«سد معبر» حامد بهداد و باران کوثری
۳۵۰۷۸۶
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
۱۰ 
پیش‌تولید فیلم سینمایی “سد معبر” به کارگردانی محسن قرایی و تهیه‌کنندگی بهمن کامیار از چندی قبل آغاز شده است و در حال حاضر بازیگران این اثر سینمایی مشغول دورخوانی و تست گریم هستند تا به زودى مقابل دوربین این اثر ظاهر شوند.
وب‌سایت فیلم نیوز: پیش‌تولید فیلم سینمایی "سد معبر” به کارگردانی محسن قرایی و تهیه‌کنندگی بهمن کامیار از چندی قبل آغاز شده است و در حال حاضر بازیگران این اثر سینمایی مشغول دورخوانی و تست گریم هستند تا به زودى مقابل دوربین این اثر ظاهر شوند.

” سد معبر ” به زودى کلید مى خورد

در این فیلم باران کوثری و حامد بهداد دو بازیگر اصلی هستند که در مقابل آنها نادرفلاح، نگار عابدی به ایفای نقش خواهند پرداخت، همچنین بهرنگ علوی دیگر بازیگر این اثر سینمایی است که احتمال عدم همکاری وی با این پروژه به علت حضور او در سریال "یکتا” به گوش می‌رسد.

پیش از این جهانگیر کوثری تهیه‌کنندگی "سد معبر” را بر عهده داشت که گویا این تهیه‌ کننده از ادامه تولید این پروژه انصراف داده است و اکنون تهیه‌کنندگی دومین فیلم محسن قرایی را بهمن کامیار بر عهده دارد. همچنین نویسندگى فیلمنامه نیز بر عهده سعید روستایى بوده است

فیلم سینمایی "سد معبر” دارای موضوعی اجتماعی است که فیلمبرداری آن به صورت کامل در تهران انجام خواهد شد و همانطور که از سابقه سعید روستایی نویسنده فیلمنامه این فیلم با ساخت "ابد و یک روز” پیداست باید منتظر اثری متفاوت از محسن قرایی بود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج