گوگل سرعت اینترنت‌‌تان را چک می‌کند
۳۴۷۲۸۳
۱۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
۱۸ 
اگر سیستم گوگل راه بیافتد، دیگر فقط کافی است برای مثال در این موتور جستجو، عباراتی مثل Check Internet Speed یا Internet Speed Test را جستجو کنید؛ خود گوگل سرعت اینترنت‌تان را چک می‌کند و نتیجه را در مقابل‌تان می‌گذارد.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: احتمالا برای‌تان پیش آمده است تا بخواهید سرعت اینترنت‌تان را آزمایش کنید. مطمئنا در اولین حرکت به گوگل رفته‌اید و عبارت "تست سرعت اینترنت” را جستجو کرده‌اید. معمولا اولین نتیجه‌ای که مقابل‌تان گذاشته می‌شود هم وب‌سایت Speed Test است. گوگل برای اینکه از این رفتار معمول کاربران استفاده‌ای کرده باشد، خودش قصد به راه انداختن قابلیتی برای تست سرعت گرفته است.

گوگل سرویس تست سرعت اینترنت به راه می‌اندازد

اگر سیستم گوگل راه بیافتد، دیگر فقط کافی است برای مثال در این موتور جستجو، عباراتی مثل Check Internet Speed یا Internet Speed Test را جستجو کنید؛ خود گوگل سرعت اینترنت‌تان را چک می‌کند و نتیجه را در مقابل‌تان می‌گذارد. حرکت جدید گوگل، ممکن است در پاسخ به راه اندازی سرویس Fast.com باشد.

نت‌فلیکس که بزرگترین سرویس ارایه‌دهنده‌‌ی فیلم و سریال به صورت آنلاین است، وب‌سایت Fast.com را برای تست سرعت کاربران راه انداخته است. چک سرعت اینترنت با استفاده از وب‌سایت Fast.com به سادگی نوشتن نام این وب‌سایت است؛ وارد سایت می‌شوید و پس از چند لحظه و به صورت خودکار، سرعت اینترنت‌تان را در قالب رقم‌هایی بزرگ در مقابل‌تان می‌بینید.

هنوز نمی‌دانیم گوگل دقیقا چه برنامه‌هایی در سر دارد و سرویس تست سرعت اینترنت‌اش، کی قرار است راه بیافتد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج