در تلویزیون رابطه جای ضابطه را گرفته است
۳۴۲۹۹۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
۱۶ 
امیرجلالی:
مریم امیرجلالی درباره وضعیت این روزهای تلویزیون و روزهای پیش‌رو، ابراز امیدواری کرد جعبه جادو بتواند جوابگوی همه مخاطبان در سراسر ایران شود.
خبرگزاری ایسنا: مریم امیرجلالی درباره وضعیت این روزهای تلویزیون و روزهای پیش‌رو، ابراز امیدواری کرد جعبه جادو بتواند جوابگوی همه مخاطبان در سراسر ایران شود.

در تلویزیون رابطه جای ضابطه را گرفته است

این بازیگر که این روزها فعالیتی در تلویزیون ندارد، در گفت‌وگو با ما در ادامه گفت: امیدوارم روزی برسد که تلویزیون خواسته‌ مردم را عملی کند و سریال‌های خوب بسازد؛ سریال‌هایی همچون «هزاردستان»، «امیرکبیر»، «سلطان و شبان» و «کمال‌الملک»؛ این سریال‌ها کجا رفتند؟ امیدواریم تلویزیون بار دیگر چنین سریال‌هایی بسازد. او درباره‌ تغییرات مدیریتی در تلویزیون مطرح کرد: امیدوارم روزی جعبه جادو ما جوابگوی مثبتی برای مخاطبان باشد و دیگر هیچ بازیگری با خفت و خواری به شبکه‌هایی که اصلا آن‌ها را قابل نمی‌دانیم، هجرت نکند.

این بازیگر درباره اینکه آیا پیشنهادی از سوی تلویزیون برای حضور در مجموعه‌های تلویزیونی داشته است، گفت: به هیچ عنوان پیشنهادی نشده است. یک زمانی دوست داشتیم کارهای خوبی برای تلویزیون بسازیم و سرکارها با تمام انرژی به دنبال این بودیم که دل مردم را شاد کنیم، اما در حال حاضر تلویزیون جای کسانی شده است که براساس رابطه در آن حضور دارند نه ضابطه. امیرجلالی سپس تصریح کرد: مدیر فقط این نیست که مدیر باشد، مدیر باید نیاز مخاطب را برآورده کند. مدیر باید با هنرمندان، برنامه‌سازان و دست‌اندرکاران به گفت‌وگو بنشیند و تصمیم بگیرد چه برنامه‌هایی قرار است اجرا شود، چقدر کارها قرار است تقسیم شود.

او سپس بیان کرد: متأسفانه بازیگران در تلویزیون تکراری شده‌اند و مخاطب از این شرایط راضی نیست؛ چرا مخاطبان باید پای سریال‌های ماهواره‌ای بنشینند که در آن جز خیانت چیز دیگری نمایش داده نمی‌شود.

جلالی در پایان سپس با یادآوری سریال‌هایی که در آن ایفای نقش کرده است، از جمله «خانه به دوش»، «چهاردیواری»، «ترش و شیرین» و … گفت: مخاطبان هنوز هم که هنوز است، زمانی که این مجموعه‌ها از تلویزیون بازپخش می‌شود آن‌ها را دنبال می‌کنند، چرا که کارهای موفقی بوده‌اند. اگر جز این بوده باشد، چرا این مجموعه‌ها را بازپخش می‌کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج