگ دوباره را کلید زده است.
روزنامه هفت صبح: بین «کانیه وست» و «تیلور سوییفت» دوباره جنگ درگرفته است. اگرچه گزارش رسانه ها نشان می داد که در ماه های اخیر آرامش بین این دو خواننده حاکم است، کانیه وست در یکی از آهنگ های آخرین آلبومش به تیلور سوییفت فحاشی کرده و همین اتفاق جنگ دوباره را کلید زده است.

آخرین آلبوم وست، «زندگی پابلو» نام دارد اما چهارمین قطعه این آلبوم باعث شده است که طرفداران سوییفت به شدت نسبت به وست واکنش نشان دهند. این قطعه «مشهور» نام دارد و شوهر کیم کارداشیان در آن رسما به تیلور سوییفت فحاشی می کند.

فحاشی وست به سوییفت

وست در این قطعه به حادثه سال 2009 اشاره می کند که تیلور سوییفت در مراسم جایزه ام تی وی روی صحنه رفت و وست او را تحقیر کرد. وست در آن زمان معتقد بود که سوییفت استحقاق دریافت آن جایزه را نداشته است.

یک سال بعد از این اتفاق بود که وست رسما از سوییفت عذرخواهی کرد. با این حال «تی ام زد» نوشته است که ماه گذشته وست با سوییفت تماس گرفته و او را در جریان محتوای این ترانه خود قرار داده و گفته است که این تنها یک «شوخی» است. با این حال یکی از نزدیکان سوییفت گفته کانیه در آن تماس چیزی از محتوای ترانه نگفته است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج