«سنتوری ۲»، «بی پولی ۲» نشود؟!
۳۷۱۸۰۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
۱۲ 
«نه» بزرگ چاوشی به مهرجویی و حسرت بزرگ هواداران
داریوش مهرجویی اخیراً اعلام کرده لیلا حاتمی در فیلم «سنتوری ۲» بازی خواهد کرد. با این حساب او قصد دارد خلاء گلشیفته فراهانی را با حضور یک ستاره پر کند. این در حالی است که محسن چاوشی نیز همکاری خود با نسخه دوم فیلم پر حاشیه مهرجویی را رد کرده است.
روزنامه بانی فیلم: داریوش مهرجویی اخیراً اعلام کرده لیلا حاتمی در فیلم «سنتوری ۲» بازی خواهد کرد. با این حساب او قصد دارد خلاء گلشیفته فراهانی را با حضور یک ستاره پر کند. این در حالی است که محسن چاوشی نیز همکاری خود با نسخه دوم فیلم پر حاشیه مهرجویی را رد کرده است.

«سنتوری ۲»، «بی پولی ۲» نشود؟!

 مهرجویی که «سنتوری، مرد پاییزی» را به عنوان جدیدترین پروژه سینمایی خود معرفی کرده، خبر داده که لیلا حاتمی و بهرام رادان گزینه های جدی او برای حضور در این فیلم هستند. گزینه هـایی کــه همکـاری بـه یـاد ماندنی شان در ساخته تحسین شده حمید نعمت ا…، «بی پولی»، خیلی ها را نگران کرده که فیلم مهرجویی شبیه آن از آب در نیاید. ضمن اینکه کنار هم قرار گرفتن دوباره این دو بازیگر در ادامه «سنتوری»، احتمال مقایسه فیلم های مهرجویی و نعمت ا… را نیز ناخواسته فراهم می آورد. به ویژه وقتی بدانیم لیلا حاتمی پس از چهار سال همکاری با مهرجویی (لیلا، میکس، آسمان محبوب و نارنجی پوش)، دور از ذهن نیست اگر پیشنهاد بازی در «سنتوری مرد پاییزی» را بپذیرد. حتی اگر خود را در معرض مقایسه با بازی گلشیفته فراهانی در «سنتوری» قرار دهد.

البته نباید فراموش کرد مهرجویی تابستان پارسال هم از جایگزینی حامد بهداد با جای رادان در دنباله «سنتوری» خبر داده بود و اینکه نام کاراکتر از علی به حمید تغییر خواهد کرد. هر چند در آن مقطع رادان عازم سفر خارج از کشور بود، ولی این بار چنین مشغله ای ندارد. این در حالی است که محسن چاوشی هم با انتشار پستی قاطع و صریح در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، همکاری با مهرجویی را تکذیب کرده و یک «نه» بزرگ به او گفته است. ولی واقعاً «سنتوری» بدون صدای چاوشی هیچ معنای برای هواداران سینمایی مهرجویی و طرفداران سلطان پاپ ندارد و احتمالاً تبدیل به فیلم دیگری خواهد شد. جالب آنکه مهرجویی در صحبت های اخیرش گفته همکارانش موافقت نهایی را از چاوشی برای همکاری گرفته اند! مهرجویی شاید یادش رفته که سال گذشته بر سر دستمزد چاوشی با او دچار اختلاف شده و اعلام کرده بود از دستش رنجیده است و این خواننده محبوب جایی در «سنتوری مرد پاییزی» نخواهد داشت! مهرجویی پارسال گفته بود چاوشی دستمزد ۵۰۰ میلیونی می خواهد و این مسئله را به بهرام رادان هم گفته است.نکته ای که عامل اصلی اختلاف شد.

غیبت چاوشی در «سنتوری ۲» اگر قطعی شود، بی تردید فیلم وزنه مهمی را از دست خواهد داد. گرچه علاقه مندان به سینمای مهرجویی ثابت کرده اند همیشه مورد دلخواه خود را از فیلم های او بیرون می کشند و به آن عشق می ورزند؛ حتی اگر آن فیلمی مثل «چه خوبه که برگشتی» باشد!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج