قربان زاده: بازیگر «نهنگ عنبر۲ » هستم
۳۶۷۵۵۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
۱۳ 
علی قربان زاده که این روزها کمتر در قاب تصویر ظاهر می شود در صحبتی کوتاه درخصوص فعالیت های اخیر خود به ما گفت:«برای فیلم سینمایی «سلکشن رویا»(نهنگ عنبر۲) با سامان مقدم همکاری می کنم.» قربان زاده در قسمت اول فیلم سینمایی«نهنگ عنبر» در شمایل یک روحانی که ارژنگ صنوبر را از مشکلات نجات می دهد، ظاهر شد.
روزنامه بانی فیلم: علی قربان زاده که این روزها کمتر در قاب تصویر ظاهر می شود در صحبتی کوتاه درخصوص فعالیت های اخیر خود به ما گفت:«برای فیلم سینمایی «سلکشن رویا»(نهنگ عنبر۲) با سامان مقدم همکاری می کنم.» قربان زاده در قسمت اول فیلم سینمایی«نهنگ عنبر» در شمایل یک روحانی که ارژنگ صنوبر را از مشکلات نجات می دهد، ظاهر شد.

علی قربان زاده: بازیگر «نهنگ عنبر۲ » هستم

 فروش خوب این فیلم در گیشه باعث شد سازندگان این فیلم دوباره شخصیت های این فیلم را رو به روی چشم مخاطب قرار دهند. این فیلم که ادامه داستان«نهنگ عنبر» است با ازدواج رویا و ارژنگ صنوبر آغاز میشود و روایتگر ماجراهای زندگی آنها پس از شروع زندگی مشترک است. رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، امیرحسین رستمی، رضا ناجی، نادر سلیمانی، علی قربانزاده، حسین سلیمانی و سام نوری بازیگران «نهنگ عنبر» بودند و ظاهرا قرار است این همکاری در قسمت دوم فیلم ادامه پیدا کند. قسمت دوم این فیلم به زودی کلید خواهد خورد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج