ایرانی‌ ها در تایلند هم صندلی شکستند!
۳۵۷۴۴
۲۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۹
۱ 
درجریان دیدار تیم ملی فوتسال ایران و پاناما در گیری بین تماشاگران حاضر دراستادیوم به وجود آمد که معاون انضباطی فیفا با ارسال نامه ای به ایران ، از مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص این اتفاق توضیح خواست.
سایت فدراسیون فوتبال: درجریان دیدار تیم ملی فوتسال ایران و پاناما در گیری بین تماشاگران حاضر دراستادیوم به وجود آمد که معاون انضباطی فیفا با ارسال نامه ای به ایران ، از مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص این اتفاق توضیح خواست.

به گفته امیرحسین پور محمد – مدیر رسانه ای تیم ملی، خوزه رودریگو- معاون انضباطی فیفا با ارسال نامه ای به ترابیان و فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که بین 15 تا 20 تماشاگر درگیری به وجود آمده و 2 نفرهم دستگیر شدند و 2 صندلی علاوه بر خسارات وارد شده به استادیوم، شکسته شده است.

این عمل بر اساس آئین نامه کمیته انضباطی تخلف مسلم بوده و عواقب آن با توجه به بند 7 این آئین نامه به فدراسیون ایران مربوط می شود و مطمئنا در نشست کمیته انضباطی این بحث مورد بررسی قرارخواهد گرفت و فدراسیون ایران تا 22 آبانماه مهلت دارد تا در خصوص این اتفاق توضیحات خود را ارائه کند.


عباس ترابیان-رئیس کمیته فوتسال گفت: اتفاقات رخ داده در حاشیه دیدار ایران و پاناما را به خوبی توضیح دادم و اعلام کرده ام که هیچ کدام از طرفداران حاضر در سالن به همراه تیم ملی ایران وارد تایلند نشده بودند و آنها مقیم تایلند هستند و مثل تماشاگران تایلندی وارد ورزشگاه شدند و از تیم ملی ایران حمایت کردند ، بر همین اساس ما نباید پاسخگوی این اتفاق باشیم.

ما هم از اتفاقاتی که در حاشیه این دیدار رخ داد صدماتی را دیدیم چرا که این اتفاقات پشت نیمکت تیم ملی شکل گرفت و بیشترین صدمات را ما متحمل شدیم.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:36 - 1391/08/20
نمی دونم چرا برخی ها این قدر بی فرهنگند .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:01 - 1391/08/20
ایا ادم به خاطر یه مسابقه باید انقدر تحت تاثیر قرار بگیره که دعوا کنه وصندلی بشکونه؟! متاسفم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:22 - 1391/08/21
درسته که داور کور بود و مشتی که بازیکن وحشی پاناما زد رو ندید ولی بعضی از ایرانی ها با این کارهاشون نشان میدن که چیزی از اون بازیکن پانامایی کم ندارن!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج