پخش ربنای شجریان خواست ملی است
۳۳۵۹۷۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
۳۵ 
نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس دهم گفت: من امیدوارم، آرزو می‌کنم و بسیار علاقه‌مندم که انشالله اولین روزه امسال ماه رمضانم را حتما با شنیدن آوای دل‌نشین ربنای استاد شجریان باز کنم.
ایلنا: صداوسیما رسانه‌ای ملی است، یعنی باید منعکس‌کننده دیدگاه‌ها، خواسته‌ها، نظرات، منویات و علایق کل یک ملت باشد و صداوسیما در این حوزه کمی نیازمند اصلاح و ترمیم است.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس دهم گفت: من امیدوارم، آرزو می‌کنم و بسیار علاقه‌مندم که انشالله اولین روزه امسال ماه رمضانم را حتما با شنیدن آوای دل‌نشین ربنای استاد شجریان باز کنم.

اردشیر نوریان با اشاره به تغییر رئیس سازمان صداوسیما، گفت: صرفا رفتن آقای سرافراز و آمدن آقای عسکری به عنوان رئیس جدید صداوسیما، حلال همه مسائل این سازمان نیست؛ بلکه آنچه باید تغییر کند رویکرد حاکم بر فعالیت‌های صداوسیما است.

او تاکید کرد: صداوسیما رسانه‌ای ملی است، یعنی باید منعکس‌کننده دیدگاه‌ها، خواسته‌ها، نظرات، منویات و علایق کل یک ملت باشد و صداوسیما در این حوزه کمی نیازمند اصلاح و ترمیم است.

نوریان ادامه داد: اگر از من بپرسید تا حالا صداوسیما «رسانه ملی» بوده، می‌گویم نه به صورت کامل. اگر بپرسید در آینده می‌شود؟ می‌گویم امیدوارم، من به این امید، امیدوارم.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس دهم با طرح این سوال که «حالا اینکه آقای عسکری می‌تواند این تحول را ایجاد کند یا خیر؟»، گفت: باید منتظر باشیم ببینیم آیا علی عسکری، بر اساس رویکردهای محمد سرافراز می‌خواهد حرکت کند؟ اگر اینطور باشد، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. یک شخصی رفته و یک شخص دیگری آمده و فرقی هم نمی‌کند.

اردشیر نوریان با تاکید بر اینکه منتظر تحول در صداوسیما هستیم، تصریح کرد: امیدوارم آقای عسکری رویکردها و جهت‌گیری کلی را در صداوسیما عوض کند و انشالله این اتفاق بیفتد.

او همچنین با اشاره به رابطه دولت یازدهم با صداوسیما، گفت: یکی از وظایف ذاتی رسانه ملی، مدیریت رابطه افکار عمومی با دولت است و باید بپذیریم که در گذشته، این مدیریت چندان موفق نبوده است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به بطن جامعه هم که نگاه کنید؛ می‌بینید که مردم هم این حس را دارند و گاهی هم بیان می‌کنند که این فاصله بین دولت و رسانه ملی وجود دارد.

نوریان با تاکید بر اینکه هم منافع ملی و هم خواست عمومی ایجاب می‌کند که فاصله صداوسیما با دولت هر روز کم‌تر و کم‌تر شود، گفت: البته فراموش نکنیم که رسانه ملی یک نقش نظارتی و انتقادی هم دارد و از آن نقش هم نباید غافل شویم.

او خاطرنشان کرد: البته گاهی این نقش انتقادی و نظارتی آنقدر پررنگ یا گاهی جهت‌دار می‌شود که به این فاصله، دامن می‌زند و معتقدم باید آن را اصلاح کرد.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس ادامه داد: اینکه انتظار داشته باشیم رسانه ملی نقش نظارتی خود بر عملکرد مسئولان اجرایی را کنار بگذارد توقع درستی نیست، اما در آنجا که این نگاه نظارتی آنقدر غلیظ و گاهی جهت‌دار و سلیقه‌ای می‌شود، توقع اصلاح است و امیدواریم آقای عسکری این اصلاح را در صداوسیما انجام دهد.

وی یادآور شد: من امیدوارم، آرزو می‌کنم و بسیار علاقه‌مندم که انشالله اولین روزه امسال ماه رمضانم را حتما با شنیدن آوای دل‌نشین ربنای استاد شجریان باز کنم.

این نماینده مجلس؛ پخش صدای ربنای محمدرضا شجریان را یک خواست ملی دانست و اظهار امیدواری کرد صداوسیما که خود را در جایگاه رسانه ملی قرار می‌دهد به خواست ملی مردم ایران نیز توجه داشته باشد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1395/03/13
خواست ملی؟؟؟؟ این آقا بهتره از طرف خودش حرف بزنه ... من که ترجیح میدم دم اذان صدای قرآن بشنوم تا ربنای شجریان .... چرا با همه چیز اینقدر صفر مطلق یا صد مطلق رفتار میشه؟ اه
هر چیزی جای خودش دیگه ... همین مونده ماه رمضون رو هم سیاسی کنن
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1395/03/13
لطفا ربنای شجریان را پخش کنید
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1395/03/13
دلم برا ربناهاش تنگ شد کاش پخش بشه
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1395/03/13
رمضان بدون شجریان صفا نداره
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1395/03/13
شجریان که چه کارهانکرد تا صداوسیما صداشو پخش نکنه،حالا این نماینده کاسه داغتر از آش شده.
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1395/03/13
فعلاکه صدا وسیمای ملی نداریم چون صداوسیما میلی است!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1395/03/13
بیخود میکنی میگی درخواست ملی وطن فروش خائن معلوم نیست چه نیت شومی داری خوب یه دفعه بگو گوگوش برات بیاد بخونه درخواست ملی .....خدایا اینا دیگه کین کی تو رو تایید کرده اخه
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1395/03/13
شجریان خودش شان ربنا خواندن را رعایت نکرد
خواست اسلامی ما عدم پخش صدای سرشار از دو رویی ایشان است
Canada
22:14 - 1395/03/13
من فکر میکنم بعثیها منی جملات رانمیدانن هر چه دلشا میخواهد عنوان میکنن شجریان چه وطن فروشی کرده دقت کنید بایستی طوری باهنرمندامان برخود کنیم همیشه جذاب باشیم تا دف کننده
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1395/03/14
کی گفته خواست ملی.
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1395/03/14
چرا نظر من را ثبت نکردید.شما دیگه چرا؟فکر نمیکنم حرف بدی زده باشم
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/03/14
سانسورهم به اینجارسیده اگه قراره اینجابیطرف چاپ نکنین شماهم دست کمی ازرسانه میلی ندارین اونایی که باقصدوغرض به استادشجریان میگویندخائن خودشان راپشت نقاب پنهان کرده انداگرازمردم جامعه آمارگرفته شودبه جرات میتوانم بگویم نوددرصدمردم ایشان رابه عنوان استادآوازایران قبول دارندوده درصدباقیمانده کسانی هستندهرکجامنافعشان به خطربیفتدسروصداراه می اندازندشجریان تنهاهنرمندی بوده که همراه دل مردم بوده واسلام هیچ وقت نگفته هرکس هرتفکروهرعقیده ای داشت بایدمحاکمه شودبایدازصداهایی که درتعالی انسانیت ومعنویت اثرگذاراست استفاده شود.
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1395/03/15
خواست ملی از شمابه عنوان نماینده مردم تلاش در جهت رفع مسایلی مثل بیکاری جوانان،مسکن و حفظ عزت و اقتدارملی و.....است نه یک مسیله جزیی وعوام فریبی مثل پخش ربنای شجریان.باپرداختن به این موضوع سعی در فرار از ایفای وظایف اصلی خودنباشیدلطفا.
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1395/03/16
ازاینکه جناب شجریان در سفرخارج از کشور درشبکه های دشمنان انقلاب حاضر گردیده و مطالبی بیان داشته قابل دفاع نیست لیکن تردد ایشان هم به هیچ عنوان صحیح نیست هنوز آوای دلنشین ایشان (ازخون جوانان وطن لاله دمیده ) تاابد درذهن ها باقی خواهد ماند . با اجازه از همه عزیزان منتقد من بسیار خرسند می شوم صدای ربتا جناب شجریان را در پیش هنگام اذان مغرب شنوا باشم . امیدوارم این امر محقق گردد.
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1395/03/18
یادمه بچه که بودم به عشق ربنای استاد شجریان و همپا شدن با بزرگها بر سر سفره افطار مینشستم و روزه را باز میکردم
ایشان فرد بزرگواری است و تقاضای عموم مردم اینست که فضا برای خواندنشان باز گردد.
اگر صدا و سیما به تقاضای مردم اهمیت میدهد یک رفراندوم برای پخش این صوت ملکوتی بگذارد.
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1395/03/19
چرا خواست خودت رو به نام خواست ملی قالب میکنی،اونی که ربنا میخونه نباید دست در گردن یه ی حجاب عکس بندازه
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1395/03/20
.
ربنایت را بخوان تا وا کنم افطار را
با صدایت بر لبم جاری کن استغفار را

روزه داران منتظر ، تا ربنا را سر دهی
رد نکن استاد ما، این خواهش و اصرار را

مردم این سرزمین مشتاق آواز تو اند
پس دریغ از ما نکن آن مخزن الاسرار را

صوت زیبایت کماکان بین مردم ماندگار
قلب مردم می پرستد شخص مردم دار را

گر چه میدانم به پایت سنگ بسیاری زدند
بی گمان طی می کنی این راه نا هموار را

غم مخور استاد من گر زخم کاری میزنند
می درد شمشیر تیز ، اول سپه سالار را

ربنایت را بخوان تا حالمان بهتر شود
چونکه کامل میکند هر سفره ی افطار را.
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/03/21
استادشجریان وطن پرست واقعی است وهمه دوستش دارن
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1395/03/21
اینکه صدا و سیما باید انعکاس دهنده کل جامعه باشد ، شکی نیست ولی همین نیم بند نگاه انتقادی بر عملکرد دولت هم متأسفانه نه تنها مؤثر واقع نشده بلکه با واکنش تند دولتمردان مواجه شده !
دولتمردان ما متأسفانه اگر تمام ساعات ازش تمجید شود ولی با یک نقد برآشفته میشود و یا حداقل بجای پاسخگوئی درصدد توجیه برمیاد
در مورد پخش ربنا آقای شجریان : اولأ خود ایشان رسمأ خواستار عدم پخش صدایشان از صدا و سیما شدند و حتی در این رابطه علیه صدا و سیما اقامه دعوی کردند ثانیأ ایشان از هنر و صدایشان سیاسی کاری فرمودند
ولی حالا میگویند که ربنا متعلق به مردم است !؟
تا دیروز مال مایملک ایشان بود ولی حالا...
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/03/23
استادشجریان وطن پرست واقعی است وهمه دوستش دارن.
شجریان که ازاول انقلاب باسرودهای انقلابی وموسیقی اصیل ایرانی دل میلیونهاایرانی راشادکرده حالاشده خائن
وخیانت کار.انصاف هم خوب چیزی است.اکثریت مردم
درخواست پخش ربنای استاد دارن پس چراسیماپخش نمیکنه .عجیبه چراهمیشه کیهان به کسانی که محبوب مردم هستن گیر میده.
-
12:45 - 1395/04/06
تخریب کردن کار خوبی نیست از بس که حرف دروغ و غیره شندیم باور بفرمایید در بین دو راهی قرار گرفتیم نمدانیم چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ به جای آین همه تهمت و افترا به فکر پیشرفت کشور باشید...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج