انریکه: برای جشن کمی پیر شده ام
۳۲۸۷۹۱
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵
۱۹ 
سرمربی بارسلونا از یک فصل دشوار و استحقاق تیمش برای قهرمانی مجدد در لالیگا گفت.
خبرگزاری تسنیم: لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، برتری 3 بر صفر منجر به بیست و چهارمین قهرمانی تیمش در لالیگا مقابل گرانادای میزبان را نتیجه استحقاق بالای تیمش  در پایان یکی از دشوارترین فصول لیگ داخلی اسپانیا دانست.

 او درباره بازی و فصل تیمش گفت: نمی‌توانید پس از قهرمانی در لیگ داخلی ادعا کنید فصل بدی را پشت سر گذاشته‌اید زیرا برای بردن رقابتی مستمر مانند لیگ باید استمرار فراوانی داشته باشید.قهرمانی در لیگ نشان‌دهنده سطح بالای تیم شماست. اگر فکر می‌کنید فصل بدی داشته‌اید، باید لیگ را فراموش کنید! حالا وقت لذت بردن از قهرمانی است.رقایت دشواری پیش رو داشتیم و حسابی اذیت شدیم.

انریکه از هواداران چنین خواهشی کرد: از طرفداران تیم می‌خواهم به شیوه خودشان در خیابان جشن بگیرند اما به شکلی کاملا مدرن.ما استحقاق قهرمانی را داشتیم چون از لحظات دشوار فصل سربلند بیرون آمدیم.

 او درباره شایعات موجود درباره چمن خراب ورزشگاه گرانادا گفت: در این کشور شایعه همیشه نقش پررنگی داشته است.فقط در یکی از بازی‌هایی که شکست خوردیم، زمین خشک بود و در سایر اوقات شکل طبیعی داشت.گل دوم ما به خاطر خشکی زمین حاصل شد.به همین دلیل دنی آلوس به خوبی توانست توپ را کنترل کند.در 46 سالگی اندکی پیر شده‌ام اما بازیکنان جوان من آمادگی یک جشن بزرگ را دارند!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج