پایان انزوای بوش
۳۴۲۲۸۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
۲۰ 
به گفته دوستان جورج بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا مرتبا از سوی دوستان جمهوری‌خواهش مورد تماس قرار می‌گیرد تا به نامزدهای این حزب در انتخابات سنا کمک کند.
خبرگزاری ایسنا: به گفته دوستان جورج بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا مرتبا از سوی دوستان جمهوری‌خواهش مورد تماس قرار می‌گیرد تا به نامزدهای این حزب در انتخابات سنا کمک کند.

جورج بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا قصد داشت تا همچنان به انزوای سیاست ادامه دهد اما به گفته دوستانش، نامزدهای جمهوری‌خواه برای سنای آمریکا از او مکررا درخواست کمک می‌کنند.

در نتیجه بوش یک عملیات نجات را به منظور حفظ اکثریت نسبی جمهوری‌خواهان در سنا آغاز کرده است. بسیاری از اعضای حزب نگران‌ هستند که با ورود دونالد ترامپ به عرصه انتخابات ریاست جمهوری، قدرت آنها تضعیف شود. جمهوری‌خواهان تنها 54 کرسی از مجموع 100 کرسی سنا را در دست دارند.

به گفته دوستان بوش، او در ابتدا اصلا تمایلی نداشت که پس از گذشت هشت سال از پایان ریاست جمهوری‌اش به عرصه سیاست بازگردد. بوش تاکنون در مراسم‌های جمع‌آوری پول برای سناتور جان مک‌کین از ایالت آریزونا و سناتور کلی آیوته از ایالت نیوهمپشایر شرکت کرده است.

وی همچنین قصد دارد به سناتورها راب پورتمن از ایالت اوهایو، ران جانسون از ایالت ویسکانسین و روی بلانت از ایالت میسوری کمک کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج