وعده سرانه اینترنت 20 مگابیت بر ثانیه
۳۲۳۰۴۳
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
۱۳ 
نصرالله جهانگرد رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین کنفرانس وب پژوهی، «رسیدن به سرانه اینترنت ۲۰ مگابایت بر ثانیه از اهداف پیش‌بینی شده برای برنامه‌ی ۵ ساله ششم توسعه در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات» دانست.
پایگاه اطلاع رسانی وزارت ارتباطات: نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیدن به سرانه اینترنت 20 مگابیت بر ثانیه را از اهداف پیش بینی شده در برنامه‌ی 5 ساله ششم توسعه دانست. در صورت تحقیق این هدف شاهد جهشی بزرگ در صنعت اینترنت و دسترسی به شبکه خواهیم بود. همراه زومیت باشید.

نصرالله جهانگرد رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین کنفرانس وب پژوهی اعلام کرد: «رسیدن به سرانه اینترنت 20 مگابایت بر ثانیه از اهداف پیش‌بینی شده برای برنامه‌ی 5 ساله ششم توسعه در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات است.»


معاون وزیر ارتباطات: سرانه اینترنت ۲۰ مگابیت بر ثانیه هدف برنامه ششم

رییس سازمان فناوری اطلاعات گفت: «اقدامات و برنامه‌های متفاوتی تدارک دیده شده تا بتوان این هدف پیش‌بینی شده در برنامه 5 ساله ششم توسعه‌ی کشور را محقق کرد.»

به گفته جهانگرد، به زودی از دولت الکترونیک در بستر موبایل رونمایی شده و مردم ایران می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از طریق تلفن همراه و بدون نیاز به مراجعه به سازمان‌های اداری دریافت کنند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رشد پیش‌بینی شده در برنامه‌ی 5 ساله پنجم توسعه‌ی کشور را برای گردش مالی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات 20 درصد دانست. در حال حاضر بازگردش مالی این بازار به بیش از 38 هزار میلیارد تومان رسیده و بر اساس پیش بینی رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات این رقم به بیش از 44 هزار میلیارد تومان می‌رسد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج